Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Kalın Bantlı Peluş Pudra Pelo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 219.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Pudra
SEPETE EKLE

PELOPDR36

Ev için ideal rahatlıktadır.

Müthiş konforludur

Yumuşacıktır ve kayma yapmaz

Alt tabanı ses yapmaz


Terlik Kalın Bantlı Peluş Pudra

Terlik kalın bantlı peluş pudra türü sayesinde en iyi renklerden birine sahip olacaksınız. Peluş terliklerdeki önemli sorunlardan birisi olan yırtılma ya da çabuk aşınma bu ürünler içerisinde sorun olarak karşımıza çıkmayacaktır. Dayanıklı ve sorunsuz olarak tasarlanan ürünler, uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Terlikler ev içerisinde sürekli bulunacak olmaları gereği herhangi bir ses ya da kötü unsur ortaya çıkarmamalıdırlar. Bu sayede büyük avantajlar oluşacak ve çeşitli faydalar meydana getireceklerdir.

Kalın bantlı terlikler, uzun süre kullanılabilmek adına tasarlanmış olup, oldukça dayanıklıdırlar. Bununla birlikte sağladıkları çeşitli faydalar mevcuttur. Özellikle her ev ortamı için uygun olmaları ve herhangi bir olumsuz durum oluşturmamaları önemli bir detaydır. Bu süreçte kaliteli yapılarıyla karşımıza çıkan modeller, herhangi bir şekilde rahatsızlık oluşturmazlar. Aksine rahat ve ayak uyumlu yapılarıyla büyük bir avantaj ortaya çıkaracaklardır.

Kaliteli Terlik Modelleri

Ev içerisinde her an kullanılacak olan peluş terlikler, estetiklik ve rahatlık açısından önemli modellerdir. Özellikle bu tür ürünlerdeki dayanıklı sorunları terlik kalın bantlı peluş pudra ürünleri içerisinde tamamen giderilmiştir. Bantlarının kalın olması ve yapılarının dayanıklı olarak oluşturulması, büyük avantajlar ortaya çıkaracaktır. Ev içerisinde rahatlıkla giyilebilirdi durumda olan ürünlerinde çeşitli faydaları ve avantajları mevcuttur. Bu sayede ev içerisinde en ufak sıkıntı oluşmadan kullanılabilir.

Ürünler içerisindeki önemli birçok faktör göz önüne alındığında birçok detay ortaya çıkacaktır. Bu aşamada özellikle peluş terlikler in, ayak üzerinde herhangi bir zararı olmaması gerekir. Gün içerisinde bazı durumlarda saatlerce ayağınızda kalacak olan bu tetkiklerin, dayanıklı, estetik ve uzun ömürlü olması büyük avantajlar ortaya çıkaracaktır. Nu sayede her gelen misafire verilebilir, ev ortamında kullanılabilir ve bunlarla birlikte fazla para harcamadan bunları sağlayabilirsiniz.