Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Çapraz Bantlı Peluş Taba Leo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 219.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Taba
SEPETE EKLE

LEOTB36

By Inna Collection Terlik Peluş Taba

Özel üretim kaliteli ürün

A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir

2 günde adrese teslim

Havale Eft Kargo Ücretsiz

Kredi kartıyla ödeme imkanı

Kapıda Ödeme 15₺

Terlik Çapraz Bantlı Peluş Taba


Terlik çapra

z bantlı pel

uş taba, kadın giyim sektöründe değişikliğin ne denli önemli olduğunu ve farklı trendlerin benimsendiğini gözler önüne sermiştir. Sokak modasında olduğu kadar ev giyiminde de şıklığın ön planda olmasını vurgulayan yeni sezon trendi,

peluş

giyimin her zaman tercih sebebi olmasından dolayı, çok sevilmiştir. Terlikler, polar pijamalar ve sevimli sabahlıklarla kombin yapılabileceği gibi, sokak modasında da rahatlıkla kullanılabilir.

Bu sezonun favori renklerinden olan

taba

, trendi takip etmek ya da yakalamak isteyenlerin bir numaralı tercihi olacaktır. Kombin yapma kolaylığı ile de çok sevilecek yeni sezon trendleri ve renkleri, uygun aksesuarlarla tamamlandığında kusursuz bir görünüm sağlayacaktır.

Terliktercihi, rahatlık ve şıklığı arayanlar için uygun bir seçenek olacaktır. Kombin tercihinde önemli olan, detayların birbiri ile uyumlu olmasıdır.

2021 Kombin Detayları

2021 trendleri için, herkes tarafından çok sevilecek ve kullanılacak diyebiliriz. Peluş terlikler farklı desenler, fazla renk seçeneğiyle kombin yapılabilen terlikler, bu sezonun modasında çok sık karşımıza çıkacak. 

Çapr

az bantl

ıgiyim tarzını tercih edenler için, bu yıl fazlasıyla tatmin edici olacaktır. Özel bir gecede taba ve siyah renk karışımını tek bir yerde kullanmanız yeterli. Bordo ya da taba çapraz askılı çanta ve zincirli aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz kombininiz, şıklık arayışınıza fazlasıyla cevap verecektir.

Ter

lik ça

praz ban

tlı peluş ta

ba

, sıcaklığı ve şık görünümü ile benimsenmiştir. Pastel renklerde ojeler, kırmızı ya da taba sallantısız küpeler ve dalgalı özensiz görünümlü saçlar ile kombin yapabilirsiniz. Makyaj tercihiniz, dumanlı göz makyajı olacaksa diğer yerleri daha hafif tutmalı ve sadece gözleri ön plana çıkarmalısınız. Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, renksiz bir dudak parlatıcı sizin için kurtarıcı olacaktır.