Değişim ve İade

30 günlük bir değişim politikamız var; bu, değişim talebinde bulunmak için ürününüzü aldıktan sonra 30 gününüz olduğu anlamına gelir. Değişim almaya uygun olmak için, ürününüzün aldığınız koşulla aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine ihtiyacınız olacaktır.

Değişim başlatmak için pappuccinoo@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değişim kabul edilirse, size bir değişim gönderi etiketi ile paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatlar göndereceğiz.

Önce değişim talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Herhangi bir değişim sorunuz için bizimle her zaman pappuccinoo@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve sorunlar için Lütfen siparişinizi aldıktan sonra inceleyin ve ürün kusurlu, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

İstisnalar / iade edilemeyen ürünler: bozulabilir mallar (yiyecek, çiçek veya bitkiler gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli türdeki ürünler iade edilemez.

Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Ürününüzle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin. Maalesef indirimli ürünler veya hediye kartlarının iadelerini kabul edemiyoruz.

Koşullar gereğince istediğinizi aldığınızdan emin olmanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildiğinde yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

İade talep edilen ürününüzü alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve değişim yada iadenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. İadeniz onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize göre otomatik olarak geri ödeme alırsınız.

Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koyup göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds