Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Stiletto Cyristal Taşlı Şeffaf Cindy
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 289.90TRY 259.90
36
37
38
39
40
Şeffaf
SEPETE EKLE

CNDYSYHSFF37

İtalyan Kristal Taşlıdır

Sivri Burundur

İnce Topukludur

Topuk Boyu 7 cm dir

Şeffaf Sindirella Kalıptır

Davetler için sonderece uygundur

Müthiş rahatlıktadır

Yumuşak dokudur

Ayakları zarifçe kavrar

Stiletto Kristal Taşlı İnce Topuklu Şeffaf

Stiletto kristal taşlı ince topuklu şeffaf ayakkabı ile davetlerin yıldızı olacaksınız. İnsanın ayağını güzel gösteren bu ayakkabı, kullanıcılarından tam not alıyor. Stiletto türü ayakkabılar kadının feminen ve zarif taraflarını daha çok ön plana çıkarıyor. Organizasyonlarda, düğünlerde kadının stilini önemli ölçüde ortaya çıkaran bir parça olarak dikkat çekiyor. Şık bir kıyafetin altına tercih ettiğiniz kristal taşlı ince topuğa sahip şeffaf stiletto sizi çok iyi tamamlayacak. Bir nevi stiletto kristal taşa sahip şeffaf ince topuklu ayakkabıyı kıyafetinizin bir aksesuarı gibi de düşünebilirsiniz.

Kristal Taşlı İnce Topuklu Şeffaf Stiletto Özellikleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere mutlaka kadınların dolaplarında olması gereken parçaların arasında stiletto ayakkabılar geliyor. Stiletto ayakkabılar birde kristal taş, ince topuk ve şeffaf şekilde tasarlandığında tamamen kadının tarzını ortaya çıkarıyor. Zarif aynı zamanda da klasik parçalar ile kristal taşlı stilettolar kombinlendiğinde, ortaya muhteşem görüntünün çıktığını söyleyebiliriz. Hatta kısa paçaya sahip jeanlerle de bu stiletto türünü kullandığınız da ortaya spor şık dediğimiz bambaşka bir kombin çıkıyor.

Kristal taşlı ince topuklu şeffaf stilettoları genellikle gösterişi seven kadınlar tercih ediyor. Kristal taşlarla bezenen stiletto muazzam ve göz alıcı bir görüntünün oluşmasına neden oluyor. Stilettonun topuklu olması da kristal taşların kazandırdığı özelliği yani feminemliği ön plana çıkarıyor. Kısacası stilettonun; şeffaf, kristal taşlı ve ince topuk olması kadının yıldızlaşmasını sağlıyor.

İnce Topuk, Şeffaf Ve Kristal Taşlı Stilletto İle Şıklığı Yakalayın

Önemli bir davete ya da organizasyona katılacaksınız kıyafetinizin sonrasında giyeceğiniz ayakkabıya mutlaka karar vermeniz gerekiyor. Stiletto önemli organizasyonların ve davetlerin vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle gideceğiniz ortamda sizin yıldız olmanızı, stiletto kristal taşlı ince topuklu şeffaf ayakkabılar sağlıyor.

Son zamanlarda moda literatüründe de adından fazlaca söz ettiren, ince topuklu şeffaf ve kristal taşa sahip stilettolar gelinler tarafından da çok tercih ediyor. Gelinliğin altında bu stiletto türü muhteşem duruyor diyebiliriz. Kristal taşlara sahip stilettolar, gelinin prensesliğini daha da ön plana çıkarıyor.