Kot Pantolon Altına Stiletto: Asla Değişmeyen Moda

Kot Pantolon Altına Stiletto günümüzde çok popüler uygulamalardandır. Bütün kadınlar topuklu giymeyi sever. Topuk, kadının daha uzun görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda duruşunu geliştirir ve yürüyüşe zarafet ve zarafet katar.

Kot Pantolon Ve Topuklu Ayakkabı Nasıl Giyilir

Botlar, stilettolar, takozlar, sandaletler, sivri uçlu veya kalın uçlu ayakkabı türleri giyseniz de, topuk tüm şekil, boyut ve stilde mevcuttur. Kotlar rahat bir atmosfer yaratır ve günlük veya resmi olarak kullanılabilir, ancak kotlar bunu resmi bir seviyeye taşır.

Uygun büyüklükte topuklu ayakkabı giyin. Topuklarınız nadiren rahatsa ve doğru büyüklükte değilse, şiddetli ayak ağrınız olacaktır.

İkincisi sağduyulu bir kılavuzdur, ancak kadınlar da bu hatayı yapabilir. Ağır bir kamp hafta sonuna giderseniz Kot Pantolon Altına Stiletto giymeyin. Özellikle etkinliğiniz için yüksek topuklu ayakkabı giymeye çalışıyorsanız, çok yorulmamanız gerektiğinden emin olun. Bu durumda hastaneye gidebilirsiniz.

Kot Ve Topuklu Bilekte Botlar

Yüksek topuklu ayak bileği botları Kot Pantolon Altına Stiletto ile harikadır. Ayak bileği botlarının topuklarını kısaltmak, kovboy tarzı bir izlenim verir ve skinny jean pantolonlar, günlük bluzlar ve hatta tişörtlerle harika gider.

Sivri uçlu topuklu ayakkabılar her zaman harikadır ve kot pantolonlarda harika görünür.

Tepeden tırnağa kot görünümünün işe yaraması zor olabilir, ancak özenle seçilmiş bir çift topuklu ayakkabı ile eşleştirildiğinde harika görünebilir.

Kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla, okulda veya üniversitede tarzınızı ifade etmek için harika bir yoldur

Büyük beden olsanız bile topuklu kot pantolon giymekten çekinmeyin. Kolayca yakışacak bir kombinasyondur. Büyük beden kadınlar için gündelik giyim hakkındaki rehberlere göz atın.

Kot Pantolon ve Stiletto Fikirleri

  • Kot pantolonlu ve topuklu ofis kıyafetleri

Kot Pantolon Altına Stiletto, ofiste deneyebileceğiniz bir kombinasyon. Ofisinizin görünümünü tamamlamak için resmi üstler ve bazı aksesuarlar giyin.

  • Kot pantolon ile desenli stiletto

Desenli topuklu ayakkabılar asla eskimez. Ancak, desenli topuklu ile düz kotlar giymeyi unutmayın. Bunları vurgulamak için düz üst ve baskılı topuklu denim giymenizi tavsiye ediyoruz.

  • Kotlar ve cesurca renkli topuklu ayakkabılar

Bir partiye gidiyorsanız ancak kot pantolon giymek istiyorsanız, koyu renkli topuklu ayakkabılarla eşleştirin ve partiye hazırsınız.

  • Kot pantolon ve kama topuklu ayakkabılar

Sandalet stili, ayak bileği kayışları veya sivri uçlu parmaklar, kama topuklu ayakkabıların tümü doğru kot pantolonlara uyar. Bu stiletto kombinleri aynı zamanda seyahat için de harika.

Kot Pantolon ve Yüksek Topuklu

Kot Pantolon Altına Stiletto sokak stili görünümüne bakın.

  • Sivri burunlu ve orta topuklu kot pantolon

Bazen orta topuklu ayakkabı değiştirmek için uygundur. Özellikle rahatlama modunda olmak istediğinizde.

  • Yüksek topuklu siyah topuklu ayakkabı

Siyah pompalar, her kadın için sahip olunması gereken bir ayakkabıdır. Neredeyse her şeyle uyumludur.

