Kadın Bot Fiyatları

Kadın bot fiyatları üreticinin deneyimine, üretim aşamasında kullanılan malzemelere ve el yapımı olmasına göre değişebilir. Bu fiyatlar ürünün kalitesini her zaman göstermese de kaliteli materyallerin işlenmesi bu ayakkabı fiyatlarında artışa neden olabilir.

Üreticiler

Kadın çizme modelleri muhtemelen en iyi sonbahar ayakkabısıdır. Pek çok farklı seçenekle topuklu ayak bileği botları ve beyaz çizme botları dahil olmak üzere, her hafta aynı tarzda kıyafetlerle aynı denenmiş ve onaylanmış çift ayakkabı giyme sıkıntısından kurtulmak genellikle rahatlatıcıdır. Ancak bu Kadın bot fiyatları sabit değildir.

kadın bot markaları birçok noktada tüketicilerin beğenisine sunduğu ve üretimi yapılan birçok bot ve çizme gibi modellerin tarzını en iyi şekilde yansıtmayı hedefler. Ayrıca kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretim yapmaktadırlar.

Nasıl Kombin Yapılır

Kadınlar için çizme ve bot modelleri, uzunluğu ne olursa olsun bir elbise veya etekle giyildiğinde inanılmaz derecede şık görünebilir. İster hafta sonu bir maxi etek ile kombinleyin, ister çalışmak için midi bir elbise giyiyor olun, kıyafetinize uygun bir bot tarzı sizin için daima vardır. Ancak kadın bot fiyatları üreticinin kalitesine göre değişir ve kombin maliyetleriniz buna göre artabilir.

Bir nötr kazak elbise ve çok yönlü siyah botlar, harika bir stil kombinasyonu oluşturur. Mücevher tonlu kadife eteği bir bot ve uygun renkte çantayla kombinleyerek doku ile oynayın. Şık, yüksek ve alçak balıkçı yaka, görünümü kolaylaştırır. Bir maksi elbise, kumaşın altından dışarı doğru bakan doğru patik ile büyük bir etkiye sahip olabilir.

Markalar

Kadın çizme moda ve trendler çok hızlı değişirken, ayak uydurması zor olan moda sektöründe ardından konuşulan bir birçok marka vardır. Bununla birlikte, genel olarak bireylerin kendilerini ve tarzlarını ifade ederken kombinledikleri botlar her tarza göre en kaliteli şekilde üretilmelidir. Bu ürünlerin maliyetleri de kadın bot fiyatları da bu doğrultuda artabilir.

Kadın çizme bot üreticileri her yıl düzenlenen moda haftalarında moda severler için yeni modellerini tanıtırlar. Bu zamanlarda moda hayranları ve markaları buluşurlar. Bu tüketiciler için harika bir fırsattır, çünkü yeni sezon ürünlerini ilk elden görme şansını elde ederler.

Tasarımlar

Yeni sezonlar arasında hayvan baskıları en çok satanlar arasında, zebra veya kaplan desenli botlar göz alıcı ve pahalıdır. Bu şık botlar, ölçülü bir kıyafetle, botlarla aynı tarzda bir fular veya çantayla giyilebilir. Hayvan izlerini herkes sevmez ama kalitesine herkes hayran kalabilir. Bu kalite kadın bot fiyatları açısından sizin için maliyetleri arttırabilse de ayak sağlığınız için gerekli olabilir.

Kadın botları desenleri sizi modaya uygun bir havaya sokabilir. Renk açısından artık pek de renkli değil. Siyah ve koyu kahverengi modaya uygun. Uyumlu dut tonları, gri dökümlü "kirli" pastel tonlar veya hassas kış beyazı buna çok yakışır. Botlarda aksesuarlar eksik olmamalıdır - şık fermuarlar, sivri tokalar, zincirler, kordonlar, ısıtıcı manşetler ve sıra dışı çoraplar.

