Kadın Bot Modelleri Tesettür

Kadın bot modelleri tesettür giyimle de oldukça yakışan parçalardır. Uzun üst giyimlerinin altına giyilen topuklu bir kadın botu kişiyi çok daha uzun gösterecektir. Son dönemlerde tesettür giyim anlayışı kendini aşmış olup, son derece de şık kombinler görmekteyiz.

Karda Neden Kışlık Bot Giyilir?

Kadın bot modelleri tesettür giyimde kendini gösteren parçalardandır. Kışlık botların karda giyilmesinin bir nedeni var: Arka arkaya birkaç mevsim onu idare edecek şekilde donatılmışlardır. Ancak bu, başka seçeneklerin olmadığı anlamına gelmez. Birçok kadın bot markaları kar ve soğuğa uygun ayakkabılar üretiyorlar. Bazı yenilikçi markalar da kışın yükünü taşımak için imza niteliğinde kadın bot modelleri uyarlıyor. Tamamı su geçirmez ve çoğu soğuğa karşı yalıtılmış, ekstra kalın dış tabanlara sahip kadın bot serileri sunan markalar vardır. Pek tabii karda kadın bot çizme giymemizin sebebi buz üstündeyken kayıp düşmemektir.

Kaymaz Taban Ayakkabı Bulmak Mümkün mü?

Ayakkabı alırken aklımızdaki ilk şey topukların kayma faktörünü düşünmek değil tabii ki. Mağazada bir çift ayakkabıyı denemekten, rahat ve uygun fiyatlı olduklarını görmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur ancak daha sonra düşmeden onları hiçbir yerde giyemeyeceğinizi fark edersiniz! Elbette kaygan olmayan ayakkabı yapan markalar da vardır. Aradığınız şey dokulu tabanlı kadın botları. Doku, yürürken tutuş sağlamaya yardımcı olur ve tüm zemin yüzeylerinde çalışır, yani herhangi bir yerde kayma veya düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kadın bot modelleri tesettür giyim içinde çok şık parçalardandır.

Kaygan Ayakkabıların Çözümü Var Mıdır?

Ayakkabı almaya gittiğinizde en önemli şeylere bakarsınız. Tarz, topuk yüksekliği, Renk, uyum. Fakat kaygan olup olmayacağını belirlemek için hiç ayakkabının tabanına baktınız mı? Peki hiç sokakta ya da herhangi bir yerde hiç dengenizi kaybettiniz mi, kaydınız mı? Yoksa neredeyse düştünüz mü? Tabii ki kaygan ayakkabılarınız yüzünden. Ayakkabıların nasıl daha az kaygan hale getirileceğine dair bir püf noktası ve ipucu listesi derledik. Bazılarımızın kış sezonuna girmesi özellikle önemli. Kaygan ayakkabılar, her ayakkabı bağımlısının belasıdır. Sürekli kaymanıza neden olan ayakkabı almanın anlamı nedir? Neyse ki, en sevdiğin ayakkabılarını giymeye devam etmenin birçok yolu var! Ayakkabılara nasıl tutuş kazandırılacağına ve topukları daha az kaygan hale getirmeye yönelik yollar dahil. Kadın bot modelleri tesettür giyimde bütünsellik açısından çok önemlidir.

Ayakkabılar Nasıl Daha Az Kaygan Hale Getirilir?

En sevdiğiniz kaygan topuklu ayakkabılarınız için daha kalıcı bir çözüm için kaymaz tabanlar satın alabilirsiniz. Yapışkan bandaj numarasına benzer şekilde, bu kaymaz tabanları topuklarınızın altına yapıştırırsınız. Hem tutuş oluşturmak hem de onları korumak için topuklarınızın dış tabanları için mükemmel olduğu gibi, bir dizi harika kaymaz ayakkabı tutacağı satın alabilirsiniz. Genellikle lastikten yapılırlar veya topuklarınızı güvende tutacak bir miktar sertliğe sahiptirler. Ve en önemlisi, ayakkabılarınıza kalıcı olarak zarar vermezler. Topukları daha az kaygan hale getirmenin gerçekten en iyi yolu budur. Bu, ayakkabıların daha az kaygan haline getirilmesinin en kalıcı çözümlerinden biridir. Bu yüzden, bunu denemeden önce ayakkabılarınızı iade etmek istemediğinizden emin olun. Kadın bot modelleri tesettür giyim için özel parçalardan oluşabilir.

Zımpara ile Kayan Ayakkabılara Çözüm

Farklı bir seçenek olarak, ayakkabılarınızın dış tabanını kazımak için yerel nalburdan biraz zımpara alabilirsiniz. Zımparayı, ayakkabılarınızın dış tabanlarının yere yapışmasını ve kaymasını engelleyecek pürüzlü bir yüzey yaratacak kadar aşındırın. Bunu yapmanın başka bir yolu da basitçe bir makas (veya kesebileceğiniz herhangi bir şey: bıçak vb.) alın ve kaygan topukların tabanlarını kesin. Elbette çok derin değil! Bu kış güvende kalmak isteyen herkes için mükemmel bir çözüm. Kadın bot modelleri tesettür giyimle çok yakışacağını düşünmekteyiz.

Saç Spreyi ile Kayan Ayakkabılara Çözüm

Kaygan topuklara geçici ve genellikle ucuz bir çözüm de saç spreyi olarak bilinir. Biraz saç spreyi ayakkabınızın tabanına yapışkan hissedene kadar püskürtün. Genellikle yaklaşık 10-15 saniyelik sprey bekletme ile yapılır. Yapışkanlık, tabanlarınızın zemine daha iyi yapışmasına yardımcı olacaktır. Zor durumda iseniz ve hızlı ve kaygan olmayan basit bir ayakkabı numarasına ihtiyaç duyuyorsanız bu harika bir çözümdür. Ancak, bu çözüm çok uzun sürmez ve her kullanımdan sonra yeniden uygulanması gerekir. Kadın bot modelleri tesettür altında tek parçayla kombininizi tamamlamaya yarayacak ürünlerdir.

Yara Bandı ile Kayan Ayakkabılara Çözüm

Ayakkabılara tutuş sağlamanın daha az kalıcı bir yolu da yapışkan bandajlar. Bandajı yapışkan yüzü aşağıya gelecek şekilde ayakkabınızın tabanına yerleştirerek, yara bandının üzerindeki pürüzlü yüzey zemini kavramaya yardımcı olur, böylece ayaklarınız üzerinde kalır! Bu nedenle okuyuculara çantanızda her zaman birkaç bandaj bulundurmalarını söylüyoruz. Sadece kavrayıcı bir dış taban oluşturmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kabarcıkları önlemeye ve topukluları daha rahat hale getirmeye yardımcı olur! Kadın bot modelleri tesettür giyimle epey yüksek bir uyum gösterdiği düşünülmektedir.

Kayan Ayakkabı Problemlerine Alternatif Çözümler

İşe yarayan daha kolay ve renkli bir yol da puf boyası kullanmaktır! Bu numaranın işe yaramasının nedeni, puf boyasının doğal olarak engebeli bir yüzeye kuruyarak dış taban ile zemin arasında tutuş yaratmasıdır. Bu tümsekler, neredeyse daha istikrarlı yürümenize yardımcı olan oluklar gibi davranır. Ve istediğiniz rengi kullanarak bu numara ile eğlenebilirsiniz.

Tüm kadın bot ayakkabı türleri, topuklu ayakkabılar için bile işe yaramasa da herhangi bir moda botunu kışlık bota dönüştürmek için iyi bir yoldur. Bunları ayakkabının tabanına takılan maske olarak düşünebilirsiniz ya da kışın karda araba tekerleklerine takılan zincirler gibi. Sadece sapları ayakkabılarınızın alt kısmına takarsınız ve işte! Anında buz devrine hazır ayakkabılar. Bu, kış için mükemmel olan bir başka kalıcı düzeltmedir.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds