Lacoste Kadın Bot Modelleri

Lacoste kadın bot modelleri denildiğinde aklımıza birbirinden güzel ve eşsiz birçok model gelmektedir. Bu modeller arasından size en uygun olan modeli seçebilmek için farklı formlarda temel çeşitleri birkaç başlıkta sizin için topladık.

Uyluk Botlar

Bu botlar en uzun bot türleridir çünkü uyluğunuza kadar ulaşan en uzun şafta (bir botun bacağı örten kısmı) sahiptirler. Genellikle aşırı soğuk bölgelerde yaşayan kadınlar için en çok tercih edilen kışlık ayakkabılardır, çünkü en fazla sıcaklık ve korumayı sağlıyorlar. Daha hafif malzemeden yapıldıkları için uyluk çizmeler, sıcak mevsimlerde de giyilebilir. Lacoste kadın bot modelleri bu nedenle sizi kışın da yalnız bırakmayacaktır.

Diz-Yüksek Botlar

Bu çizmeler, sıradan bir adamın çizme söz konusu olduğunda sahip olduğu imaja en iyi şekilde uyar. Bu diz boyu kadın bot modelleri dizinize kadar uzanır. Bu botlar skinny jean pantolonlara giyilebilir ancak çoğu kadın son derece şık ve şık görünmek için kısa eteklerle spor yapmayı tercih eder. Lacoste kadın bot modelleri

Bilek Boyu Botlar

Lacoste kadın bot modelleri için de öneride bulunabileceğimiz formda botlardan biri de bilek boyundaki botlardır. Adından da anlaşılacağı gibi bu botlar ayak bileği dâhil ayağınızı kaplar. Chelsea botlar, en popüler ayak bileği uzunluğundaki bot türüdür.

Ayak Bileği Altı Botlar

Bu formdaki kadın bot ayakkabı modelini spor ayakkabılardan, normal topuklu ayakkabılardan ve bot kayışından ayırmak için yerden yüksek topukları ve kapalı parmakları vardır. Bu botlar genellikle uzun kot pantolon veya farklı tarzda pantolon ile giyilir. Lacoste kadın bot modelleri aynı şekilde bu model formunda da sizler için üretim yapmaktadır.

Malzemeye Göre

Kadife botlar stil ve zarafeti yansıtır ancak sert şartlarda kullanım için tavsiye edilmez. Bunun nedeni, toz ve kirin kadife üzerindeki etkisinin hızlı olmasıdır ve bu lekelerden kurtulmak oldukça zor bir görev olabilir. Bu ayakkabıları giyerek engebeli arazilerde yürüyüşe çıkmadığınız veya yürümediğiniz sürece kadife çizmeler her kadının sahip olması gereken bir şeydir.

Deri Botlar

Bu botların bu tarihi popülariteye ulaşmasının bir başka nedeni de malzeme nedeniyle gerçekten dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıdır. Ayrıca, deri botların temizlenmesi ve bakımı son derece kolaydır. Lacoste kadın bot modelleri de birçok deri malzeme ile üretilmiş ürün ile karşımıza çıkmaktadır.

Deri çizmelerinizin üzerine yanlışlıkla çay veya su dökseniz veya bir su birikintisine girseniz de, bu ayakkabıları temiz ve ıslak bir bezle silin; yepyeni olacaklar. Bu, kadife çizmeler giyseniz karşılayamayacağınız bir lüks.

Süet Botlar

Süet temelde modifiye edilmiş bir deri türüdür ancak düz deri kaplamalardan daha lüks ve abartılı görünür. Süetten yapılmış botlar hem resmi hem de gündelik olaylarda güzelliği ve zarafeti çağrıştırdığı için iyi gider. Lacoste kadın bot modelleri süet ürünleri de çeşit yelpazesine katmıştır.

Rugan Botlar

İsim kafa karıştırıcı görünebilir, ancak rugan, yalnızca bir satıcıdan veya benzerlerinden alınabilen bir deri türünü ifade etmez. Henüz bilmiyorsanız, rugan parlak ve su geçirmez bir malzeme türüdür. Rugan deriden yapılmış botlar, bu ayakkabılara zarif bir görünüm veren parlak bir yüzeye sahiptir.

