Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çizme Cris Diz Üstü Süet Siyah
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 269.90TRY 249.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

CRSSYH36kadınlara sunulan ayrıcalıklar içerisinde en uygun üründür. Çeşitli çizme modelleri ve türleri, her an hayatımızda olan unsurlardır. Bu süreçte birçok tür karşımıza çıkacaktır. Özellikle diz üstü modeller kadınlar için ayrıcalıktır. Genel olarak pantolon üzerinden ya da mini etki altından giyilebilirdi. Çeşitli kıyafetlerle rahatlıkla kombine yapılabilen bu ürünler içerisinde en idealidir. Son derece dayanıklı ve estetik bir görünümü sahiptir. Rahatça kullanılacak olan modelleri sayesinde kadınlar için önem teşkil eder.

Ürünlerdeki her detay yüksek özen gösterilerek ayarlanmıştır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Genel olarak çok çeşitli fırsatlar oluşmasını sağlayacaktır. Sokağa çıkarken ya da özel günlerinizde bu tür malzemeleri kullanmanız sizlere fayda sağlar. Yapısı, tasarımı ve dayanıklı oluşu büyük faydalar getirecektir. Süreç içerisinde her an kullanılabilir olması da büyük avantajlar ortaya çıkmasını desteklemektedir. 

Diz Üstü Çizme

lerde Önemli DetaylarDiz üstü çizmelerin yapıları, üzerlerinde bulunan detayları oldukça önemli konulardır. Özellikle özel günler, kutlamalar ya da iş hayatında bu tür müdellellere ihtiyaç duyulabilir. Ayaktan dış üstüne kadar uzanacak bu çizme türleri, yapılarıyla göz kamaştırmaktadır. Bu sayede her an kullanılabilir konumdadır.

Çizme suret

diz üstü ideal topuklu siyah


ürün tür, kadınların rahat etmesini sağlayacak olup, estetik kaygılarını da en iyi şekilde giderecektir.

Ürün oldukça ideal olmakla birlikte yapısıyla da ilgi çekmektedir. Özellikle renginin siyah olmasının sağladığı önemli avantajlar mevcuttur. Birçok kıyafetle aynı anda kullanılabilmekte ve kombine çeşitlerini arttırmaktadır. Yapısı dayanıklı olmakla birlikte uzun süre boyunca canlı görüntüsünü kaybetmez. Bu sayede birçok yerde ve sıklıkla kullanılabilir. Topuklu modeller içerisinde en önemli avantajları sağlayan önemli ve farklı türlerden birisidir.