Taba Süet Çizme

Taba süet çizme son yıllarda oldukça ikon bir parçaya dönüşmüştür. Özellikle diz üstüne kadar gelen modeller ve diz kapağına kadar uzanan bol, buruşuk modeller son yıllarda epey bir patlamıştır. Kadınlar tarafından oldukça sevilen çizme modası, hiçbir zaman son bulmayacak gibi gözüküyor.

Güncel Kış Botu Modası

Muhteşem yeni stillerin yanı sıra, nötr tonlardan uzaklaşmak isteyenler için lacivert ve bordo renkleriyle bu yılki kış koleksiyonuna eklenen yeni renklere bayıldık. Ancak üzülmeyin, gri, karamel ve çikolata kahveleri, kum ve bej gibi birçok klasik renk hala yaygın. Özellikle taba süet çizme modelleri de oldukça yaygın. Bununla birlikte, her zevke ve yaşam tarzına uygun bir kışlık bot vardır. Koleksiyondaki ortak nokta, her zaman su geçirmez ve rahat, sıcak olan yüksek kaliteli ürün olmasıdır. Kaymaz dış taban teknolojisi de kayda değer olmalıdır. Böylece, bu özelliklere sahip botlarla ayaklarınızın soğuktan korunmasını sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Kışlık Ayakkabı ve Botların Saklanması

Öncelikle uygun koşullarda temizlediğinizden, kokudan arındırdığınızdan ve düzgün bir şekilde paketlendiğinizden emin olmalısınız. Elbette, kışlık botlarınızı ve ayakkabılarınızı bir sonraki sezona kadar kaldırmadan önce, temiz ve ıslak olmadıklarından emin olmak isteyebilirsiniz. Aslında kışlık çizmelerinizi düzenli bir şekilde temizlemelisiniz. Bununla birlikte, senenin büyük bir zaman dilimi kış mevsiminin devam ettiği bir alanda yaşıyorsanız, bu çok zaman alıcı ve güç olabilir. Kışlık botlarınızı ve kışlık ayakkabılarınızı ortadan kaldırmadan önce düzgün bir şekilde ovmalısınız. Kışlık çizmelerin temizlenmesi ve bakımı her bot modeli için aynı değildir. Süet, deri ve özel bir işlemden geçmiş malzemeler bakım açısından farklılık gösterecektir. Bu sebepten dolayı bakım önerilerini atmamak iyi bir fikirdir. Hatırlatmak isteriz ki taba süet çizme sade ve şık kombinlerin olmazsa olmaz parçasıdır.

Kirlenen Botların Temizlik ve Bakımı

Yapmak isteyeceğiniz ilk işlem, özellikle kışlık süet çizme botlarınız kir ve çamurlarla kaplanmışsa, onları yavaşça temizlemek olacaktır. Ancak bunu yapmadan önce, süet çizme bayan botlarınızı gazete veya temiz kağıtlarla doldurun. Üst kısımlardaki kiri temizlemek için hafif ıslak bir bez kullanın. Taba süet çizme için tahılın ardından süet fırça ve fırça kullanın. Dış tabanlarınızı temizlemek için büyük bir kovaya yeteri kadar su koymanızı ve içinde kir yumuşayana ve hatta çıkana kadar içeride bekletmenizi öneririz. Ardından bir bez yardımıyla kurulayın veya direkt kurumaya bırakın. En güzel stillerden olan süt çizme modelleri bakımı ve saklanması da en zor ayakkabılardan biridir. Fakat kullanıcılar taba süet çizme için değdiğini söylüyorlar.

Botlarınız kirden arındığında, şu sinir bozucu tuz lekelerini temizleme zamanı gelir. Bu aslında oldukça kolaydır. Botları sonraki kış aylarına saklamak, botlara aynı zamanda paketleme öncesinde gerekli bakımı yapmak anlamına da gelir. Deri, çok fazla özen ihtiyaç duyabilir ve deri botlarınızı korumak için birkaç harika ürün mevcuttur. Ve deri de dahil olmakla birlikte tüm kışlık botları koruma özelliği gösteren iyi bir ayakkabı spreyi kullanılabilir. Taba süet çizme sahibiyseniz üzerinde ayakkabı spreyi kullanabilirsiniz.

Kışlık Botların Onarımı

En güzel süet çizme kombinleri için ufak bir araştırma yapıp, ilham alabilirsiniz. Kadınlar tarafından çokça sevildiği bilinen süet çizme erkek tüketiciler tarafından da hayranlıkla kullanılmaktadır.

Süet çizme topuklu kısımlarında deformeler veya kumaşta incelmeler ve yıpranmalar başladığını fark ederseniz, onları mahallenizdeki ayakkabı tamircisinde tamir ettirin. Dış tabanlar en önemli unsurdur, çünkü belirli bir miktar yıpranmadan sonra onları kurtaramayabilirsiniz. Taba süet çizme bakım ve onarımı geciktirilmemesi gereken ayakkabılardandır.

Botlarınızı Emin Ellere Teslim Edin

Kışlık botlarınızın ve ayakkabılarınızın beraberinde gelen talimatları yakından takip edin. Bu, ayakkabıların temizlenmesi, kokularının giderilmesi ve ayakkabıların saklanmasıyla ilgili önemli bilgileri içerir. Kendi kışlık botlarınızı temizlemeye ve onarmaya çalışmak, sevgili botlarınıza onarılamaz zararlar verebilir. En güvenli seçenek, ayakkabınızı her zaman bir ayakkabı uzmanına götürmektir.

Kışlık Bot ve Ayakkabılarınızın Kokusunu Giderin

Tabanlıkla başlayın ve bunları çıkarın. Yıkanabilirse, üreticinin talimatlarını izleyin. Yıpranmışlarsa, onları değiştirmek isteyebilirsiniz. Yedek tabanlık satın almak veya benzerlerini çevrimiçi olarak satın almak için önyükleme markasının web sitesine bakabilirsiniz. Kışlık ayakkabılarınızı ve botlarınızı havalandırmak kökü kokulara yardımcı olmadıysa, fazladan ürünler almak isteyebilirsiniz. Ayakkabı spreylerinden ayakkabı pudralarına kadar kokuyu gidermek için çok çeşitli ürünler bulabilirsiniz.

Kışlık Botlarınızı Nasıl Saklayabilirsiniz?

Artık botlarınız temiz ve ferah bir kokuya sahip olduğuna göre, onları birkaç ay saklamanın zamanı geldi. Bu süreci küçümsemeyin! İlk olarak, kışlık ayakkabılarınızın ve botlarınızın şeklini koruyacağından emin olmak isteyebilirsiniz. Kağıt mendil veya buruşuk boş kağıt kullanarak bunu minimum maliyetle yapabilirsiniz. Ancak daha da iyisi, biraz harcama gücünüz varsa, bu en beğenilen ve kullanımı kolay şekillendiriciler harika. Taba süet çizme gibi modeller iyi bir şekilde saklanmayı hak eder.

Kışlık Botlarınızı Nerede Saklamalısınız?

Ayakkabı kutularınızı atmamak, mükemmel bir saklama çözümü olacaktır. Bununla birlikte, eğer sizde yeterince kutu yoksa botlarınızı kumaş parçalarıyla saklayabilir veya çeşitli torbalara sarabilirsiniz. Bu botlarınızı en azından tozdan koruyacaktır.

Kutular, bunları dolabınızda, yatağınızın altında veya herhangi bir yerde kolayca saklamanızı sağlar. Kışlık çizmelerinizi yazın serin ve kuru alanlarda saklamaya özen gösterin. Yapmak isteyeceğiniz son şey, onları nemli bir bodrum katında ve risk altında saklamaktır. Uygun şekilde korunan ve saklanan ayakkabılar, en sevdiğiniz ayakkabıların daha uzun süre dayanmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size maksimum performans verir. Ayrıca bir sonraki kış yenisini almak zorunda kalmaz, sadece dolabınızdan iyi şekilde saklanmış botunuzu çıkararak kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds