Süet Ayakkabı Bakımı

Süet ayakkabı, zarif ve lüks bir gardırobun ayırt edici özelliğidir. Sadece seksi ve şık olmakla kalmaz, bakımı da kolaydır. Süet ayakkabılar önümüzdeki yıllarca güzel görünebilir. Sadece Doğru Bakımı Yapmanız gerekir.

Resmi Bir Etkinlikte Süet Giymek

Şimdi bunu biliyorsunuz ve biz de biliyoruz. Süet gösterişlidir. Süet zariftir. Süet, izleyicilere zenginlik ve modern moda duygusu verir. Süet'in size uygun resmi giyim için verdiği tüm sıfatları yönlendirmeniz gerekir.

Süet ayakkabı erkek için resmi genellikle takım elbise ve kravat anlamına gelir. Kadınlar için ya güzel bir elbise ya da özel bir pantolon takımı. Süet ayakkabılarla bir elbiseyi çıkarmak zordur, ancak süet ayakkabılar, cinsiyetten bağımsız olarak bir takım elbise üzerinde harika görünür.

Not: Birkaç aydır dokunmadıysanız, direk giymek yerine temizleyin. Deri çatlamış ve kırışmış olabilir. Bu, gereken bakımın yetersiz olduğunu gösterir. Süet ayakkabı boyası ve durumuna dikkat etmelisiniz.

Ancak süet ayakkabılarınızın ömrünü uzatmak konusunda hevesliyseniz, bakımına dikkat etmek zorundasınız. Ayakkabınızın rengini takım elbisenizin rengiyle eşleştirmenize yardımcı olacak en iyi kombinasyonlar şunlardır:

Siyah Süet Ayakkabı

Siyah süet ile, gri, lacivert, zeytin veya sarı-kahverengi bir takım elbise giyin. Siyah nötr bir renktir ve elbette hemen hemen her takımın rengiyle eşleşir. Turuncu ve yeşil takım elbise gibi, siyah süet ayakkabıların bile çözemeyeceği bazı açık renkli takımlar var. Bununla birlikte, şu anda siyah süet ayakkabılar çoğu renkle uyumludur.

Bunun istisnası, her zaman kahverengidir. Kahverengi ve siyah birlikte gitmez. Kahverengi Süet ayakkabı siyah takımlara uymaz ve siyah ayakkabılar kahverengi takımlara uymaz.

Kahverengi Süet Ayakkabı

Kahverengi kırışıksız ayakkabılar gri, lacivert veya zeytin kıyafetlerle yakışır.

Kahverengi, Süet ayakkabı tamamen doğal görünen nötr bir renktir. Düğünler, resmi iş toplantıları veya diğer önemli senaryolar için süet ayakkabılar, her şeyi iyi bir şekilde yapabileceğinizi ve bunu yaparken iyi görünebileceğinizi göstermenin bir yoludur.

Kahverengi takım elbise ve kahverengi süet ayakkabı giymeyin. Siyah pantolon giymeyiniz. Nasıl giyinileceğini bilmiyormuş gibi görünmenin hiçbir mazereti yok.

Çoğu yaşlı insan iki rengi birlikte giymediklerini bilir. Lise veya üniversitede olsanız ve nasıl giyinileceğini öğrenseniz bile, bu özellikle önemli bir özelliktir ve başkalarına sizi küçümsemeleri için bir neden vermeyin.

Kahverengi süet, samimi ve güvenilir bir arkadaştır. Gri, lacivert veya zeytin kıyafetlerle süet ayakkabılar giymek için doğru rengi bilin. Diğer renk giysileri için kendi takdirinizi kullanın. Süet ayakkabı nasıl temizlenir konusunda kahverengi ayakkabı diğerlerinden farklı değildir.

Deri Ceketin Süeti Tamamlaması

Deri ceket giyme, çetelerin ve motorcuların bir parçası olma anlamına geldiği günleri geride kaldı. Sofistike, farklı bir his isteyen herkes deri ceket giyebilir. Süet ayakkabı ile birlikte, deri üzeri deri kombinasyonu zarif bir izlenim bırakıyor ve herkes tarafından beğenilir.

Hem deri ceketler hem de süet ayakkabılar dayanıklıdır. Deri ceket hala daha büyüktür ve motorcuların atalarından alınmıştır, ancak süet ayakkabılar onu biraz daha yumuşak gösterir. Sofistike, modern, sinirli ve şık bir atmosfer yaratır.

Süet ayakkabı ile birlikte deri ceketler, dünyaya ne zaman süet ayakkabı giyeceğinizi göstermek için zamanınız olmadığını söylemenin modaya uygun bir yoludur. Onları şimdi takmalısın, böylece kapıdan çıkıp günü kapabilirsin.

Yeni Normlarınız İle İşinizde Rahat Etmek İçin

Sosyal medya çağında ve "kişisel bir marka" yaratırken, her zaman iyi görünme baskısı vardır. Fotoğrafınızla kimin karşılaşacağını ve sizin hakkınızda ne düşündüklerini asla bilemezsiniz. Ve ne yazık ki, neye benzediğin önemlidir.

Değiştiremeyeceğiniz bazı yönler var ama giydiğiniz kıyafetleri kontrol edebilirsiniz. Mağazada herkesin en iyi kıyafetleri alamayacağını anlıyoruz, ancak güzel süet ayakkabılar her zaman güzel görünüme yatırım yapmanın bir yoludur.

Süetin en büyük cazibesi hem iş hem de günlük kullanım için giyilebilmesidir. Arkadaşlarınızla dışarıdayken süet ayakkabılar, güzel pantolonlar ve elbise kombinler ile rahat bir şekilde giyebilirsiniz.

Günlük kıyafetiniz artık iyi düşünülmüş ve düzenli görünüyor. Soğuk günleri geçirmek istiyorsanız süet ayakkabılar, kot pantolonlar ve güzel bir tişört giyin.

Bunların hepsinde ortak olan payda, giydiğiniz ayakkabılar. Süet ayakkabı kadın ya da erkek farketmeden, ne giyerseniz giyin, kıyafetlerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için çok önemlidir.

Dünyaya Bir Mesaj Göndermenin Bir Yolu Olarak

Şimdi sana söylediğimiz için giyinmek zorunda değilsin. Herhangi bir şey varsa, yüksek özgüven göstergesi olarak giysilerinizi yükseltmeye istekli olmalısınız.

Harikasınız. Eşsiz, zeki, yetenekli ve hırslısınız. Kendinize aldırış etmeyecek şekilde giyinirseniz, kendinizle ilgili o harika nitelikleri gizlersiniz. Kırışmış, yıpranmış veya çok giyilmiş çirkin ayakkabılar giymek standartlarınızın düşük olduğunu gösterir. Uyandığınızda ve her gün aynı ayakkabıyı giymeye karar verdiğinizde, kendiniz için faydalı ve gerekli olan değişiklikleri yapanın siz olmadığını gösterirsiniz. Canınızı yaksa bile, rahat bölgenizde kalırsınız.

Daha fazlasını yapabileceğimi sanmıyorum, bu yüzden böyle görünmek sorun değil. Gardırobumu bir sonraki seviyeye taşıyan olumlu bakım alışkanlıklarından rahatsız olmak istemiyorum. Böyle giyinmek istiyorsanız ve iletmek istediğiniz genel mesaj buysa, Süet ayakkabı ile bunu değiştirmeye çabalamalısınız.

Ayakkabı Alma Ve Koruma Gücü

Başarılı insanlar gibi daha ayrıntılı kıyafetler giymeye başlarsanız, yaptıklarını başarabileceklerine inanmaya başlayabilirsiniz.  Bununla birlikte, tek başına duruşu iyileştirme yeteneği güven oluşturur ve başarıya götürebilecek zor görevleri üstlenmenize izin verir.

Bu yüzden kendinize ne zaman süet ayakkabı giymeniz gerektiğini sorduğunuzda, cevabın dünya için her zaman önemli olduğunu unutmayın. Basit süet ayakkabılar, sizi insanların bilmek istediği birine çıkarmak için yeterlidir. Ancak süet ayakkabı fırçası ile bakımını da yapmanız gerekir.

Süet ayakkabıların zenginlik, sağlık ve refahın anahtarı olduğunu söylemiyorum. Bununla birlikte, gardırobunuzu geliştirir ve sevdiğiniz biri gibi giyinmeye başlarsanız, bu enerjiyi vücudunuza ve sonunda düşüncelerinize çekebilirsiniz. Aynadaki görünüşünüzden, önemli olduğunuza inanmaya başlayacaksınız. Ve bu şekilde davranmaya başlayacaksınız.

Dışarısı Islaksa Süet Giymemeye Dikkat Edin

Süet, bitmemiş bir deri türüdür. Kısacası, ayakkabılarınızı sert ve zalim dünyadan korumanız pek olası değildir. Su böyle bir unsurdur.

Yağmur yağacağını biliyorsanız, süet ayakkabılarınızı bitmiş deri ayakkabılara veya başka bir tür ayakkabıya çevirmeniz en iyisidir. Süet yağmurda tamamen umutsuz değildir, ancak en iyisi dikkatli olmaktır.

Maalesef yağmura maruz kalırsanız, ayakkabılarınıza hemen bir koruyucu süet ayakkabı spreyi uygulayın. Deriyi yumuşatır ve nemlendirir, suyun ayakkabıyı kurutmasını ve çatlaklara neden olmasını engeller.

Havayı kontrol edemezsiniz ve bir noktada süet ayakkabılarınızı ıslatabilirsiniz. Ancak bundan kaçınabiliyorsanız, ayakkabılarınızı olabildiğince kuru tutun. Bu şekilde, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Dışarısı Sıcak Ve Parlak Olduğunda

Yaz tüm hızıyla ilerlediğinde, tek yapmanız gereken dışarı çıkıp eğlenmek. Süet ayakkabılarınız bu çabaya yardımcı olmak ister, ancak ısıya ve güneşe karşı biraz fazla hassastırlar ve tamamen yardımcı olamazlar.

Süet ayakkabılar mükemmel bir güneş dostu değildir- bir süre sıcak ve parlak bir günde olmakla baş edebilirler. Ancak deri, çabuk kuruyan gözenekli bir malzemedir. Süet ayakkabı doğrudan güneş ışığına ne kadar uzun süre maruz kalırsa, o kadar hızlı kurur ve nemlenir.

Hayat meşgul olduğunda aklınızdaki son şey deri ayakkabılarınızı ayarlamaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, iyi bir yaşam tarzınız varsa, en azından orta düzeyde bakım yapabilmelisiniz. Bununla birlikte, yaz aylarında süet ayakkabı giymek deriyi zorlayabilir ve kırışıklıklara daha yatkın hale getirebilir.

Ayakkabılarınıza ve kendinize bir mola vermek için sıcaklık yükselmeye başladığında onları iç mekana yerleştirin.

Süet Bakımının Önemi

Süet ayakkabı derisi kurudukça malzeme daha az gözenekli ve gerilebilir hale gelir. Dolaşırken, ayakkabılarınızı hareketlerinizden kalıcı olarak kırışabilirsiniz.

Ayakkabılarınızı kalıcı olarak değiştirmeyin ve dikkat etme fırsatı bulana kadar giymeyin. Günün işini fethetmek için onları kaydırmadan önce nemlendirmek için ihtiyacınız olan 20 dakikayı harcayın. Ayakkabılarınız sadece koruma yönetiminiz kadar güçlüdür.

Süet ayakkabılar zarif ve şıktır ve hemen hemen her kıyafetle giyebilirsiniz. Süet ayakkabıları ne zaman ve nasıl giyeceğinizi bilmek, ayakkabılarınızdan en iyi şekilde yararlanmanın anahtarıdır. Süet ayakkabılar ve doğru kıyafetleri giymek için doğru duruşu seçtiğinizden emin olun.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds