Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Bant Kısmı Simli Peluş Siyah Pugy
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 129.90TRY 119.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

PUGYSYH36

By Inna Collection Pugy Peluş Terlik Siyah

Özel üretim kaliteli ürün

A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir

2 günde adrese teslim

Havale Eft Kargo Ücretsiz

Kredi kartıyla ödeme imkanı

Kapıda Ödeme 15₺


Terlik Bant K

ısmı Simli Pe

luş Siyah
Terlik bant

kısmı simli

peluş siya

h,
yeni sezonda şıklık ve rahatlığı harmanlayıp, her zevke hitap eden kombinlerle karşımıza çıkarak benimsenecektir. Bu stil, kadın giyim sektöründe yenilik ve farklılığın ne denli önemli olduğunu gözler önüne serecektir. Sezon trendleri değişmekle beraber, kusursuz bir görünüme sahip olmak için, uygun tamamlayıcıları kombinimizde kullanmak yeterli olacaktır.

Her daim tercih edilen siyah rengin, değişen modaya ayak uydurması sonucunda, ortaya yepyeni bir tarz çıkmasına neden olmuştur. Kış trendlerinde oldukça tercih edilen

peluş

giyim, her yıl olduğu gibi bu yıl da ön plandadır. Sokak modasında olduğu kadar, ev giyiminde de şıklığı ön planda tutma arzusu, yeni trendler için yol gösterici olmuştur. Stillerinde

simli

ve peluş tarza ağırlık verenler için, bu yıl fazlasıyla tatmin edici olacak diyebiliriz.

Terlik

Kombinind

e Detayla

rın Önemi Nedir ?

Terlikile kombin yaparken zenginleştirmek istersek, detaylara önem vermemiz gerekir.

Terl

ik ba

nt kısm

ı simli peluş
siyah, küçük dokunuşlar ile ortaya kusursuz bir sonuç çıkmasını sağlayabilir. Terliğin rengine ve modeline uygun aksesuar kullanımı, oje seçimi, çantalar doğru seçildiğinde ortaya amaçladığımız görüntü çıkabilir. Bu yıl da öne çıkan renklerden olan siyah, kombin kolaylığı açısından da kullanışlıdır.

Siyah renk; pembe, kırmızı, mor, mavi, yeşil gibi renklerle çok güzel uyum sağlar dersek yanılmış olmayız. Simli bir terlik seçimi yaptığımızda, aksesuarlarımızda pırıltıdan uzak durmamız doğru bir seçim olacaktır. Pastel tonlarında ojeler ve küçük küpeler bu kombinin kurtarıcısı olabilirler.

Üst detayları hareketli olmayan her tür kombini yaparken, omuzlara dökülen açık bırakılmış saçlar önemli bir detaydır. Doğal bir yüz makyajı da kombinimizi tamamlamak için gereken dokunuşları sağlamış olacaktır.