  • Topuk ve kot aksesuarları

Deri ceketler, kot pantolonlar ve topuklu ayakkabılar ile güzel görünüyor. Alternatif olarak, modaya uygun koyu renkli güneş gözlüklerini deneyebilirsiniz. Çantalar ve kavramalar üst kısmın rengiyle eşleşmeli veya onu tamamlamalıdır. Kot pantolonla aşırıya kaçmak istemediğiniz için ağır takılar takmayın.

Topuklu Ayakkabı ile Neden Yürümek Zor

Çoğumuzun stiletto ayakkabı ile sevgi ve nefret ilişkimiz var. Onları giymeyi ve sahip olmayı seviyoruz ve onlarla yürümekten nefret ediyoruz. Özellikle topuklar 3 ila 6 inç yüksekliğinde ve çok inceyse, yüksek topuklularla yürümek çok zordur. Ayrıca, özellikle yanlış bir şey yapıyorsanız veya uzun süre topuklu ayakkabı giyiyorsanız çok acı verici olabilir.

Yüksek topuklu yürüme sanatında ustalaşmak zaman ve pratik gerektirir, ancak bazıları yalnızca onları giymenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onları çok daha kolay ve çok daha eğlenceli hale getirmeye de yardımcı olur. Kot Pantolon Altına Stiletto topuklularla yürüyebildiğinizde çok şıktır.

Yüksek Topuklarla Yürüme İpuçları

Topuğun tam oturduğundan emin olun. Topuklarınız tam oturmazsa, yürümekte zorluk çekebilirsiniz. Kötü oturuşu telafi eder ve ayaklarınız çok büyük veya gevşekse ayaklarınız kabarır. Çok küçüklerse, dolaşım zarar görür ve çok rahatsız olur. Topuğunuzun ayağınıza tam oturduğundan emin olun. Ayrıca, satın alırken topuğunuzun tam oturması, hemen yerine oturduğu anlamına gelmez. Yakın zamanda koşma gibi yeni bir spor hobisine başladıysanız veya yakın zamanda hamile kaldıysanız, ayak ölçünüz zamanla değişebilir. Kot Pantolon Altına Stiletto topuklarınızın sağlığını düşündüğünüzde hem trend hem sağlıklı bir karar olur.

Duruş, topuklar üzerinde düzgün yürüme için önemlidir. Sadece stiletto siyah giyin, ayakta durma ve yürüme şekliniz hemen değişecektir. Uzun ve dengeli olduğunuzdan ve doğru şekilde kilo verdiğinizden emin olun. Kötü duruş, ayaklarınız üzerindeki baskıyı değiştirmek veya telafi etmek gibi şekillerde ayaklarınızı incitebilir. Düz ve uzun olduğunuzdan emin olun.

Parmak Uçlarınızı Yükseltin

Stiletto modelleri giymek, baldırlarınız için bir antrenmandır. Baldırlarınız ne kadar güçlüyse topuklu ile üzerinde yürümek o kadar kolay olur. Baldırlarınızı güçlendirmek için "ayak parmağı kaldırma" denen bir egzersiz yapabilir veya evdeyken baldırlarınızı güçlendirmek için ayak parmaklarınızın (veya ayak parmaklarınızın tabanının) etrafında yürüyebilirsiniz.

Ayaklarınızı eşit bir şekilde yerleştirin ve topuklarınızı ayak parmaklarınıza doğru tutun. Topuk üzerinde yürürken, ayağın topuğuna doğru ilerlemeye ve tüm ağırlığı topuğa koymaya çalışırız. Stiletto ile ayak parmaklarında ilerlemeye çalışacak ve ömür boyu ilk kez baldır antrenmanı yapacaksınız. Zamanla, ayağınızı ayağınızın dışına doğru eşit bir şekilde baskı altına alın. Önce topuklarınızı yere indirin, sonra ayak parmaklarınızı eşit şekilde indirin.

Topuklarınıza ne kadar sert basarsanız, ayağınıza o kadar çok stres uygular ve yürümek o kadar acı verir. Sonunda ayak ağrısına yol açacak etkiyi en aza indirmek için hafifçe adım atın ve hafifçe yere inin. Kot Pantolon Altına Stiletto yürümeyi mükemmelleştirdikten sonra harika görünecektir.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds