Şeffaf Stiletto Ayakkabı Seçiminde Sık Yapılan Hatalar

Şeffaf stiletto ayakkabı seçiminde sık yapılan hatalar arasında en önemlisi ayakkabıyı nerede ve hangi durumlarda giydiğimizdir. Şeffaf ayakkabılar, fotoğraf çekimleri veya kokteyl saatleri için harikadır; bütün gece dans etmek veya şehirde dolaşmak için ise oldukça yanlış bir seçimdir.

Şeffaf Plastik Ayakkabılar ve Sağlığımız

Ayak sağlığı ve rahatlığı belki de en büyük konforumuzdur. Plastik bir ayakkabı veya şeffaf stiletto ayakkabı giydiğimiz zaman bu konforu sağlayabilir miyiz? Birlikte inceleyelim:

  • Şeffaf stiletto plastik bir ayakkabı havasızlık ve sıcak sonucunda buğulanmaktadır. Plastik ayakkabılar çıplak ayaklarda ter nedeniyle buharlaşmaya neden olur ve bu durumda bakteri üretimi için en uygun ortamı oluşturarak hiçbir zaman istemeyeceğimiz ayak kokusuna neden olabilir.
  • Sıcak havalarda giyilen şeffaf stiletto plastik ayakkabılar ayaklarınızda aşırı ısınmaya neden olarak ayaklarınızda yaralar oluşturabilir.
  • Kapalı burunlu şeffaf ayakkabılarda ayak parmaklarının birbiri üzerine geçmiş görünümü de oldukça itici olabilmektedir.
  • Sağlık uzmanları, plastik ayakkabıların tehlikelerinin gerçek ve canlı olduğu konusunda hemfikir olup, nefes alabilirlik eksikliğinin kesinlikle zararlı bir faktör olduğunu belirtirler.
  • Plastik olsun olmasın, ayakkabının içindeki ayak tek başına [çorapsız] bakteri ve mantar gelişimi için mükemmel bir ortam sağlamaktadır çünkü bu ortam nemli, karanlık ve sıcaktır. Bu üç şeyin birleşimi, bir ayakkabının içine bir ayağı tehlikeli bir yer haline getirebilir. Bu, bazı kişilerin plastiğe alerjisi olduğu ve alerjik bir reaksiyon yaşayabileceği gerçeğini içermez; kontakt dermatiti andıran ayağı sanki öyle hissettirebilen bir cilt tahrişi oluşturur.
  • Şeffaf stiletto plastik ayakkabı giymenin bir başka caydırıcısı da çok sert olmalarıdır. Plastik bir ayakkabı ile esnekliğe sahip değilsinizdir. Ayaklar öğleden sonra doğal olarak şişer, bu nedenle kişi 7 bedenden 9 bedene geçebilir ve plastik ayakkabılar ayakla genişlemez. Ama deriden yapılmış bir ayakkabı genişleme yeteneğine sahiptir. Plastik bir ayakkabının sıkma etkisini sanki biri 5 galonluk bir tanka 10 galon su sığdırmaya çalışıyormuş gibi açıklanabilir.
  • Dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör, özellikle tabanın kendisi plastikten yapılmışsa, bir dizi soruna yol açabilen şok emiliminin olmamasıdır - aralarında eklem ve kemik ağrısı da vardır - bunlar, vücut dizler ve sırt gibi diğer bölümleri de etkileyebilir.
  • Şeffaf stiletto yanlış koşullarda giyilirse, büyük bir sorunlarınız olabilir, kabul edelim ki, bu bir Külkedisi ayakkabısı değildir.

Ayakkabımı Nerede Giyeceğim

Hala bir PVC prenses gibi görünmek istiyorsanız, bunu şu şekilde düşünün: Ayakkabılar, fotoğraf çekimleri veya kokteyl saatleri için harikadır; bütün gece dans etmek veya şehirde dolaşmak için ise oldukça yanlış bir seçimdir. Şeffaf stiletto siyah elbiseler ile tamamlayıcı kombinler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Şeffaf Ayakkabı veya Çıplak Ayakkabı Trendi

Şeffaf ve yarı şeffaf ayakkabılar harika bir izlenim bırakıyor ve bu trend hızla büyümeye devam ediyor. Şeffaf stiletto modelleri en sık aranan ayakkabı kategorisine çoktan girmiş durumda, ancak bu ayakkabıların kokteyller ve fotoğraf çekimlerinde kullanılması önerilmektedir.

Şeffaf stiletto ince topuk veya şeffaf topuklu sandaletler, klasik ayakkabılar, patikler ve gösterişli botlar bulabilirsiniz. Bu nedenle kadınlar, bu kreasyonları gerçek hayatta nasıl giyeceklerini öğrenmek için harika stil ipuçları aramaya çalışıyor. Şeffaf stiletto oldukça fetiş göründükleri de doğrudur. Açık ayakkabı trendi, günlük yaşamınızda giymeniz gereken bir şey değildir, ancak partiler ve özel etkinlikler için kesinlikle mükemmel bir stildir. Öyleyse neden bu ayakkabılardan bir çift denemiyorsun?

Geleceğin Modası

Modern ayakkabı ve geleceğin modası siluetleri şeffaf stiletto PVC tekstillerle güncellendi. Fütüristik bir görünüme sahip olan bu ürünler yazın yükselen bir trendini temsil ediyor. PVC ayakkabılar yarı saydamdır ve asla mevsiminin dışına çıkmaz. Kadınların PVC ayakkabılarla aksesuar yapmaya çok az ihtiyacı var veya hiç yok. PVC kumaşta giyilmesi en kolay ayakkabı stili bantlı sandalettir. Renk "berrak" ve bazı durumlarda sağlam olduğundan, şekillendirmenin elde edilmesi esasen kolaydır. Kadınlar onları omuzsuz yazlık elbiseler, kırpılmış üstler ve yüksek belli kotlarla giyiyorlar. Şeffaf stiletto beyaz elbiseleriniz ile oldukça şık ve tamamlayıcı görünecektir.

Kendi Stilinizi Belirleyin

Şeffaf stiletto ayakkabı trendi, sınıf ve tarzın klasik bir şekilde bir araya gelmesidir. Kişisel tercihinize ve tarzınıza uygun çeşitli açık ayakkabı stilleri mevcuttur. Göz alıcı görünen şeffaf stiletto taşlı ve kristallerle süslenmiş çivili modellerini de bulabilirsiniz. Ayaklarına güvenen her kadın pedikürlü ayaklarını ışıltılı yapay elmaslarla süslenmiş topuklu şeffaf stiletto ayakkabılarla daha güzel görünmesini sağlayabilir. Bu ince topuklu ayakkabılar, resmi bir etkinlik veya akşam yemeği randevusu için kıyafetinize mükemmel bir şekilde uyar. Onları kot veya çiçekli bir yazlık elbise ile şekillendirebilirsiniz. Her durumda şeffaf stiletto modelleri sizi şık ve çekici gösterecektir.

Bazen de kapalı veya açık parmak olabilen, alçak topuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Tarzıyla rahat hissetmek için hafta sonu gezisine çıktığınızda da mükemmel işlevseldirler. Bu stilde, açık ayakkabıların ayaklarınızı tamamen gösteren varyasyonları da bulunmaktadır. Alçak topuklu şeffaf ayakkabılara, kısa ve uzun elbiseleriniz, tulumlarınız, üstleri olan kotlarınız ve hemen hemen her şeyle stil verebilirsiniz.

Şeffaf Ayakkabı Fiyatları

Şeffaf stiletto ayakkabı fiyatı kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi, kalite, rahatlık ve markasına göre oldukça yüksek fiyatlarda da bulabilirsiniz. Ancak her zaman dediğimiz gibi ayaklarımızın rahatı bizim dışarıda ki en büyük konforumuzdur, fiyattan önce ayak rahatlığımız önceliğimiz olmalıdır.

Sonuç

Şeffaf stiletto ayaklarınızın tüm güzelliğini ortaya koyarak size yeni bir stil katacaktır. İster günlük yaşamda, isterseniz özel günlerde sandalet, bantlı, bot, patik, taşılı ve yarı renkli modelleri ile şıklığınızı tamamlayacak mükemmel bir trend. Şimdiden özel günleriniz için modelleri gözden geçirmeye başlayabilirsiniz.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds