Topuklu Ayakkabı Çeşitleri

Topuklu ayakkabı çeşitleri ile tarzınızı ortaya koyabilir ve harika kombinlerle dışarı çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Stiletto topuklu ayakkabılarla yazı daha eğlenceli hale getirin! Topuklu ayakkabı modelleri, seveceğiniz bir fiyata en yeni ayakkabıları sunuyor. Bu yıl çok sayıda ayakkabı moda, bu yüzden size nasıl giyineceğinizle ilgili en iyi 5 ipucu hakkında kısa bir giriş yapmak istiyorum. Başlamaya hazır mısın?

 • Geleneksel Topuklu Ayakkabılar

Bu topuklu ayakkabıları geleneksel olarak giymek söz konusu olduğunda, bu sadece giyim değil aynı zamanda bir ayar meselesidir! Stiletto, düğünler, iş fonksiyonları ve özel günler için klasik bir stildir.

Güzel topuklu ayakkabılar ve güzel silüetler, şeffaf elbiseler ve dökümlü tulumlar gibi en sevdiğiniz resmi kıyafetlerle mükemmel uyum sağlar.

Stiletto'nun hala çok sevilen bir Topuklu ayakkabı olmasına şaşmamalı. Gelinler, nedimeler ve misafirler için mükemmeldirler. Bu sene gümüş parıltılı veya altın metalik stilettoyu seviyoruz, ancak doğal ve siyah da iyi seçenekler.

Casual Topuklu Ayakkabı

Bu sezon, yüksek topuklu ayakkabılar niş konumlarından zekice hareket ettiler. Yaz geldikçe insanlar yeni tarzlarda hayatlarına topuklu ayakkabı katıyor.

Denim Eteği ve tişörtüyle şirin bir topuklu, mağazalara giderken, arkadaşlarınızla kahve içmeye çıktığınızda veya normal kafelere çıkarken topluluğa büyüleyici ve gizemli bir dokunuş katıyor.

Renk şemasında tutarlı olmanız dışında herhangi bir planlamaya gerek yoktur. Dolgu Topuklu ayakkabı her zamanki yanınızda olsun ve ihtiyacınız olunca sandalet ve spor ayakkabıları ile istediğin gibi değiştir!

 • Stiletto Kullanım Alanları

Lütfen kendinize ayakkabıyı nerede ve nasıl kullanacağım diye sorun. Stiletto, ofis için her zaman tercih ettiğiniz topuk değildir (yani, stiletto giymek zorunda olanlar dışında), ancak zaman değişiyor. Kısa topuklu ayakkabı ve uzun süreli rahatlık için harikadır, ancak bazı rakipler vardır.

Renkten Korkmayın

Stiletto ile etkileyici bir moda ifadesi yaratmak istiyorsanız renk şemasında cesur olmanız gerekir. Bu sene, yaz kıyafetinizde devrim yaratabilecek parlak kırmızı ve pembe Topuklu ayakkabı ve kıyafetlerinizden oluşan küçük ama harika bir bölüm yapabilirsiniz.

Kükreyen fuşya stiletto topuklu ayakkabılar giymek, aksesuar giymek için mükemmel bir neden. İşte size tavsiyemiz! Kıyafetinizi dengelemek için stilettonuzla aynı renkte başka aksesuarlar da bulundurun.

Parlak ruj veya püskül küpeler ile rahatlıkla güzelleştirebilirsiniz. Aksi takdirde, el çantaları ve omuz çantaları da stiletto ile iyi denge kurar.

 • ışıltı

Listede bu varsa şaşırmayın! Parıltı ve mücevher süslemeleri bu yaz büyük bir hit olacak. Her zaman bir veya iki bu stilettolar bir ara herkeste vardı, vardı, ancak sandaletlerde, terliklerde ve diğer ayakkabılarda daha fazla stiletto görmek heyecan verici.

Topuklu Ayakkabı Seçenekleri

Biz, parmak kayışının üstünde yapay elmaslı bir topuklu aldığımız için mutluyuz. En popüler çeşitler suni süet veya pürüzsüz sentetik deri ile gelir. Ekstra parlaklığı, herhangi bir kıyafette parlaklık ve parıltılı mücevher takmak için harika bir fırsattır.

Bu güzel mevsimde insanlar yaz düğünlerine ve diğer sosyal etkinliklere katılmayı severler. Bu eğlenceli yaz etkinlikleri için hafif giysiler ve muhteşem beyaz topuklu ayakkabı gereklidir.

Topuklu ayakkabılar bacaklarınızı daha uzun ve zarif gösterir ama çoğu zaman kelimenin tam anlamıyla sizi öldürür, bu nedenle özellikle gecenin sonunda yanınızda olmazlar. Çoğu durumda, tek dileğiniz tüm acıları mümkün olan en kısa sürede durdurmaktır.

Topuklu giyen hemen herkes, acıdan endişe duymadan en sevdiğiniz ayakkabıları istediğiniz zaman giyebilmeniz için yüksek topuklu ayakkabılarla hayatta kalma hilelerini topladık.

 • Topuklu ayakkabı acıtıyorsa dondurucuya koyun.

Topuklularınızı 30 dakika dondurucuya koyun. Soğuk ayakkabı giymek, malzemenin sıcak ayağınızın şekline nasıl uyum sağladığını size gösterecektir. Ayrıca ayakkabınızın içine bir torba su koyabilir ve dondurucuya koyabilirsiniz. Donmuş su ayakkabılarınızı biraz gerecektir.

Pamuk ve Çorap                                                                                                                      

Pamuklu çorapları ılık suyla ıslatın ve evden çıkmadan önce giyin. Lütfen dışarı çıkmadan önce bir süre giyin. Kalın topuklu ayakkabı biraz esniyor, bu yüzden muhtemelen çok fazla bir şey değiştirmez.

 • Çift taraflı bant

Ayak tabanlarınızı bantla tabanlara yapıştırın. Bu numara ayakkabılarınızı ayaklarınızın altında tutar ama en önemlisi su toplamasını ve parmak ağrısını önler.

 • Özel yüksek topuklu tabanlık kullanın.

Tabanlık için özel olarak tasarlanan bu küçük çoraplar, ayaklarınızın ayakkabınızda ilerlemesini engellemek, ağrı ve su toplamasını azaltmak için genellikle silikon veya kumaştan yapılır. Açık parmaklı topuklu ayakkabı giyiyorsanız, silikon seçeneğini seçin. Silikon ped ayağın altında görünmez ancak aynı korumayı sağlar.

 • Nemlendirici krem

Topuklularınızı giymeden önce ayaklarınıza nemlendirici sürmek, özellikle ayakkabılarınız yeni ve sıkışıksa, ayaklarınızda sürtünme, ağrı ve kabarcık oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir.

Ayağınıza İyi Gelecek İyileştiren Ürünler

 • Bebek pudrası

Evde bebek pudrası varsa, bu numarayı yüksek topuklarla deneyin. Aşırı terlemeyi ve kaymayı, sürtünme ve yaralanma olasılığını en aza indirir.

 • Ayak parmakları için yapışkan bant

Ağrıya neden olan 2 parmak arasındaki sinirler üzerindeki ek baskıyı azaltmak için 3. ve 4. parmakları birbirine bantlayın.

 • Topuklularınızı çıkarın.

Siyah topuklu ayakkabı seni öldürmeye kalkarsa, onları çıkarmak kötü bir fikirdir. Bir an için daha kolay olacak, ancak ayağınızın kısa sürede şişmesi muhtemel olduğundan, tekrar takarsanız daha da acı verici olacaktır.

 • Evde topuklarınızı giyin.

Özellikle topuklularınız yeni ve sıkışıksa, dışarı çıkmadan önce en az bir hafta evde topuklu ayakkabılarınızı yeniden giyin. Bunu yaparak ayakkabılara alışabilir ve biraz esnetebilirsiniz.

 • Deodorant

Ayakkabılarınızı giymeden önce sürtünmeyi ve rahatsızlığı önlemek için sürtünme alanına roll-on veya stick deodorant uygulayın.

Çocuk topuklu ayakkabı bulabileceğiniz bir leydir, ancak doğruluğuna siz karar vermek zorundasınız. Bir kızın kaç yaşında topuklu giyebileceğine sadece ailesi ve kendi karar verir.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds