Kadın Bot Modelleri 2 2020

Kadın bot modelleri 2020 sezonu boyunca birçok farklı tarz ve modelde ayakkabı çeşidi gördük. Hatta çeşitliliğin fazla olmasından dolaylı da hangi modeli seçeceği konusunda pek çok kadın kararsızlıklar yaşadı. Birbirinden güzel tarz ve modeldeki ayakkabıların hepsinden bir çift gardırobumuzda olsa ne güzel olurdu dediğinizi duyar gibiyim.

Kaliteli Bot Nasıl Anlaşılır?

Klasik bir kadın bot satın alırken, yüksek kaliteli deri veya süet malzeme arayın. Dikişlerin mükemmel ve taban kalitesinin birinci sınıf olması gerektiğini unutmayın. Evet, bu botların maliyeti de biraz pahalı olabilir, sonuçta şu an kaliteden bahsediyoruz. Asla tam fiyat ödememeye çalışın, her zaman fırsat arayın! Tasarımcı botların %30 ila %60 indirimli modelleri bulabilirsiniz. Kadın bot modelleri 2020 sezon indirimlerini yakalamaya çalışın.

Klasik Bot Kombinleri

Kadın bot modelleri 2020 sezonunda en çok gördüğümüz modellerden biri de ayak bileğinde biten bot modelleridir. Ayak bileğinde biten botların kombinlenmesi de oldukça kolaydır. Bu yüzden biraz bu klasik botlardan bahsedelim. İlkbaharda dar paça kot pantolon veya uzun dökümlü elbise giymeyi seviyorsanız, iyi haber! Bu parçalar bilekte biten botlarla çok yakışıyor.

Klasik bir kadın bot arıyorsanız siyah ve kahverengi, deri veya süet en iyi seçeneklerdir. Bunlardan en iyi şekilde yararlanacaksınız ve hatta yıl boyunca giymekten bıkmayacaksınız. Botlarda çoğunlukla gördüğüm iki ana topuk türü var. Çoğu bot, ince yüksek topuklu veya alçak kalın topuklu olarak bulunur. Çoğu kadın bot markaları da bu topuk boy ve modellerini esas alıyorlar.

Renklerin botlara yüklediği anlamlar yadsınamaz bir gerçektir. Siyah kadın botları kahverengi olanlardan daha şıktır, bunu aklınızda bulundurun. Sık sık giyinirseniz veya etkinliklerde giyebileceğiniz veya çalışabileceğiniz botlar istiyorsanız, siyah olanlara yatırım yapın. Sık sık gündelik kıyafetler giyiyor ve şık giyinmiyorsanız, temeliniz olarak kahverengi gündelik botları tavsiye ederim.

Genelde botların veya giysilerin vücudunuzun en ince kısımlarında bitmesini istersiniz, bu başka bir yerde bitemeyecekleri anlamına gelmez, sadece giymeleri zor olabilir ve bazen göze pek hitap etmeyebilir.

Dizüstü Çizmeler

Bu süper seksi botlar herkes için uygun değildir, bu yüzden bu tür botları gerekli bir şey olarak sınıflandıramayız. Bir görünüme çok fazla tavır getiren eğlenceli bir çizme tarzıdır. Bu tarz bir bot koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız %100 siyah en iyi seçenektir. Burada kahverengi yok. Siyah şık ve şıktır. Tüm bacağınızı kaplayan siyah, uzun ve zayıf görünmek için en iyi renktir. Ancak parlak olmayan siyah deri veya süet arayın. Kadın bot modelleri 2020 dizüstü çizmelerin senesi olmuştur.

Kovboy Çizmeler

Kahverengi veya siyah kovboy çizmeleri elbette klasiktir! Bu kadın bot modelleri yıllarca giyebileceğiniz harika klasik stilleri var! Çok sayıda desen ve renge sahip kovboy çizmeleri son yıllarda çok moda. Artık sadece kasaba kızları değil, festival kızları da kovboy botlarının aşığı. Çünkü bu botlar oldukça eğlenceli! Çiçek işlemeli kahverengi kovboy botları gerçekten de başlı başına bir tarzlar. Kadın bot modelleri 2020 senesinde sıkça kovboy modelleri görmüşüzdür.

Yağmur Botları ve Ugg

Yağmur botu alacaksanız, tabii ki botlarınızı nötr renkte kullanın. Veya parlak renkler kişisel tarzınızın bir parçasıysa, sarı, yeşil ve hatta pembe yağmur botları alın.

Kış için bir bot istiyorsanız ve ayaklarınızı gerçekten sıcak tutmak istiyorsanız, bir çift Ugg almanız iyi olabilir. Kadın bot modelleri 2020 yılındayız ve hala ugglar moda!

Favori Çizme Renkleri

Bazı botların çizgisi ne kadar yüksekse botlar o kadar seksi olur. Özellikle diz üstüne kadar gelen çizmelerden bahsedelim. Süper skinny kot pantolon veya etekle giymek çok şık ve seksi bir görünüm yaratır. En sevilen diz çizme modelleri arasında kahverengi ve siyah renkte olanlar ve tabii ki süet veya deri kumaşta olan botlar yer alır.

Kadın bot modelleri 2019 sezonunda da çizmeler oldukça modaydı. Çizmeler ne kadar şık ve çizgiler ne kadar düzse o kadar iyidir. İnce topuklular yerine diz çizmelerle kalın topuklar daha sık kullanılıyor. Kalın topuk, bacakta daha dengeli görünür. Tabii istisnaları da elbet vardır. Ayrıca diz çizmelerin de bir ya da iki inçlik alçak topuklu çok fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Alçak topuklu diz botlarını seviyorsanız bu harika bir seçenektir. Ancak yüksek topuklu bir diz çizme istiyorsanız, biraz araştırma yapmanız gerekecektir. Ama çok güzel seçenekler de vardır.

Kırmızının Çekiciliği

Özel günlerde siyah ve sıradan bir elbisenin altında parlaklığı ile duran kırmızı ayakkabılarınız veya günlük hayatta tüylü kürkünüzün altına giydiğiniz kırmızı çizmeler tarzınıza şıklık katar. Kırmızı topuklu kadın bot ayakkabı günlük hayatta da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Platform, topuklu olmayan ürünler kadar rahattır. Böylelikle size olumsuz bir etkisi yoktur ve rahat bir hareket şifrelemesidir. Siyah renk olarak tüm kombinler için uygun olmadığı aşikâr olsa da birçok kıyafetle rahatlıkla kombinleyip şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadın bot modelleri 2020 senesinde de kırmızı en canlı renk olarak yerini koruyor.

Ayakkabı ve Bot Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın bot modelleri 2020 stilleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk şey ayak sağlığınızdır. Özellikle yeni sezonda yepyeni modeller arasından seçim yapmak biraz zor ve karmaşık olabilir. Genel olarak, kadınlarımız bot ve diğer ayakkabı türlerini seçerken modaya uygunluklarını dikkate alıyor. Ancak doğru bot ve diğer model seçimi ayak sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kış aylarında bot kullanımı uygun bir seçenek olmakla birlikte maalesef ayakları sürekli kapatan bir yapıya sahip olduğu için bazı tatsız durumlar olabilmektedir. Bu nedenle bot kullanımı oldukça rahat ve konforlu olmalı.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds