Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Çapraz Bantlı Peluş Pudra Leo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 219.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Pudra
SEPETE EKLE

LEOPDR36

By Inna Collection Terlik Peluş Pudra

Özel üretim kaliteli ürün

A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir

2 günde adrese teslim

Havale Eft Kargo Ücretsiz

Kredi kartıyla ödeme imkanı

Kapıda Ödeme 15₺


Çapraz Bantlı Peluş Pudra Terliğin Rahatlığı


Terlik çapra

z bantlı pel

uş pudra, sezon trendlerini yakalamak adına, kadın giyim alanında değişikliğin ne denli önemli ve gerekli olduğunun önemini vurgulayıcı niteliktedir. Her sezon trendleri değişmekle birlikte, tamamlayıcılar ile göz alıcı görünüme kavuşmak oldukça kolaydır.

Peluş

ve rahatlığın birleşimi kaçınılmazdır. Hem peluşun yumuşak hissi hem de rahat olması kadınların vazgeçilmezi olmasını sağlamıştır.

Şıklık ve rahatlığın bir arada olduğu önümüzdeki sezonun trendleri, sokak modasında da oldukça ses getirecek diyebiliriz. Önümüzdeki yılların trendlerinde favori renk olan

pudra

, trendi takip eden ya da yakalamak isteyenlerin tercihi olacaktır. Stilinde 

çapraz

bantlı


giyime ağırlık verenler için, bu yıl fazlasıyla tatmin edici geçecek gibi görünüyor.

Kombin kolaylığı sunan bir desen olan pudra siyah renk kombinasyonu, sezonun rahatlığı peluş yumuşaklığı ile birleştiğinde, ev terliğinde rahatlık arayanlar için mükemmel bir tamamlayıcı olabilir.

Peluş Pudra Terlik Kombini Nasıl Olmalı ?

Terli

k


denince eskiden ev giyimi akla gelirken, artık sokak modasında da yerini almıştır.

Ter

lik ça

praz bantl

ı peluş pudr

a

, yenilikçi stili ile fark yaratmıştır. Pudranın siyah ile karışık deseni ile kombin yapılabilecek en uygun renkler, kırmızı ve kahve tonlarıdır. Kırmızı gold zincirli aksesuarlar, gold takılar ve dalgalı özensiz görünümlü saçlarla gündüz modasını yakalayabiliriz.

Terliklerle kombin yaparken makyajı her zaman hafif tutulmalıdır. Özel bir gece için bu seçimi yapıyorsak, dumanlı göz makyajından faydalanabiliriz. Peluş Pudra deseninde, pastel tonlarda ojeler de mükemmel tamamlayıcı olabilirler. Kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur; Peluş pudra terlik kullanılıyorsa, aksesuarlarda aynı renklerin asla kullanılmaması gerektiğidir.

Kombin yaparken çanta ve takı seçimi de oldukça önemlidir. Kahve ya da bordo bir çanta, aynı renk sallantısız küpelerle birlikte kombin yapıldığında, kurtarıcı olacaktır.