Bot Tanımları

Ayakkabılar ve kadın bot modelleri neredeyse aynı parçalara sahiptir. Ancak bu parçalar her üretici için aynı olmayabilir. Bazı üreticiler daha dayanıklı ve kaliteli materyaller kullanabilir. Bu durum da kadın bot fiyatları arttırmaktadır. Önce temel malzemelere bir göz atalım:

 • Taban: Bu, ayakkabının iç taban, orta taban ve dış taban olmak üzere üç parçaya ayrılan tabanıdır.
 • Üst: Bu, tabanın üstündeki ayaklarınızı şekillendiren kısımdır.
 • Brogueing: Bu, çoğu kadın bot modelleri kategorisinde bulunan bir stil biçimidir. Sadece moda amacıyla ayakkabının derisine oyulmuş küçük delikler görülebilir.
 • Açık Bağcık: Kabinin tipine bağlı olarak boğazı bağcıklarla birleştiren kısımdır.
 • İç taban: Bu, ayaklarınızın dayandığı ince kaplamadır.
 • Topuk: Bu, ayakkabının yükselmeyi sağlayan arka kısmıdır. Metal veya kauçuk gibi farklı malzemelerden yapılmıştır.
 • Boot Shaft: Aşil tendonunu veya ayak bileğini yastıklayan bir dolgu.
 • Açma Kolu: Kabinin açıklığına takılan küçük bir deri halka, böylece kullanıcının botları kolayca çekebilmesi.
 • Mahmuz Sırtı: Çoğunlukla kovboy çizmelerinde bulunan bu kısım, topuğun tepesinden çıkan küçük bir çıkıntı oluşturur. Metal mahmuzun topuğa düşmesini durdurur ve attan inerken veya binerken yardımcı olur.

Üretim Malzemeleri

Kadınlar ve erkek bot modellerinin üretimleri için genel olarak aşağıdaki malzemeler kullanılmaktadır. Ayakkabı ürünlerinde olduğu gibi birçok markada bu malzemelerin kalitesine göre ve üreticinin deneyimine göre şekillenir.

 • Deri: Deri çizmeler yağmur, karda veya çamurlu alanlarda yürürken rahatsızlık vermediğinden, dayanıklılığıyla bilinen deri, bot kullanıcılarının ilk malzeme tercihidir.
 • Naylon: Naylon, hem süper hafifliği hem de nefes alabilirliği ile bilinir. Bu iki özelliği sunan botlar arıyorsanız naylon botları tercih edin.
 • Silgi: Son derece rahat olmalarının yanı sıra, lastik çizmeler suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır.
 • Duralon: Kışlık kadın bot Çeşitleri genellikle duralondan tasarlanır. Bu tür botlar, %100 PVC'den yapıldığı için yıllarca giyilebilir.
 • Yün: Yünden yapılan botlar, soğuk mevsimde sıcak kalmanıza yardımcı olan kış bot ayakkabı türüdür.

Ancak bu tür malzemeler kadın bot fiyatları arttırır. Üretim aşamasında üretici için ve üretimden sonra vitrinlerde buna göre fiyatları değişir.

Makine İle Üretim

Usta ayakkabıcı ve tasarımcı tarafından geliştirilen tasarımlar, ayakkabılar, çizmeler üreticiden tüketiciye en kaliteli ürünleri ulaştırır. Ustalar bileşenlerden veya bilgisayarlı verilerden toplu olarak üretilebilir. Parçaları kesmek için metal kalıplar kullanılırsa, deri (veya diğer malzeme) bir veya daha fazla kalıpla donatılmış 20 tonluk (18 metrik ton) bir prese beslenir ve parçalar zımbalanır. Parçaları kesmek için bilgisayar kontrollü bir lazer ışını kullanıldığında süreç daha da basitleşir.

Tüm bileşenler kesildiğinde, bot modelleri birkaç kalıpla donatılmış bir makineye çekilir. Makine, malzeme parçasını sonundan sıkıca çeker ve onu geçici olarak bir arada tutmak için termal çimento kullanılır. Sentetik yapıştırıcılar yaygın olarak bulunmadan önce, sadece çiviler kullanılıyordu.

Şimdi, yapıştırıcılarla birlikte sadece birkaç çiviye ihtiyaç duyulabilir. Yüksek topuklu ayakkabılar üç ayrı bölümde yapılır - taban, üst kısım ve topuk. Bileşenler bilgisayar kontrollü makinelerle bu üç bölümün her birine birleştirildiğinde veya dikildiğinde, bölümler montaj için başka bir makineye taşınır. Burada yapılan tüm işlemler kadın bot fiyatları açısından değişikliğe sebep olur. Bir ayakkabı yapılırken ne kadar emek harcanıyorsa o kadar değerli olur.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds