Stiletto Siyah Renk Seçeneğiyle Street Style

Stiletto siyah renk seçenekleri ile farklı birçok tarzda klasik ve sokak modasına uygun ayakkabılar zamansız parçalardır ve her kadının gardrobunda bir çift bulunmalıdır.

Stiletto Siyah Renk ve Erkek Modası

Stiletto ayakkabılar zamansız bir modanın ürünüdür özellikle stiletto siyah ayakkabılar kadınlar için tam anlamıyla birere vazgeçilmezlerdir. Kadın modası kadar erkeklerin dünyası da çok hareketlidir. Kısaca erkek ayakkabı moda dünyasına da bakarsak klasik şık rahat ayakkabılar, erkek moda dünyasında her zaman olduğu gibi önemini koruyacaktır. Popüler şık rahat ayakkabıların çoğu geçmişte olduğu gibi günümüzde de gerçek deriden yapıldığında oldukça kalitelidir. Ilkbahar ve yaz aylarında en yaygın ayakkabı renkleri; kahverengi, mavi, kırmızı ve bej ayakkabılar olmaktadır.

 

Sivri uçlu şık ayakkabılar, özellikle iş hayatında istenilen görünüme ulaşmak isteyenler için hala modaya uygun olacaktır. Spor ayakkabılar tüm zamanların en popüler trendlerinden biri ve bu muhtemelen devam edecek. Erkek spor ayakkabılarında göreceğimiz ana değişikliklerden biri, renklerdeki değişikliktir. Spor ayakkabılar her zamankinden daha parlak, daha cesur ve hatta daha popüler olabilse de klasik ayakkabılar hala oldukça popülerdir.

Stiletto Siyah Renk Modası

Stiletto siyah renk özellikle en çok tercih edilen modeldir. Siyah renk olarak da pek çok renkle rahatça kombinlendiği için vazgeçilmez bir tercihtir. Stiletto ayakkabılar rahat giyimi ve şıklıklarıyla oldukça gözde modellerdir. Hemen hemen her rengi büyük ilgi görmektedir ve stiletto modelleri her seneki moda akımına göre ufak tefek değişikliklerle güncellenmektedir. Kadınlar hem özel günlerinde hem günlük hayatlarında bayılarak bu modelleri tercih etmektedirler.

 

Tabanı renkli olan modeller geçtiğimiz yıllarda oldukça ilgi görmüş ve piyasada çok ses getirmiştir . Kırmızı tabanlı stiletto topuklu ayakkabı pek çok ünlünün tercihi olmuş ve popüler anlamda trend yaratmıştır. Günümüzde stiletto modası sadece özel gecelerde tercih edilmekten çıkmış günlük hayata kadar gelmiştir. Şıklık ve sokak tarzını birleştirmek isteyen kadınların sıkça tercih ettikleri bir model olmuştur. Bu yüzden ayakkabıların yanında stiletto botlarda üretilmeye başlanmıştır.

Stiletto Markaları

Pek çok ünlü büyük markalar başta olmak üzere hemen hemen bütün ayakkabı markalarının piyasaya sürdüğü bir model olan stiletto ayakkabı son derece şık ayakkabılardır. Modanın estiği rüzgara kapılarak markalar her sene farklı renk ve dizaynları kadınların beğenisine sunmaktadırlar. Stiletto siyah ayakkabılar zamansız bir parça olmalarıyla dünyaca ünlü markalarında her seneki koleksiyonlarında yerlerini alırlar. Her marka kendi klasikleri arasına stiletto ayakabıları da dahil etmektedir.

 

Markalar stiletto kullanımını hayatın her alanına yaymaktadırlar. Kadınların stiletto ayakkabıları özel davetler kadar günlük hayatlarında da tercih etmeleri için street style dediğimiz modellerde çıkarmışlardır.

Stiletto Siyah Renk Fiyatları

Stiletto ayakkabı fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi, modelin zorluğu, piyasaya sunan markanın değeri gibi pek çok etkene bağlıdır. Stiletto siyah ayakkabılar en yaygın renkteki ayakkabılardır ve hemen hemen her alıcıya hitap eden fiyatlarda bulmak mümkündür. Özellikle sitemizde satış sayfalarında karşılaştırmalı olarak da fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun bir model mutlaka bulacaksınızdır. Her kadının ulaşabileceği fiyatta ayakkabılar piyasa da mevcuttur ve sokak şıklığına da yansımaktadır.

Stiletto Siyah Renk Kombinleri

Stiletto siyah renk ayakkabı kombinlemesi en rahat parçalardan biridir. Özellikle sokakta rahat kıyafetlerin altına da rahatlıkla giyilebilmesiyle en çok tercih edilen bir ayakkabıdır. Burada tabiki siyah rengin her renge olan sonsuz uyumunu da gözardı etmemek lazım. Güzel beyaz bir elbisenin altında ne şık durursa aynı şekilde bir kot ve bluz altında da aynı şıklıkta durmaktadır. Her iki kombine de ayrı bir hava ve asalet katmaktadır. Stiletto bot modellerde topuklulular kadar tercih edilen ayakkabılardır. Yaz ve kış mevsimleri farketmeden her türlü kombinin altına uyabilir, özellikle de gençler tarafından sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Stiletto Ayakkabı Tabanda Kayma ve Sessiz Yürüme

Şıklığınıza şıklık katan stiletto siyah ayakkabılar gibi sık kullandığınız topuklu ayakkabılarınızı daha rahat giyebilmek için size birkaç önerimiz olacaktır. Kauçuk tabanlar yürürken topuklardan gelen gürültüyü engeller ve kaygan bir zeminde yürürken bile kolayca kaymazsınız. Ancak kauçuk tabanların pahalı olduğunu anlamalısınız. Ayrıca kauçuk tabanları herhangi bir yerden bulmak da kolay değil. Ancak topuk tabanınızı her değiştirmeniz gerektiğinde, bir ayakkabı tamircisinden yardım alabilirsiniz. Ayakkabıcılar, tabanı almanıza ve ayakkabınıza sabitlemenize yardımcı olur.

 

Kauçuk tabanın ayakkabınızın altına yerleştirilmesi gerekir. Dolayısıyla tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Bir diğer yöntemde bant yöntemidir. Kalın bantları ses yalıtım bakımından etkilidir. Bant, topuklardan gelen seslerin azaltılmasında da kullanılabilir. Bu taban bantlarını ayakkabılarınıza sabitlemek için; topuklarınızı tamamen yıkayın, topuk tabanınızdaki tüm birikintiler ile birlikte kiri temizleyin ve topuğu kurulayın. Bandı ıslak bir ayakkabının üzerine yapıştırmayın. Ses geçirmezliğin kalitesini sağlamak için birkaç kat kalın bant kullanın, bant montajı ne kadar kalınsa, sonuçlar o kadar iyi olur. Ancak bandı ayakkabınızın bedenine göre sabitlemeyi unutmayın.

Stiletto ile Güvenle Yürüyün

Yürüme tarzınız topuklarınızın çıkardığı gürültüye katkıda bulunan bir faktördür. Yüksek topuklu ayakkabılar ile yürümeyi öğrendikçe, vücut duruşunuz da oldukça değişecektir. Özellikle stiletto siyah topuklu ayakkabı gibi günlük hayatta sokakta bile sık sık giydiğimiz ayakkabıların içinde güvenle yürüyebilmek için öncelikle vücut duruşu çok önemlidir. Topuklu ayakkabı ile yürümeyi öğrenirken bu zordur.

 

Ancak ısrar ve sabırla bu duruşu elde edebilirsiniz. Dik yürürken topuklarınızdan gelen gürültünün azalacağını fark edeceksiniz. Bir diğer önemli unsurda adımlarınızdır. Topuklarınızla yürürken, ayağınızla yönlendirin. Adımlarınızı asla topukla yönlendirmeyin. Adımlarınızı topukla yönettiğinizde, ayakkabılarınız çökebilir ve daha fazla gürültü yapabilir. Son olarak, yürümeye tüm vücudunuzu dahil edin.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds