Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Çapraz Bantlı Peluş Ekru Leo
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 219.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Ekru
SEPETE EKLE

LEOEKR36

By Inna Collection Terlik Peluş Leo

  • Özel üretim kaliteli ürün
  • A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir
  • 2 günde adrese teslim
  • Havale Eft Kargo Ücretsiz
  • Kredi kartıyla ödeme imkanı
  • Kapıda Ödeme 15₺
  • Terlik Çapraz Bantlı Peluş Ekru

Terlik çapra

z bantlı pe

luş ekru, kadın giyim sektöründe farklılığın önemini vurgular nitelikte olması ile yeni sezonun öncülerinden olacak diyebiliriz. Sokak modasında olduğu kadar, ev giyiminde de şıklığı arayan kadınlar için bu sezon çok renkli geçecek. Her dönemin vazgeçilmez rengi olan siyah, kombin kolaylığı ile de sıklıkla tercih edilir hale geldi. Artık şıklıkla beraber rahatlık arayışı da herkes tarafından benimsenmiş ve kabul edilir hale gelmiştir.

Kış trendlerinde oldukça tercih edilen

peluş

giyim, bu sezon terliklerde karşımıza çıkacak. Kombin kolaylığını da göz önünde bulundurursak, yeni trend herkese çok uygun olacak diyebiliriz.

Ekru 

rengi ile siyahın birleşimi peluşlarla beraber terliklerde can bulacak ve oldukça benimsenecek dersek yanılmış olmayız. Ç

apraz

bantlı


giyim tarzını sevenler için yeni sezon trendleri, fazlasıyla tatmin edici olacaktır.

Terlik İle Aksesuar Kombini Nasıl Yapılır ?

Aksesuarları kombinlerinize uygun hale getirmek, en az giyim kadar önemlidir.

Terl

ik çapr

az bantlı

peluş ekru
, kolay kombin seçeneğine olanak sağlar. Kullanılacak aksesuarlar, renklere olduğu kadar desenlere de uygun olmalıdır. Söz konusu ekru ve siyah renk karışımı ise, buna en uygun çanta seçimi kırmızı tonlarında ve altın zincirli bir çanta olmalıdır.

Takılar da aynı şekilde renklere ve desene uygun seçilmelidir. Bordo sallantısız küpeler, açık bırakılmış özensiz görünümlü saçlar, pastel tonlarında ojeler ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Siyah rengin her renkle uyumu göz önünde bulundurulduğunda, karışık desenler söz konusu değil ise, canlı pembeler, kırmızılar, morlar, parlak yeşiller de kombininize uyumlu olabilirler.

Ter

lik


trendi, bu yıl fazlasıyla kendine yer edindiğinden, sıklıkla karşımıza çıkacak. Kombin yaparken verilen detayları göz önünde tutarak, farklı ve kusursuz bir görünümle modaya ayak uydurabilirsiniz.