Stiletto Kısa Topuklu ile Alışveriş Kombini

Stiletto kısa topuklu ayakkabılar günlük kıyafetler ile şıklığı yakalayabilmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Bu ayakkabılar ile hem rahatlık hem şıklık sağlanır.

Stiletto Ayakkabı

Stiletto ayakkabı, piyasaya çıktığı günden bu yana eskimeyen ve yıllardır her kadın tarafından beğenilen bir model olarak piyasada kalmayı başarmıştır. Bu modelin en çok beğenilen modelleri yıllardır değişmeyen klasik modeli siyah ve ince topuklu olanlardır yalnız yıllar geçtikçe birçok yeni model üretilmiştir.

Kadınlar için zarafet her zaman ön planda olmuştur. Zarafeti yakalamanın en kolay yolu olarak ayakkabılarda hep bu modeller olmuştur. Bu ayakkabıların topuk ve tabanları oldukça dengeli olduğundan, onları giyen kişi için göze batmaz. Yüksek topuklu ayakkabıların en popüler modeli, saatlerce ayakta kalsanız bile ayağınızı zorlamaz. Özellikle siyah ince topuklu, uzun topuk modelleri en popüler ayakkabı modellerinden biridir. Bu klasik model, tüm tarzlarda kurtarıcı görevi görerek kombine şıklık katıyor. Yalnız bu modeller daha çok özel davetlerde kullanılıyor. Daha günlük etkinliklerde bu model ayakkabılardan giymek isteyen kadınlar stiletto kısa topuklu modelleri tercih ediyolar.

Stiletto Kısa Topuklu Ayakkabılar Rahat Mı

Stiletto modelleri, sanıldığının tam tersine ayakları rahatsız eden modeller değildir. Yalnız alışık olmayan kadınlar için birsüre alışılması gereklidir. Bu modeller ayak sağlığına zarar vermezken dışarıdan çekici ve şık bir duruş kazanmanızı sağlar. Bu modellerin rahat olmasının yanı sıra en önemli özelliği tabi ki her kıyafetle ve her ortamda kullanılabilir olmaları ve aynı zamanda dayanılmaz bir çekicilik yaratmalarıdır.

Uzun topuklu modellere alışık olmayan kişiler başlangıçta bu modellere göre daha rahat sayılabilecek stiletto kısa topuklu modelleri tercih edebilirler. Bu modeller ile yine aynı şıklığı yakalayabilir ve daha rahat bir duruş ve yürüyüş kazanabilirsiniz.

Stiletto Kısa Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu ayakkabı modelleri oldukça şık ve kombinlemesi kolay modellerdir yalnız yine de satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Stiletto, en basit kombini bile muhteşem bir güzelliğe dönüştürebilen kadınların en vazgeçilmez modellerinden biridir. Özellikle siyah ince topuklu uzun topuk modeli en çok tercih edilen modeldir. Ancak bu ayakkabıları alırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Satın alacağınız stiletto kısa topuklu da  dikkat etmeniz gereken ilk şey ayakkabının iskeletinin sağlam olup olmadığıdır. Topuk yüksekliği ergonomik olarak tasarlanmalı ve topuk sağlam olmalıdır. Ayakkabılar ayak numaranızdan büyük de olmamalı küçük de ayak sağlığınız açısından ayağınıza tam oturuyor olmalıdır. Sağlam olmayan topuklar yürümeye engel olabileceğinden ve burkulmalara neden olabilir bu ayakkabılar satın alınırken sağlamlıkları bilinmelidir. Sitemizden en sağlam modelleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Stiletto Kısa Topuklu Ayakkabı Kullanım Alanları

Kadınların vazgeçilmez modellerinden biri olan stiletto kısa topuklu ayakkabılar şıklığı ve güzel görünümüyle dikkat çekiyor. Bu ayakkabılar gündelik etkinliklerde giyilebileceği gibi düğün, yemek gibi özel davetlerde de giyilebilir. Zarif görünümüyle bu model her yere uyum sağlayan bir ayakkabı modelidir. Aynı zamanda oldukça rahat bir modeldir. Dolayısıyla bu modellerin kullanım alanları neredeyse sınırsızdır. Kullanım alanlarında en çok dikkat edilmesi gereken şey ayakkabıların rengi ve tasarımıdır. Bu ayakkabıların rengine ve tasarımına özen gösterilmelidir. Giysiler ayakkabılara uyacak şekilde birleştirilmelidir ve gidilecek ortam için uyum içerisinde olmalıdır.

Bu ayakkabıler ile hemen hemen her ortamda şık görünmeyi başarabilirsiniz. Bu modellerin en büyük özellikleri gidilecek yer için abartılı bir seçim olmaktan da zayıf bir seçim olmaktan da uzaktırlar. Örneğin akşam yemeğine davetli olduğunuzu düşünelim kalem etek ile kombinlenen stiletto siyah ayakkabılar zarif ve şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Stiletto Kısa Topuklu ile Kombin Yapmak

Stiletto kısa topuklu ayakkabılar ile sınırsız sayıda kombin yapılabilir. Çeşitli renk ve model ile hemen hemen her şekilde kombin yapılabilir. Günlük kullanım için seçtiğiniz salaş ürünleri, şık ve güncel bir kombinasyon için deri ince topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Farklı renkteki kot pantolonlar ile deri model ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Açık renk kot pantolonların stiletto pembe veya ince siyah ayakkabılarla kombinasyonunu tamamlamak da mümkün. Bu kombinasyonlarla rengarenk yüksek topuklu ayakkabılar siyah renk ile beraber uyum içinde oluyor.

Stiletto Kısa Topuklu ile Etek Kombini

Siyah stiletto kısa topuklu ayakkabılar ile siyah kalem etek ile yapılan kombinler etek ile bu modellerin kombinlenmesinin en basit yöntemidiri. Yalnız basitliğine rağmen istenilen zarefet ve şıklık da sağlanır. Bu modeller, kalem eteklerle mükemmel bir uyum sağlar ve ofiste ve özelde favoridir. Ofis için kadınlar kombinlerini blazer ceket ve şık bir bluz ile tamamlar.

Bu ayakkabı modelini sosyal yaşantınızda kullandığınız kot etekleriniz veya diğer eteklerinz ile de şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Özellikle kış aylarında kot eteğin altına stiletto bot modelleri oldukça şık bir tarz oluşturur. Bu modeller bacakların uzunluğunu gösterir ve eteğin daha güzel görünmesini sağlar. Bu kombinasyondaki en önemli noktalardan biri de renk uyumudur. Ayakkabı modelinin rengine göre etek seçimi önemlidir. Çünkü; etek ve ayakkabıyı birleştirmenin temel amacı bacak uzunluklarını belli etmektir. Renk uyumu yakalnmaz ise bacaklar istenilen uzunlukta görünmez.

Stiletto Kısa Topuklu ile Klasik Kombin

Kumaş pantolonlar ve kalem etekler klasik kombin diye tabir edilen kombinin oluşturulmasını sağlayan parçalardır. Bu parçaların stiletto kısa topuklu modelleri ile tamamlanması özellikle ofis hayatı için zarif bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Klasik kombin şıklığını tamamlayacak aksesuarlar sade ver zarif seçilmelidir. Ayrıca stiletto topuklu ayakkabı kullanan kadınlar için kullanmakta tereddüt etmeyecekleri renk ve desenleri seçmeleri önemlidir. Klasik bir kombin yapmak isteyen kadınlar desenli modelleri tercih etmemelidirler. Örneğn leopar desenli modeller ile yapılacak kombinlerdense düz renk seçimlerinin yapılması iş hayatında kulllanılacak modeller için daha şık olur.

 

 

 

 

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds