Kadın Çizme Modelleri 3

Kadın çizme modelleri birçok sınıfa ayrılmaktadır. Gelin başlıca çizme modellerini inceleyip sizlere en uygun olan modeli bulalım.

Doğru Kadın Çizmeleri Nasıl Seçilir

Kadın çizme modelleri, dekolte bilekte botlardan göz alıcı diz yükseklikleri ve pratik kış kar botlarına kadar çok çeşitli stillerdedir.

Çeşitlilik harika olsa da hangi tarzın ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu ve iyi göründüğünü bulmak en bilgili modacılar için bile akıllara durgunluk verebilir. Hangi kadın çizme bot modeli satın alacağınızı seçme kılavuzumuz doğru çifti seçmenize yardımcı olacaktır.

Başlamanıza yardımcı olmak için, işte kadınlar için en popüler bot türlerinin hızlı bir incelemesi. Onları ne zaman giyebileceğiniz ve en iyi kadın çizme markaları konusunda sizinle konuşacağız.

Bilekten Çizmeler

Bilekten botlarının bileğinizde durduğunu tahmin edebilirsiniz. Bu, ayak bileğinin hemen altında, ortasında veya üstünde durabileceklerini söyledi. Bilekten botları ayrıca düz veya alçak, orta veya yüksek topuklu olabilir. Kadın çizme modelleri içerisinde bilekten botlarının çoğu gerektiği gibi yukarı veya aşağı giyilebilir ve bir etek veya elbise ile skinny kot pantolonlarda olduğu kadar iyi görünebilir.

Diz Üstü Çizmeler

Dizin hizasını geçen botlar bu bölüme girer. Çıkarmak zor olabilir, ancak doğru yaptığınızda yağmur çizmesi ultra şık görünürler. Göğsünüzü kapalı tutan büyük boy bir üst ile eşleştirmek ve uzun, eğimli bacaklarla kutsanmadıkça düz diz üstü çizmelerden kaçınmak, uymanız gereken iyi kurallardır.

Bilek Üstü Çizmeler

Kadın çizme modelleri içerisinde ayak bileği botlarından daha yüksek oturur ve sundukları koruma açısından diz boyu botlara yaklaşır (bu, özellikle sert malzemeden yapılmış düz topuklu bir bot seçerseniz, kış için harika oldukları anlamına gelir).

Kama Çizmeler

Bunlar, herhangi bir topuklu ayakkabı gibi, genellikle daha ince bir topukla ilişkili rahatsızlık vermeden yükseklik katan, kama topuklu botlardır. Çoğu bot stili, kama topuklu çeşitlerdedir.

Chelsea Çizmeler

Kadın çizme modelleri içerisinde Chelsea botları, geçmişi Viktorya dönemine kadar uzanan bir tür ayak bileği botudur ve evet, adını zengin Londra ilçesinden almıştır. Chelsea botları birbirine yakışır ve her iki tarafında farklı elastik bir panele sahiptir. Geleneksel olarak botlar düzdür ancak topuklu varyasyonlar da artık çok popülerdir.

Biker Botları

Başlangıçta motosikletçiler için tasarlanan bisikletçi botları, uzun zamandan beri temel bir moda parçası olmuştur. Sıcak ve sağlamdırlar, kış için çok iyidirler, ancak en akıllı bisikletçi botlarının bile oldukça rahat görüneceğini unutmayın (kot pantolonlar, taytlar ve etekler, hatta elbiseler dahil çoğu giyim eşyası için harika olurlar).

Kar Botları

Adından da anlaşılacağı gibi kar botları, karda ayakları sıcak ve kuru tutmak ve buzlu koşullarda tutuş sağlamak için tasarlanmıştır. Kadın kar çizmesi modadan çok işlev için üretilirken şık görünebilirler. Skinny kot pantolon veya çok soğuk değilse tozluk veya tayt ve etekle eşleştirmeyi deneyin.

Biker Bot

Biker botları, başlangıçta çok özel bir amaç için tasarlanmış başka bir klasik stil biker. Genellikle diz altına otururlar ve biker botları gibi soğuk aylarda giymek için idealdirler. Sabit biker Kadın çizme modelleri giyildiğinde dar kot pantolon, tozluk veya tayt ve mini etekle harika görünecektir.

Süet Moc

Teknik olarak, elbette, moc bir bot değildir, çünkü normal bir ayakkabı gibi ayak bileğinin altında biter. Ancak moc'lar genellikle aynı programlarına dahil edilir çünkü bir kadın çizme topuklu botun yapmasını beklediğinizle aynı işi yaparlar: Sıcak ve rahattırlar ve kar veya yağmurun olduğu soğuk ve ıslak koşullarda mükemmel yalıtım sağlamak için tasarlanmıştır.

Süet moc'lar, deri moc'lardan daha yumuşak görünümlüdür, bu da onları en sevdiğiniz kot pantolonlar veya fitilli taytlar gibi gündelik kıyafetlerle veya kalın sonbahar hava etekleri ve elbiseleri gibi eşleştirmek için harika bir gardırop seçeneği haline getirir. Bununla birlikte, genellikle şık veya resmi bir görünüm için en iyi eşleşme değildirler.

Orta Boy Çizmeler

moclar gibi, orta boy botları da modaya uygun bir görünüme sahip olan bir çizgiye sahiptir. Bununla birlikte, orta boy botları aynı zamanda kar botları da olabilir, bu da onları nasıl inşa edildiklerine bağlı olarak patiklerden daha sıcak bir seçenek haline getirir.

Daha düşük sıcaklıklara ve daha sulu koşullara dayanabilen Kadın çizme modelleri arıyorsanız, tutuş için lastik tabanı olan bir çift seçtiğinizden ve ayak parmaklarınızı sıcak tutmak için yalıtımlı astarlı bir çift tercih ettiğinizden emin olun. Ancak serin sonbahar günleri için daha hafif süet seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Kadın kovboy çizmesi, kıyafet geliştirme perspektifinden inanılmaz derecede esnektir ve gündelik kot pantolonlardan şık taytlardan elbise ve eteklere kadar her şeyle iyi bir şekilde eşleşebilir. Baldır ortası botların etrafında kıyafetler yaratırken, bacağınızın oranlarının farkında olun ve en güzel noktalara vurduğunuzdan emin olun.

Diz-Yüksek Çizmeler

Diz boyu çizmeler klasik kışlık bot stilidir ve süetin sıcak yumuşaklığının parlaması için güzel bir yer oluşturur. Kauçuk olmayan bir tabana ve biraz topuğa sahip olduklarında, inanılmaz derecede şık ve zarif olabilirler. Kadın çizme modelleri kauçuk tabana sahip olduklarında ve iyi yalıtılmış olduklarında, kot pantolon ve tayt gibi daha sıcak ve rahat görünüme şık bir çekicilik katarlar.

Diz boyu çizmeleri bir elbise veya etekle eşleştiriyorsanız, en temiz oran etek ucu dizde veya diz üstünde olduğunda gerçekleşir.

Uzun Çizmeler

Kadın çizme modelleri arasında uzun botlar dize kadar yükselenler moda tutkunlarının daimî favorilerindendir, özellikle de son derece yumuşak, hatta yumuşak süet ile üretildiklerinde, çünkü çok güzel bir şekilde dramatikler. Bu botlar, ayakkabınızın yumuşak kumaşını ve rengini öne çıkaran dikkat çekicidir.

Kadın yağmur çizmesi genellikle bacak üzerinde tozluk veya tayt gibi ince kesimlerle ve tunik, hırka veya ceket veya büyük boy bluz gibi görünümü dengeleyen bir üst ile eşleştirilir. Bir izlenim yaratmak için yaratılmışlardır ve soğukla savaşmak istediğinizde genellikle onları giymezsiniz.

Görünümü bir çift büyük boy güneş gözlüğü ile tamamlayın ve nereye giderseniz gidin paparazzileri arayan insanlar olacak.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds