Zara Sandalet Modelleri

Zara sandalet modelleri hem kadınların hem erkeklerin hem de çocukların ayakkabılıklarında olmazsa olmaz sayılan parçalardandır. Çünkü sandaletler yaz aylarının bunaltıcı sıcak havalarında ayağı açıkta bırakan tasarımları sayesinde ayakların hava almasını sağlayarak ferahlatıcı bir etki yaratmaktadır. Yapılan araştırmalar sayesinde öğrendiğimiz bilgilere göre tarihçesi antik dönemlere dayanan sandalet modelleri, o dönemlerde bile hem kadınlar hem de erkekler tarafından dünyanın dört bir yanında giyilmiştir.

Günümüzde sandaletler kullanım kolaylığı, konforu ve şık duruşlarıyla vazgeçilmez hale geldi. Kadın sandalet modelleri arasında düz tabanlı olanlar sağladıkları konfordan dolayı en çok tercih edilenler arasındadır. Şık duruşlarıyla topuklu modeller de son dönemlerde kadınların beğenisini topluyor.

Sandalet Modelleri

Sandalet modelleri oluşumu çok eski zamanlara dayanmaktadır. Hatta insanlığın ayakkabı ile tanışması ilk olarak sandaletle olmuştur. Elde edilen kaynakların çoğu, ayakkabının tarihçesini Eski Mısır’dan başlatmıştır. Eski Mısır’da iki bant ile ayağın üzerinden tutturulmuş sandalet giyilmekteydi. Tahmin edeceğiniz üzere en ilkel sandalet modeli bile günümüzdeki parmak arası modellerle çok benzemektedir. Tabii ki değişen dünya koşulları ile sandalet giyimi bir ihtiyaçtan ziyade moda anlayışına dönüşmüş durumda. Yaz aylarında kadınların elbiselerle, erkeklerin şortlarla rahatça kombinleyebildikleri sandalet tasarımları oldukça çeşitlendirilebilir.

Zara sandalet modelleri trendlere göre değişim gösterse de sandalet tanımını ayağın üzerine yerleştiği bir taban ve o tabana bağlı olup ayağı üzerinden ve topuktan saran bantların oluşturduğu ayakkabı modelleri olarak yapabiliriz.

Sandalet Modelleri Ucuz

Sandalet modelleri ucuz fiyattan satışı mümkün olan ayakkabılardır. Ancak beğendiğiniz sandaletlerin markası, modeli ve üretim hammaddesi fiyat konusundaki farklılıklara sebep olabiliyor. Daha sağlıklı olduğu bilenen gerçek deri sandaletlere oranla, deniz ve havuz kenarlarında daha çok tercih edilen plastik modeller üreticiler tarafından daha uygun fiyatlara satılmaktadır.

Zara sandalet modelleri arasındaki fiyat farklılıkları çok olmasına rağmen, üreticinin fazla olması sayesinde her bütçeye uygun sandalet bulmak mümkündür. Son sezonlarda moda olan modeller daha yüksek fiyatlara satılırken, daha sade ya da önceki sezonlara ait modellerin daha uygun fiyatlara satıldığını bilmekteyiz. Sizler de kendi bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz modeller arasından seçimler yapabilirsiniz.

Sandalet Modelleri Bayan

Sandalet modelleri bayan kullanıcılar arasında ilkbaharın gelişiyle giyilmeye başlanıyor. Sandalet modellerinin çeşitliliği ile yazın tüm enerjisini ayaklarımıza taşıyoruz. Renkli ve taşlı modeller son dönemlerin trendleri arasında. Bu modellere ek olarak şeffaf bantlı modeller de kadınların gözdeleri arasında yerini alıyor. Günlük kullanımda sadelikten yana olan kadınların tercihi sağlık açısında da onaylanan deri modellerden yana oluyor.

