Uzun Süet Çizme

Uzun süet çizme kadınların vazgeçilmezleri arasında vazgeçilmezdir. Gelin süet çizme seçerken nelere dikkat edilmeli ne gibi seçeneklerimiz var bakalım.

Bu Süet Çizmeler Sizi Tüm Yıl Şık ve Rahat Tutacak

Şüphesiz süet, her kıyafete yumuşaklık ve derinlik katan lüks, güzel bir malzemedir. Bu nedenle, kışlık ayakkabı gardırobunuza biraz Uzun süet çizme eklemek istemeniz mantıklı.

Bu kılavuz, adımlarınız sizi nereye götürürse götürsün, tüm kış boyunca ayaklarınızı rahat ettirecek bir çift süet kışlık bot bulmanıza yardımcı olacaktır.

Süet

Süet bir deri türüdür. Daha geleneksel derilerin aksine, postun altından yapılır (genellikle koyun, keçi veya dana derisi) ve ona insanların sevdiği yumuşak, tüylü görünümü veren bir yumuşak bezimsi bir dokusu vardır.

Süet ilk olarak kadın eldivenlerinde bir malzeme olarak kullanıldı ve tipik olarak diğer derilere göre daha ince, daha yumuşak ve daha esnek bir kumaştır. Bu nedenle, daha rahat bir görünüm yaratan daha nazik, keskin stiller halinde tasarlanabilir.

Ve bu güzel nitelikler tarihsel olarak onu diğer derilere göre daha hassas, daha az sıcak ve temizlemeyi daha zor hale getirirken, modern süet daha sert hale getirmek için işlenebilir, bu nedenle bugün süet, Uzun süet çizme ve şık iç mekanlara kadar tutun birçok şey için kullanılır. Engebeli vahşi doğa gezileri ve aradaki diğer her şey. Tüm yıl boyunca seveceğiniz süet botları seçmenin anahtarı onları nerede ve nasıl giyeceğinizi düşünmektir. Süet çizme modelleri şunları içerir:

Süet Moc

Teknik olarak, elbette, moc bir Uzun süet çizme değildir, çünkü normal bir ayakkabı gibi ayak bileğinin altında biter. Ancak moc'lar genellikle aynı programlarına dahil edilir çünkü bir botun yapmasını beklediğinizle aynı işi yaparlar: Sıcak ve rahattırlar ve kar veya yağmurun olduğu soğuk ve ıslak koşullarda mükemmel yalıtım sağlamak için tasarlanmıştır.

Süet çizme, deri moc'lardan daha yumuşak görünümlüdür, bu da onları en sevdiğiniz kot pantolonlar veya fitilli taytlar gibi gündelik kıyafetlerle veya kalın sonbahar hava etekleri ve elbiseleri gibi eşleştirmek için harika bir gardırop seçeneği haline getirir. Bununla birlikte, süet çizme kombin genellikle şık veya resmi bir görünüm için en iyi eşleşme değildirler.

Bilekten çizmeler

Bilekten botları ve patikleri, üst düzey resmi olması gerekmeyen, biraz modaya uygun bir görünüme sahip his arıyorsanız harika bir seçenektir. Kadın kotları veya pantolonları ile Bilekten botlar giyebilir veya şık ve rahat bir hava yaratmak için bunları etekli veya elbiseli bir kıyafete ekleyebilirsiniz. Ancak süet çizme kadın, moda öncelikli bir ayakkabı seçimi olduğu gibi süet çizme erkek modelleri de bulunur, keskin soğuğa karşı genellikle diğer bot seçenekleriniz kadar sıcak olmayacaktır.

Süet yarım botlarınızı bir etek veya elbise ile eşleştirdiğinizde, en güzel silüeti oluşturmak için kıyafetinizin oranlarını göz önünde bulundurun. Bilekten botları bacağınızı görsel olarak kesebilir, bu da bacakların daha kısa ve daha kalın görünmesine neden olabilir ve genellikle en iyi etki etekleri dizde veya yukarıda olduğunda görünür. Uzun süet çizme ile aynı renkte opak taytlar giyerek bacağınızın görünümünü de uzatabilirsiniz.

Orta Boy Çizmeler

moclar gibi, orta boy botları da modaya uygun bir görünüme sahip olan bir çizgiye sahiptir. Bununla birlikte, orta boy botları aynı zamanda kar botları da olabilir, bu da onları nasıl inşa edildiklerine bağlı olarak patiklerden daha sıcak bir seçenek haline getirir.

Daha düşük sıcaklıklara ve daha sulu koşullara dayanabilen orta boy botları arıyorsanız, tutuş için lastik tabanı olan bir çift seçtiğinizden ve ayak parmaklarınızı sıcak tutmak için yalıtımlı astarlı bir çift tercih ettiğinizden emin olun. Ancak serin sonbahar günleri için daha hafif süet seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Orta boy botları, kıyafet geliştirme perspektifinden inanılmaz derecede esnektir ve gündelik kot pantolonlardan şık taytlardan elbise ve eteklere kadar her şeyle iyi bir şekilde eşleşebilir. Uzun süet çizme etrafında kıyafetler yaratırken, bacağınızın oranlarının farkında olun ve en güzel noktalara vurduğunuzdan emin olun.

Diz-Yüksek Çizmeler

Diz boyu çizmeler klasik kışlık bot stilidir ve süetin sıcak yumuşaklığının parlaması için güzel bir yer oluşturur. Kauçuk olmayan bir tabana ve biraz topuğa sahip olduklarında, inanılmaz derecede şık ve zarif olabilirler. Süet çizme topuklu tabana sahip olduklarında ve iyi yalıtılmış olduklarında, kot pantolon ve tayt gibi daha sıcak ve rahat görünüme şık bir çekicilik katarlar.

Uzun süet çizme bir elbise veya etekle eşleştiriyorsanız, en temiz oran etek ucu dizde veya diz üstünde olduğunda gerçekleşir.

Uzun Çizmeler

Uzun botlar dize kadar yükselenler moda tutkunlarının daimî favorilerindendir, özellikle de son derece yumuşak, hatta yumuşak süet ile üretildiklerinde, çünkü çok güzel bir şekilde dramatikler. Bu botlar, ayakkabınızın yumuşak kumaşını ve rengini öne çıkaran dikkat çekicidir.

Uzun süet çizme genellikle bacak üzerinde tozluk veya tayt gibi ince kesimlerle ve tunik, hırka veya ceket veya büyük boy bluz gibi görünümü dengeleyen bir üst ile eşleştirilir. Süet çizme bayan modelleri izlenim oluşturmak için yaratılmışlardır ve soğukla savaşmak istediğinizde genellikle onları giymezsiniz.

Süet çizme kombinleri bir çift büyük boy güneş gözlüğü ile tamamlayın ve nereye giderseniz gidin paparazzileri arayan insanlar olacak.

Çizmelerime Nasıl Bakım Yapmalıyım?

Her kullanımdan sonra, süet çizmelerinizi sabunlu suya batırılmış bir süngerle temizleyin ve açık havada kurumaya bırakın. Bunları sıcağa veya güneşe çok yakın bir yere koymaktan kaçının: bu, süetin kalitesini ve rengini değiştirebilir. Güneş ışığından ırak, oda sıcaklığında ve nemsiz bir yerde, örneğin bir ayakkabı standı kullanarak düz tutun.

Uzun süet çizme korumak ve süeti canlandırmak için üç ayda bir Spiwol spreyi uygulayın. Kutuyu bottan 20 cm uzaklıkta tutun ve botların tüm dış yüzeyine püskürtün. Açık havada kurumaya bırakın. Bunu açık alanda yapmanızı tavsiye ederiz.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds