Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Stiletto Cyristal Şeffaf
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 459.90₺ 349.90
36
37
38
39
40
Şeffaf
SEPETE EKLE

CYRSTLSFF36

  • Topuk Boyu: 10 cm'dir
  • Dış Malzeme:Şeffaf
  • İç Taban: Yumuşak Konforlu
  • Taban: İnce Topuklu
  • Kalıp: Standart Kalıp
  • Renk: Şeffaf
  • Model Ayak No: 37


Pappuccino ürünleri %100 El işçiliği ile Türkiye’de üretilmiştir.


Stiletto İnce Topuklu Şeffaf

Stiletto ince topuklu şeffaf ürünler, kadını muhteşem görünüme kavuşturuyor. Stilettolar; kadınların zarifliğini, şıklığını temsil eden önemli parçalar arasında yer alıyor.

Stiletto Neden Tercih Edilmeli?

Ayakların estetik açısından güzel görünmesini sağlayan ayakkabı türlerinden biri de stilettodur diyebiliriz. Stiletto sayesinde kadının ayakları zarif, çekici bir görünüme kavuşur. Çok ince uca sahip topuğuyla stilettolar tam anlamıyla kadının feminemliğini ve çekiciliğini ortaya çıkarıyor. Her ne kadar yürürken zorluk yaşatan bir ayakkabı türü olsa da kadınlar kullanmak hiç vazgeçmiyorlar.

Özel davetlerde organizasyonlarda kullanılması daha doğru olan stilettoların; mükemmel şekilde tasarlanmış silueti ve orantıları da kadınları meşk ediyor. Özellikle heykeli anımsatan estetik, çekici ayakkabılar diye sektörde biliniyor. Kadınlar stilettonun yüksek topuklarıyla yürürken, karşıya olumlu izlenimler bırakıyorlar. Yürüyüş esnasında özellikle kadınların vücudunun aldığı biçimler, ayaktaki kavis ve tabi ki uzun bacak yanılsaması da karşıda ki kişiyi çok etkiliyor.

Özel gece davetlerinde kullanımı stilettoların daha uygun olsa da; bazı kadınlar jeanlarle kombinleyerek günlük kullanımlara da uyumlu hale stilettoları getirebiliyorlar. Ayrıca iş hayatlarında da kadınların çok tercih ettiği ayakkabı türü olarak dikkat çekiyor. Bankada çalışan ya da herhangi bir ofiste sekreter olan kadınlar tarafından stilettolar çok tercih ediliyor. Kısacası stilettoları kadınlar ortamlara göre kombinleyerek kullanabilirler.

Şeffaf Ve İnce Topuklu Stilettoların Görünümleri

Stiletto ince topuklu şeffaf ayakkabı türleri kadınları yıldızlaştıran önemli parçalardır diyebiliriz. Stillettolar hemen hemen her kombinle uyum sağlarlar. Burnu açık, şeffaf, ya da bantlı seçenekleriyle kadınların tercih sayısını artıran ayakkabı çeşidi olarak stilettolar dikkat çekiyor.

Kadınların kullanışlarına, zevklerine göre stilettolar tasarlanıyor. Stilettoları abiyelerin altında kullanabildiğiniz gibi günlük salaş kıyafetlerin altına da aynı zamanda tercih edebilirsiniz.