Zara sandalet modelleri arasında dileğiniz rengi bulmak da çok kolay. Çeşit çeşit renk skalasında üretim yapan birçok marka ve butik bulunuyor. Özellikle son dönemlerde trend olan bileğe dolanan bağcıklı modeller renk renk üretilmekte. Maviden pembeye, su yeşilinden beyaza…

Sandalet Modelleri Erkek

Sandalet modelleri erkek kullanıcıların da gözdesidir. Tüm yazı yalnızca çeşit çeşit sandaletler giyerek geçirenler bile var. Haksız da değiller. Çünkü sandaletlerin hafifliği ve rahatlığı, her kombinle yakaladıkları uyum vazgeçilebilir gibi değil. Parmak arası ve tek bantlı modeller erkek sandalet modasında başı çekmekte. En çok tercih edilen renkler arasında da beyaz, siyah ve kahverengidir.

Zara sandalet modelleri erkekler arasında da kullanım rahatlığı açısından sıklıkla tercih ediliyor. Farklı malzemelerden imal edilen sandaletler, stil sahibi ve konforuna düşkün erkekler için, farklı kullanım seçeneklerini bir arada sunuyor. Gezi, seyahat ve gündelik kullanıma uygun modelleri, casual ve spor giyim tarzına mükemmel bir şekilde uyarlanabilir.

Sandalet Modelleri Topuklu

Topuklu sandalet modelleri topuklu ayakkabı tutkunu kadınların kurtarıcısı olmuş durumda. Sandalet konforundan vazgeçmek istemeyen ve topukluların verdiği şık duruşa sahip olmak isteyen kadınlar için üreticiler pek çok farklı topuk boyunda ve tarzında üretim yapmakta. Özel davetlerde, günlük stilinizde, ofiste ve şık görünmek istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz topuklu sandalet modelleri, her yaşa ve ortama uyan seçeneklerden oluşuyor.

Zara sandalet modelleri arasından topuklu seçimi yapmadan önce ürünü nerede kullanacağınız, kombinleyeceğiniz parçalarla olan uyumu ve topuk boyu ve tipi gibi konulara dikkat etmekte fayda var. Örneğin; rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız dolgu, daha zarif bir duruş istiyorsanız ince topuklu modelleri tercih edebilirsiniz.

Sandalet Modelleri 2020

Sandalet modelleri 2020 yılında da yaz aylarının vazgeçilmezi. 2020 yılında yuvarlak burunlu tasarımlara sahip olan sandaletlerin yanı sıra küt burunlu sandaletler de vitrinlerde yer alıyor. Kadınların beğenisini toplayan bu tasarımlara ek olarak sivri burun olan modeller de yeni tasarımlar arasında. Ancak ayak yapınız doğrultusunda sandalet seçimi yapmanızda fayda var.

Zara sandalet modelleri arasındaki küt burun akımına bol renk çeşidi modası da eklenmiş durumda. Önceki senelerin gözdesi olan hasır sandaletlerin sade görünüşüne alternatif olan renkli modeller yazın enerjisini ayaklara taşıyor. Düz renklerin yanı sıra blok renkli ve şeffaf modeller de göz kamaştırıyor.

Sandalet Modelleri 2021

Sandalet modelleri 2021 yılında bizlere verdiği konfordan hiçbir şey eksiltmiyor. 2021 ilkbahar – yaz kreasyonlarında ışıltılı sandaletleri bolca görmekteyiz. Gece hayatı ve davetlerle özdeşleşen ışıltılar sandaletler sayesinde gündüz stiline de adapte oldu. Işıltıların yanı sıra bu sene sandaletlerde kalın platformlar görmekteyiz. Boyumuzu daha uzun göstermemize yardımcı olan bu platformlar, kadınlar tarafından oldukça sevildi.

Yukarıda bahsettiğimiz Zara sandalet modelleri dışında birkaç sezon önce popüler olmaya başlayan ince bantlı sandaletler popülerliğini hala korumakta. En sık tercih edilen nüde ve siyahın yanı sıra bu modellerde renklilik daha ön planda. Bu modellerin yanı sıra balıkçı şapkalarının meşhur olmasıyla birlikte balıkçı sandaletleri de vitrinlerde yerini aldı.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds