Yeni Sezon Çanta Renkleri

Yeni sezon çanta renkleri kombinlerde tamamlayıcılık sağlamaktadır. Çantanın her bayan giyiminin seçiminde vazgeçilmez bir detay olması çeşitlerin de çok fazla olmasını sağlar.

Yeni Sezon Çantalarda Dikkat Edilenler

Yeni sezon çanta renkleri incelemeye karar verdiğinizde ilk işiniz dört mevsime uygun, renkleri farklı kombinlerle uyumlu, kalitesi hızlı değişmeyecek ve en önemlisi kendinize gerçekten inandığınız bir model seçmek olmalıdır. Kendi kişiliğinizi yansıtacak parçalara çantalarınızla ses getirmelisinizdir.

Mantık ve estetik anlayışı ile her türlü çanta alışverişinde günün kazananı olacaksınız. Dolabınızdaki kıyafetlere ve ayakkabılara bir bakın. Günlük gündelik kıyafetleri seviyor musunuz yoksa dolabınızda daha kadınsı ve modaya uygun kıyafetler mi var? Bu noktada stilinizin çoğunu oluşturan ürünler için çanta modelini seçeceğinizi umuyoruz. Yeni sezon çantalar bu stilinizi oturttuğunuz zaman sizlere doğru kapıyı aralayacaktır.

Yeni Sezon Çantalarda Tasarım ve Geri Dönüşüm

Yeni sezon çanta renkleri ve tasarımlarında moda ikonları dikkatlerini sürdürülebilir tasarıma çevirdiklerinde ortaya çıkan bir diğer soru da modanın insanlara daha çevre dostu bir yaşam tarzı sürdürmelerine nasıl yardımcı olabileceğidir. Bu doğrultuda plastik kullanımının doğaya ve insan sağlığına verdiği zararı azaltmanın özel bir yolu vardır. Yöntem plastik şişe yerine tekrar kullanılabilir şişe kullanmaktır. ,

Şişe çantası Oldukça şık ve estetik bir seçim olan bu çantalar, yeniden kullanılabilir, doğa dostu şişeleri yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Joggers özellikle Marine Serre'nin sıkı askısı Chloé'yi sever.Uzun askısı eller serbest olarak taşınabilir ve günlük eskizlerle süslenebilir Kenzo ve Coach, Stella McCartney, Collina Strada moda deri ve örgü kombinasyonunu birleştirir. Şarap şişesi çanta tasarımında öne çıkan markalar arasında. Yeni sezon çanta modelleri 2021 yılında geri dönüşüme böylelikle önemli bir yer ayırmıştır.

Patchwork Çantalar

Yeni sezon çanta renkleri açısından patchwork çantalar oldukça şık ve renkleriyle ön planda olan çantalardır. Aynı şekilde patchwork çantalar da doğa dostu olması ile ve lükse kaçan fiyatlarıyla ünlü olan bir çanta türüdür. Bu sezon pek çok tasarımcı, eski serinin eserlerini yeniden kullanarak yeni sezon serisinin ekolojik ayak izini azaltmaya çalışıyor.

Sonuç olarak, renkli ve el yapımı çekiciliğe sahip güzel patchwork çantalar ortaya çıktı. Marni, Alexander McQueen, Collina Strada, Moschino ve Cynthia Rowley, 2020-2021 sonbahar ve kış serilerindeki bazı patchwork çanta tasarım markalarını içermektedir. Patcwork çantalarda genellikle mavi-siyah tonları, açık renkler oldukça sık kullanılmaktadır. Yeni sezon çanta modelleri ilginizi çektiyse bu tasarım markalarının sayfalarından çantalara bakabilirsiniz.

Profesyonel Tote Çantalarda Renk Ahengi

Yeni sezon çanta renkleri seçerken günlük en çok kullanılan tote çantalardan ve kahve tonlarından bahsetmeliyiz. Günlük kullanım için bir alışveriş çantası olarak değerlendirilen tote çanta 202 sonbahar ve kış tote çanta trendinde baskın bir konuma sahip1 olmaktadır Profesyonel tasarımı daha kalın malzeme ve malzemelerden üretilmiştir.

Bu tasarımların başında Prada'nın ikonik nötr tonlu Tote çantasının yanı sıra bu sezon sarı ve mavi tonları da sergilendi. Marc Jacobs, bu trendi daha küçük timsah kabartmalı bez çantalarla değiştirdi. Bu çantalarda günlük kullanıma bağlı olarak genelde kahve tonları yer almaktadır. Günümüzde şık bir kombin yaparken kahve tonları ve siyah çantalar oldukça sık tercih edilmektedir. Yeni sezon çanta instagram sayfalarında tote çantalarına rastlamanız oldukça mümkündür.

Kıyafete Uygun Çanta Seçme Teknikleri

Yeni sezon çanta renkleri ve bu renklere uygun kıyafet kombinlerken dikkat etmemiz gereken bazı maddeler vardır. Kadın kıyafetlerini tamamlayan en önemli aksesuarın ne olduğunu sorarlarsa, hiç şüphe yok ki konuşmak istediğimiz ilk şey çantalar ve ayakkabılar. Dolabımızda daha çok ayakkabı ve çanta olmasına rağmen, bunlar kadınlarımız için önemli değil. Çanta satın almak için mağazaya gittiğimizde genellikle ilk aklımıza gelen kriterlerden biri ayakkabılarımıza uygun olup olmadığıdır.

 Ayakkabı aldığımızda ona uyan bir çanta alıyoruz ya da tam tersi bir çanta aldığımızda bu ayakkabı oluyor. Çanta satın alırken ayakkabı ile nasıl uyumlu hale getirilir diye soracak olursanız, çantanın ve ayakkabının rengine, desenine veya kumaşına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, herhangi bir kıyafeti kolayca eşleştirebilirsiniz. Bu eşleştirmelerle ilgili yeni sezon çantalar 2021 yazıp örnek modellere bakabilirsiniz.

Kıyafetiniz Çantanızla Aynı Renk Olmak Zorunda Değil

Yeni sezon çanta renkleri seçerken yeterince uzun değilseniz veya kendinizden daha ince görünmek istiyorsanız, tepeden tırnağa aynı rengi giymek sizden daha uzun veya daha alçak görünebilir. Aslında yukarıda bahsettiğimiz kıyafet tarzıyla aynı stile sahip bir çanta kullanmakla aynı sebebi içeriyor. Diğer temaların aksine, giysiyle aynı renk kombinasyonunu oluşturmak çok daha kolaydır çünkü giysiyle aynı deseni bulmak daha zordur.

Bu nedenle desen konusunda zorluk yaşıyorsanız, kıyafetlerle aynı renkte bir çanta seçerek bir bütün yaratabilirsiniz. Elbette zaten uzun ve ince bir figürünüz varsa aynı renk kombinasyonunu kullanmak zorunda değilsiniz. Aynı renk kombinasyonu ile karşılaştırıldığında, kontrast renkte bir çanta rengi de seçebilirsiniz. İnstagramda ünlülerin giyimlerine de bakarsanız çantalarını kıyafetlerinin rengine göre seçmemektedirler.

Kıyafetlerde Hâkim Olan Renk ve Çanta Uyumu

Yeni sezon çanta renkleri ile giysilerin nasıl koordine edileceği gibi birçok sorun vardır. Aslında kıyafete göre çanta seçmek hiç de zor değil. Çünkü bu, kıyafetleri ve çantaları uyumlu bir şekilde kullanmanın ve bir araya getirmenin en kolay yollarından biridir. Özellikle desenli kıyafetler giyiyorsanız tek yapmanız gereken kıyafetlerde ana rengi bulmak ve o renkten bir çanta seçmek. Bu nedenle kıyafetlerde veya desenlerde renkleri sınırlamamak gerekir. Çünkü desende bir renk seçerek birleştirmek çok daha kolay.

 Bu noktada kıyafet üzerindeki diğer detaylarla koordinasyonuna da dikkat etmelisiniz. Çantanın kombinasyonun yıldızı olmasını istiyorsanız, onu giydiğiniz eşyadan da ayırabilirsiniz. Bu nedenle el çantasıyla tüm dikkatinizi çekebilirsiniz. Yukarıdakilerin aksine yapmanız gereken, seçeceğiniz çanta rengi, deseni veya modelinin kombinasyon boyunca dikkat çekmesidir. Bu nedenle, kombinasyonunuzdaki yıldız, seçtiğiniz çanta olacaktır.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds