Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Terlik Bant Kısmı Simli Peluş Taba Pugy
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 229.90₺ 209.90
36
37
38
39
40
Taba
SEPETE EKLE

PUGYTB36

By Inna Collection Pugy Peluş Terlik Taba

Özel üretim kaliteli ürün

A+ kalite işçilikle özel olarak üretilmiştir

2 günde adrese teslim

Havale Eft Kargo Ücretsiz

Kredi kartıyla ödeme imkanı

Kapıda Ödeme 15₺Giyim sektöründe yenilik ve farklılığın ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak, yeni sezona damgasını vurmuştur. Sokak modasında olduğu kadar ev giyiminde de şıklık ve zarafetin ön planda olmasını amaç edinen yeni trendler, kullanıcılar tarafından da benimsenmiştir.Peluş her zaman kadın giyiminde vazgeçilmez olmuştur. Önümüzdeki yıllarda da favori renk olarak görülen, trendiyakalamak isteyenlerin tercihi olacaktır

Şıklıkla birlikte rahatlık arayanlar için yeni sezon trendleri, kullanıcılara tam olarak istedikleri şeylerin cevabını verecek nitelikte olacak. Terlikler ile kombin yapma kolaylığı ve eğlencesini bu yıl sık sık yaşayacağız diyebiliriz. Çok sevilen simli giyim ve peluşlar, sezon renkleri ile birleştiğinde vazgeçilmez olacaklar. Uygun aksesuarlar ve bazı detaylar, kusursuz görünüm elde etmek için oldukça yardımcı olacaklar.

Terlik İle Kombin Seçenekleri

Bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda da sıklıkla karşımıza çıkacak olan terlikler, kombin yapma kolaylığı ve şıklığı ile göz dolduracak.

Terlik bant kısmı simli peluş taba renkli aksesuarlar ile çok daha göz alıcı görünüm sağlayabilir. Favori renklerden sayabileceğimiz taba, renk uyumu açısından da geniş bir skalaya sahip. Kırmızılar, kahveler, pembeler bu renkle mükemmel bir uyum içerisinde olurlar.

Simli bir seçim yaptığımızda, aksesuarlarımızı daha pırıltıdan uzak seçmeliyiz. Zincirli karışık kolyeler, pastel tonlarında küpe ve ojeler, bu şıklığı tamamlamak için doğru tercihler arasında sayılabilir. Daha önceki zamanlarda, terlik kullanılıyorsa sadelikten yana olunurdu ama artık hem ev hem sokak giyiminde bu düşünce oldukça geride kalmıştır.

Peluş kullanılıyorsa, makyajda renksiz dudak parlatıcısı doğru bir seçim olabilir. Saçlar yukarıdan sıkı bir at kuyruğu yapılarak şıklık tamamlanabilir. Küçük detaylar, kusursuz görünümün bir parçasıdır.