Polar Astarlı Botlar

Bu botlar, ayakkabının iç duvarları boyunca yumuşak ve pelüş, kürk benzeri bir astara sahiptir. Polar astarlı botlar daha yaygın olarak UGG olarak bilinir, ancak daha sonra temelde bir Avustralya şirketi tarafından piyasaya sürülen yün astarlı botlar için bir marka adıdır.

Denim Botlar

İsminden de anlaşılacağı gibi, kot botlar genellikle yüksek topuklu ve diz ya da uyluk stilinde gelen bir tür kumaş ayakkabıdır. Bu botlar, sıradan kot pantolonların yerini alır ve her zaman şık görünürler. Denim botların bir diğer avantajı da çoğu durumda, bot milinin katlanarak uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilmenizdir. .

PU Botlar

PU botlar, poliüretandan yapılmış botları ifade eder. Poliüretan, bi-cast deri ile üretilen sentetik bir malzemedir. Genellikle suni deri olarak adlandırılır çünkü dokusu aynıdır. Bununla birlikte, PU botlar, deri muadillerine göre daha dayanıklı ve daha ucuzdur. Bu nedenle, kısıtlı bir bütçeniz varsa, moda ve işlevselliğin kesin birleşimi oldukları için PU botları tercih edin.

Topuk Tipine Göre

Topuk ölçüsüne göre sınıflandırılan başlıca bot türleri şunlardır:

Stiletto Botlar

Bu botlar, orta büyüklükte veya gerçekten uzun olabilen ince ve kalem topukludur. Bunun gibi şık topuklu botlar, elbiseler, pantolonlar, etekler ve çok daha fazlası dâhil olmak üzere çeşitli kıyafetlerle uyumludur. Spor stiletto topuklu botlar ile dünyayı yönetiyormuş gibi hissedeceksiniz. Birçok kadın bot markaları stiletto bot üretimi yapmaktadır.

Düşük Topuk (Chelsea) Botlar

Bu tür botlar alçak, platform tarzı bir topuğa sahiptir. Chelsea botları, sıkıca oturan ve yanlarında esneklik ve kullanım kolaylığı sağlayan bir elastik içeren, alçak topuklu bot türüdür. Bu tür botlar, dışarıdaki tüm çalışan bayanlar için sahip olması gereken bir şey. Lacoste kadın bot modelleri chelsea formundaki botları ile bu sezon da bizleri beklemektedir.

Diğer Bot Türleri

Genellikle deri veya süetten yapılan saçaklı botlar, yanlarda asılı şeritlerden oluşur. Bu botlar, şık bir stil sporu yapmak için iyi bir seçimdir.

Bağcıklı Botlar

Çizme şaftı boyunca ilerleyen bağcıklı botlara bağcıklı botlar denir. Bunlar genellikle diz boyu gelir ve çeşitli kıyafetlerle iyi bir şekilde eşleşir.

Oxford Botlar

Oxford botları, ayak kapağındaki delikli tasarımla birleştirilmiş farklı ayakkabı bağlarıyla ayırt edilir. Onları pantolon veya etekle giyin - her iki şekilde de ilgi çekici olacaksınız! Kadın bot çizme modelleri arasında en çok tercih edilen konforlu ayakkabılardır.

Yağmur Botları

Ayaklarınızı sudan korumak için özel olarak tasarlanan yağmur botları, çok yağmurlu günler yaşayan bir ülkede yaşıyorsanız mutlaka satın almanız gerekir. Lacoste kadın bot modelleri yağmur koruyuculuğu ile sizlere daha konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Çorap Botlar

Eldiven gibi oturan çorap çizmelerden daha şık ve modaya uygun hiçbir şey yoktur. Skinny kot pantolon veya kısa eteklerle eşleştirildiğinde harika görünüyorlar. Soğuk kışlarda dışarı çıkarken mükemmel bir alternatif!

  1. Burnu Açık Botlar

Açık burunlu botlar hem serin hem de sıcak mevsimler için idealdir, ancak soğuk havalarda giymekten kaçının. Daha güzel görünmek için bu botları kot pantolon ve hafif bir kazak tarzı bir üst ile eşleştirmeyi deneyin!


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds