Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çizme Deri Körüklü Siyah Lui
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 299.90TRY 279.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

LUIDSYH37

Özel üretim

El yapımıdır

İç kısmı tay tüyünden yapılmıştır

Topuk boyu 7cm

Çok rahat kalıptır

Kaliteli çift taban kullanılmıştır

Ayakta yokmuş gibi rahat hissettirir


Çizme Deri Körüklü Topuklu Siyah

Çizme deri körüklü topuklu siyah ürün, genel olarak sağladığı ayrıcalıklarla birlikte daha fazla kişiye hitap etmektedir. Çizme, kadınların her an tercih edebileceği ve farklı özellikleri bulunan ürünlerdir. Özellikle topuklu türleri, kış aylarında kadınlar için vazgeçilmezidir. Birçok kıyafet modeliyle kombine yapılabilecek modeller sayesinde, özel günlerinizden keyif alabilirsiniz. Estetik açıdan siyah renkler her daim göz alıcıdır. Kişinin çok daha ön plana çıkmasını sağlar. Bununla birlikte aynı renk kıyafetlerle kolayca kullanılabilir.

Modelin körüklü olması, ayak terlemelerine ve sıcak ortam oluşmasına engel olacak önemli faktörlerdendir. Bunun yanında çizmenin rahatça çıkarılmasını destekler. Oldukça kaliteli olmalarıyla birlikte, deri modellerle sunulmaları, canlı görüşmelerini sağlanacaktır. Ürün siyah olmasıyla birlikte de büyük avantajlar ortaya çıkarır. Uzun süre kullanılabilir ve estetik açıdan büyük avantajlar oluşturur. Bu nedenle özel günlerde, kutlamalarda veya partilerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Topuklu Çizme Modelleri

Topuklu çizmelerde önemli birkaç detay mevcuttur. Bunlara dikkat edilmeli ve doğru tercih yapılmalıdır. Özellikle ürünlerdeki deri kalıp, su geçirmez olmasında önemli bir detaydır. Bunun yanında daha dinamik ve canlı görünecek modellerle, estetik görünüm yakalanabilir. Kolayca çıkarılır ve giyilir durumlarda yer alacak olan modellerdeki körük, büyük bir avantajdır. Bunun yanında siyah olması da tercih noktasındaki önemli bir faktördür.

Çizme deri körüklü Topuklu siyah model, her an kullanılabilir. Bununla birlikte özel günlerinizde, gecelerinizde ya da işe giderken rahatlıkla tercih edilir. Son derece kaliteli olması büyük bir avantajdır. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum oluşmadan birçok kişiye hitap edecektir. Yapısı itibariyle son derece güvenilir, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bununla birlikte kış ve sonbahar aylarında sıcak tutacak ve giyildiğinde rahatlık ortaya çıkaracaktır.