Kadın Bot Flo

Kadın bot Flo markasının ürünleri, üreticiler için en iyi modelleri sağlamayı hedefleyen markalar arasındadır. Flo markasının haricinde birçok marka aynı şekilde kaliteli ve dayanıklı ayakkabı modellerini piyasaya sunarlar. Bu noktada sizin için en uygun modeli ve en rahat ayakkabıyı bulmanız en iyisi olacaktır.

Her Kıyafetle Pratik Kombinler

Ayak bileği Kadın bot Flo markasının ürünleri ile kot pantolon, elbise, etek ve arada gerekli olan her gardıropla nasıl kombin yapılacağına dair bazı yeni fikirleri her zaman vardır. Kadınlar için bot markaları sürekli yeni tarzları güncelleyerek kombinlerinizi genişletmenizi sağlar.

Sonbahar kıyafeti ilhamı almak sizin için harika olacaktır. Kadınlar için ayak bileği kadın bot modelleri, çizme modeller ve çeşitli bot modelleri ile çok şık gösteren birçok stil kombinasyonları sayesinde harika görünebilirsiniz.

Yaz Aylarında Bot

Evet çoğunlukla yaz aylarında hafif ve naif bir bot kullanılır ve aslında bunlar birçok tarzın vazgeçilmezidir. Ten rengi ayak bileği botları taze görünecek ve hemen hemen her şeyle bir araya getirilmiş: şort ve tişört, güzel bir gün batımı, şortlari ya da kot pantolon ve bir yelek ile kombinleyebilirsiniz. Size uygun kombinlerin olasılıkları sonsuzdur.

Ten rengi siyahtan daha hafiftir, bu nedenle yaz ayları için harika bir alternatiftir. Ancak kadın bot çizme gibi modellerde kışlık ürünler ayak sağlığınız açısından zararlı olabilir.

Kadın bot markaları tarafından çeşitli tarzlarda üretilen birçok tarz ayakkabılar, yaz aylarında her zaman popülerdir, bu nedenle kovboy veya batı tarzı botlarla güzel bir sundress veya etek giymek de her zaman iyi bir seçenek olabilir.

Çizmeler ve Botlar

Kadın bot Flo çizme ayakkabı türü en uzun bot modellerindendir. Çünkü diz üstüne kadar ulaşan en uzun boyda bir botun bacağı tamamen örten tarzına sahiptirler. Genellikle aşırı soğuk bölgelerde yaşayan kadınlar için en çok tercih edilen kadın bot ayakkabı modeli olabilir. Çünkü en fazla sıcaklık ve korumayı sağlıyorlar. Daha hafif malzemeden yapıldıkları için uyluk çizmeler, sıcak mevsimlerde de giyilebilir.

Bu tür diz boyu

Kadın bot Flo çizmeler, sıradan bir bireyin çizme söz konusu olduğunda sahip olduğu imaja en iyi şekilde uyar. Bilek üstü uzunluğundaki botlardan daha uzun olan diz boyu botlar dizinize kadar uzanır. Bu botlar skinny jean pantolonlara giyilebilir ancak çoğu kadın son derece şık ve şık görünmek için kısa eteklerle spor yapmayı tercih eder.

Ayaklarınızı örtmenin yanı sıra bacaklarınızı örten kadın botlar için diz hızasında botlar önerilir. Bu kadın bot Flo ürünleri normalde giyip çıkarırken kolaylık sağlamak için önünde veya yanlarında bir fermuar bulunur. Bazı baldır uzunluğundaki botlarda fermuar yerine düğmeler veya bağcıklar olabilir.

Markaların Bilek Hızasındaki Botları

Bilek hızasında botlar adından anlaşılacağı gibi ayak bileği dahil ayağınızı kaplar. Ayak bileği uzunluğundaki botlar genellikle süet veya kadifeden yapılır ve genellikle platform topuklu olarak gelir. Chelsea tarzı üretim yapan kadın bot markaları en sık satışı yapılan ayak bileği uzunluğundaki bot türü olduğunu söylemişlerdir.

En azından baldırın ortasını örten geleneksel botların tam tersi, ayak bileği altı kadın bot modeli, ayak bileğinin altında biten düşük bilekli bir ayak kılıfına sahiptir. Normalde onları spor ayakkabılardan, normal topuklu ayakkabılardan ve bot kayışından ayırmak için yüksek topukluları ve kapalı parmakları vardır. Dahil olan herhangi bir önyükleme. Bu Kadın bot Flo modelleri genellikle uzun kot pantolon veya pantolon ile giyilir.

Kadın Bot Ürünleri

Kadın botları ilk bakışta satın alan bir müşteri iseniz, muhtemelen bu yazımızda en sevdiğiniz botlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Ancak alışveriş yaparken daha sistematik bir yaklaşım izleyen bir müşteriyseniz, sizin için en uygun botları seçmenin son adımı, o ürünün dayanıklılığı hakkında karar vermektir.

Diğer Bot Türleri

Genellikle deri veya süetten yapılan saçaklı türde kadın bot modelleri, yanlarda asılı şeritlerden oluşur. Bu botlar, şık bir stil sporu yapmak için iyi bir seçimdir.

Çizme şeridi boyunca ilerleyen bu türe bağcıklı botlar denir. Bunlar genellikle diz boyu gelir ve çeşitli kıyafetlerle iyi bir şekilde eşleşir. Ayrıca Kadın bot Flo markasının ürünleri çizme dahil olmak üzere birçok bot üretimi yapar.

Bot Tanımları ve Terminolojisi

Ayakkabılar ve kadın bot ürünleri neredeyse aynı parçalara sahiptir. Önce temel bölümlere bir göz atalım:

 • Taban: Bu, ayakkabının iç taban, orta taban ve dış taban olmak üzere üç parçaya ayrılan tabanıdır.
 • Üst: Bu, tabanın üstündeki ayaklarınızı şekillendiren kısımdır.
 • Brogueing: Bu, çoğu kadın bot modelleri kategorisinde bulunan bir stil biçimidir. Sadece moda amacıyla ayakkabının derisine oyulmuş küçük delikler görülebilir.
 • Açık Bağcık: Kabinin tipine bağlı olarak boğazı bağcıklarla birleştiren kısımdır.
 • İç taban: Bu, ayaklarınızın dayandığı ince kaplamadır.
 • Topuk: Bu, ayakkabının yükselmeyi sağlayan arka kısmıdır. Metal veya kauçuk gibi farklı malzemelerden yapılmıştır.
 • Boot Shaft: Aşil tendonunu veya ayak bileğini yastıklayan bir dolgu.
 • Açma Kolu: Kabinin açıklığına takılan küçük bir deri halka, böylece kullanıcının botları kolayca çekebilmesi.
 • Mahmuz Sırtı: Çoğunlukla kovboy çizmelerinde bulunan bu kısım, topuğun tepesinden çıkan küçük bir çıkıntı oluşturur. Metal mahmuzun topuğa düşmesini durdurur ve attan inerken veya binerken yardımcı olur.

Ortak Üretim Malzemeleri

Kadın bot ve erkek bot modellerinin üretimleri için genel olarak aşağıdaki malzemeler kullanılmaktadır. Kadın bot Flo ürünlerinde olduğu gibi birçok markada bu malzemelerin kalitesine göre ve üreticinin deneyimine göre artmaktadır.

 • Deri: Deri çizmeler yağmur, karda veya çamurlu alanlarda yürürken rahatsızlık vermediğinden, dayanıklılığıyla bilinen deri, bot kullanıcılarının ilk malzeme tercihidir.
 • Naylon: Naylon, hem süper hafifliği hem de nefes alabilirliği ile bilinir. Bu iki özelliği sunan botlar arıyorsanız naylon botları tercih edin.
 • Silgi: Son derece rahat olmalarının yanı sıra, lastik çizmeler suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Lastik çizmeler yağmurlu günler için mükemmel bir seçimdir.
 • Duralon: Kışlık kadın bot Çeşitleri genellikle duralondan tasarlanır. Bu tür botlar, %100 PVC'den yapıldığı için yıllarca giyilebilir.
 • Yün: Yünden yapılan botlar, soğuk mevsimde sıcak kalmanıza yardımcı olan ünlü kış kadın bot ayakkabı türüdür.
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds