Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çizme Diz Altı Taba Dobly
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 289.90TRY 279.90
36
37
38
39
40
Taba
SEPETE EKLE

DBLYTB36

Deri kalın topuklu

Çift tabanlı çift pedli

İç kısım tüylü sımsıcak tutar

Küt burunlu

Topuk boyu 7 cm

Özel üretim kaliteli ürün

A + kalite işçilikle özel üretilmiştir

Çizme Deri Diz Altı Topuklu Taba

Çizme deri diz altı topuklu taba ürünü hem rengi hem de estetik yapısıyla birçok kişiye fayda sağlamaktadır. Çizme modelleri çok çeşitli olup, farklı göz zevklerine hitap etmek adına tasarlanmışlardır. Özellikle diz üstü ve diz altı olarak ikiye ayrılan bu tür ürünler, yapılarıyla birçok kişiyi cezp etmiş durumdadır. Son derece ideal yapıları sayesinde her ortamda ve her an kullanılabilirler. Süreç içerisinde onlarca avantaj ortaya çıkarırlar. Bu durumda kişilerin memnun kalmasını destekler

Rahat bir ayakkabı bulmak günümüzde oldukça zordur. Çizme olarak karşımıza çıkan ürünün yapısı oldukça şık olmakla birlikte son derece dayanıklıdır. Süreç içerisinde birçok yerde kullanılabilir olan ürünün faydaları da son derece fazladır. Güvenilir özellikleri sayesinde avantajlar ortaya çıkarır. Siz altı olması nedeniyle birçok kıyafetle birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle pantolonlar bunlardan bir tanesidir.

Çizmelerdeki En Önemli Özellikler

Çizme çeşitleri içerisinde sizlere sağladığı avantajlar sayesinde önemli bir noktada yer alan ürün, hafif ve rahattır. Bu sayede gün boyu sizleri rahatsız etmez. Böylece sürekli olarak sıkılan ayağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Bacak yapınıza uygun olacak şekilde tasarlanmış olan ürünler, her türlü detay göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çizme deri diz altı topuklu taba ürünleri hem rengi hem de yapısıyla göz kamaştırmaktadır. Bu sayede istenilen sonuçları en iyi şekilde verecektir.

Özel bir gününüzde, kutlama da parti de ya da normal hayatınızda, sürekli olarak güzel ayakkabı aramak zorunda kalmayacaksınız. Oldukça uygun modeliyle karşımıza çıkan ürünün yapısı son derece estetiktir. Bu sayede her an kullanılabilir ve rahatsız etmez. Bununla birlikte birçok farklı kıyafet çeşidiyle aynı anda rahatlıkla giyilebilirdi durumda yer almaktadır. Ürün dayanıklı olmakla birlikte, uzun süre canlılığını kaybetmez.