Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Stiletto Cyristal Taşlı Şeffaf Cindy
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 459.90₺ 349.90
36
37
38
39
40
Şeffaf
SEPETE EKLE

CNDYSYHSFF38


  • Topuk Boyu: 7 cm'dir
  • Dış Malzeme:Şeffaf
  • İç Taban: Yumuşak Konforlu
  • Taban: İnce Topuklu
  • İtalyan Kristal Taşlı
  • Şeffaf Sindirella Kalıptır
  • Kalıp: Standart Kalıp
  • Renk: Şeffaf
  • Model Ayak No: 37


Pappuccino ürünleri %100 El işçiliği ile Türkiye’de üretilmiştir.

Stiletto Kristal Taşlı İnce Topuklu Şeffaf

Stiletto kristal taşlı ince topuklu şeffaf ayakkabı ile davetlerin yıldızı olacaksınız. İnsanın ayağını güzel gösteren bu ayakkabı, kullanıcılarından tam not alıyor. Stiletto türü ayakkabılar kadının feminen ve zarif taraflarını daha çok ön plana çıkarıyor. Organizasyonlarda, düğünlerde kadının stilini önemli ölçüde ortaya çıkaran bir parça olarak dikkat çekiyor. Şık bir kıyafetin altına tercih ettiğiniz kristal taşlı ince topuğa sahip şeffaf stiletto sizi çok iyi tamamlayacak. Bir nevi stiletto kristal taşa sahip şeffaf ince topuklu ayakkabıyı kıyafetinizin bir aksesuarı gibi de düşünebilirsiniz.

Kristal Taşlı İnce Topuklu Şeffaf Stiletto Özellikleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere mutlaka kadınların dolaplarında olması gereken parçaların arasında stiletto ayakkabılar geliyor. Stiletto ayakkabılar birde kristal taş, ince topuk ve şeffaf şekilde tasarlandığında tamamen kadının tarzını ortaya çıkarıyor. Zarif aynı zamanda da klasik parçalar ile kristal taşlı stilettolar kombinlendiğinde, ortaya muhteşem görüntünün çıktığını söyleyebiliriz. Hatta kısa paçaya sahip jeanlerle de bu stiletto türünü kullandığınız da ortaya spor şık dediğimiz bambaşka bir kombin çıkıyor.

Kristal taşlı ince topuklu şeffaf stilettoları genellikle gösterişi seven kadınlar tercih ediyor. Kristal taşlarla bezenen stiletto muazzam ve göz alıcı bir görüntünün oluşmasına neden oluyor. Stilettonun topuklu olması da kristal taşların kazandırdığı özelliği yani feminemliği ön plana çıkarıyor. Kısacası stilettonun; şeffaf, kristal taşlı ve ince topuk olması kadının yıldızlaşmasını sağlıyor.

İnce Topuk, Şeffaf Ve Kristal Taşlı Stilletto İle Şıklığı Yakalayın

Önemli bir davete ya da organizasyona katılacaksınız kıyafetinizin sonrasında giyeceğiniz ayakkabıya mutlaka karar vermeniz gerekiyor. Stiletto önemli organizasyonların ve davetlerin vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle gideceğiniz ortamda sizin yıldız olmanızı, stiletto kristal taşlı ince topuklu şeffaf ayakkabılar sağlıyor.

Son zamanlarda moda literatüründe de adından fazlaca söz ettiren, ince topuklu şeffaf ve kristal taşa sahip stilettolar gelinler tarafından da çok tercih ediyor. Gelinliğin altında bu stiletto türü muhteşem duruyor diyebiliriz. Kristal taşlara sahip stilettolar, gelinin prensesliğini daha da ön plana çıkarıyor.