Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Kalın Bantlı Peluş Siyah Pelo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 219.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

PELOSYH37

Ev için ideal rahatlıktadır.

Müthiş konforludur

Yumuşacıktır ve kaymaz

Alt tabanı ses yapmaz

Siyah Renktir

Numaraları mevcuttur


Terlik Kalın Bantlı Peluş Siyah Pelo

Terlik kalın bantlı peluş siyah ürününü tercih etmelisiniz. Terlikler ev ortamlarında rahatça kullanılmak adına tasarlanmış ürünlerdir. Özellikle rahatlatıcı etkilerinin bulunuyor olması gerekir. Yapısı oldukça estetik olmakla birlikte bant bölümü pamuktur. Bu sayede herhangi bir ağrı ya da sızı ortaya çıkarmaz. Bunun yanında oldukça rahatlatıcı bir yapısı mevcuttur. Kaliteli ve ergonomik yapısı sayesinde her an kullanılabilir. Özellikle sağladıkları estetik görünüm, büyük avantajlar oluşmasını desteklemektedir.

Ürünün yapısı ve özellikleri satın alınıp kullanılmak için oldukça uygundur. Dayanıklı ve uzun ömürlü tasarımıyla birlikte, eve girdiğiniz andan itibaren kullanılabilir. Özellikle soğuk ev ortamlarında ayağı sıcak tutmayı da sağlar. Bant bölümlerinde meydana gelebilecek iz durumları, tasarım sırasında alınan önlemler sayesinde tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Peluş siyah terlik, özellikle rengiyle de dikkat çekecektir. Bu süreçte sağladığı birçok önemli katkı mevcuttur. Şık ve kaliteli görünümü sayesinde kolayca kullanılacak olan ürün, evimizin dekorasyonuna da çeşitli katkılar sunacaktır.

Kaliteli Peluş Terlik

Ürün oldukça gösterişli ve estetik bir yapıya sahip olup, hafif ve rahat kullanıma uygundur. Bu sayede her yaş grubu için tercih edilebilir. Bu süreçte en çok özen gösterilen renk unsurunu, siyah modeliyle en iyi şekilde karşılayacaktır. Bantlarda meydana gelebilecek iz bırakma ya da ağrı oluşturma durumları da, pamuklu olması sayesinde tamamen giderilmiş durumdadır.

Terlik kalın bantlı peluş siyah ürün rengi, yapısı ve tasarımıyla her an kullanım için uygundur. Herhangi bir tahriş meydana getirmez. Özellikle rahatlıkla giyilebilirdi olması, birçok yaş grubuna hitap etmesini desteklemektedir. Bu süreçte uzun süreli kullanım açısından da uygundur. Böylece büyük avantajlar oluşturacak ve kaliteli ürünlere kolayca ulaşıyor olacaksınız. Oldukça estetik görünümüyle de sizleri destekleyecektir.