İnci Kadın Bot Modelleri

İnci kadın bot modelleri her sene yeni modeller ve çeşitlilikle tüketicilerin alımına sunuluyor. Birçok ayakkabı tarzına oldukça talep görülse de yine en çok sezonun moda ayakkabıları dikkat çekiyor ve sıklıkla tercih ediliyor. En sevilen bot modelleri ise her dönem giyilmeye uygun tarza sahip olanlar oluyor.

Trend Ayakkabı Modelleri

2020'de yine odak noktası çok şık ayakkabılar oluyor. Yüksek topuklu inci kadın bot modelleri de çok daha yaygınlaşmaya başlamıştır. İster kısa ister uzun çokça topuklu ayakkabı modelleri tercih ediliyor.

En popüler ayakkabı modelleri; stiletto, yüksek topuklu dizüstü botlar, platform topuklu inci kadın bot modelleri, postallar, çorap ayakkabılardır diyebiliriz. Stiletto her mevsim ve dönem için trenddir. İçinde herkes rahat edemese de kişiye yüksek özgüven kazandırdığını söyleyebiliriz. Stilettonuzu abiye kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Yüksek topuklu inci kadın bot modelleri arasında çorap botlar kışın oldukça yaygındır. Uzun boylu insanlar için mükemmel bir seçimdir. Kısa topuklu inci kadın bot modelleri ise günlük kullanım için çok uygundur. Ayrıca günlük olarak platform topuklu ayakkabılar giyebilir, bunları özel günlerde ve düğünlerde de kullanabilirsiniz. Ayak bileği ayakkabıları, özel günler için sahip olunması gereken en şık ayakkabıdır. Günlük modeller de mevcuttur.

Kadın Ayakkabısı ve Moda

Her yıl değişen ve gelişen moda ile birlikte kadın botları ve çanta kombinleri de değişmiştir. 2020'de çeşitli ayakkabılar, elbiseler, çantalar ve aksesuarlar trende çıkmış olup, vintage birçok ürün yeniden kombinlere dahil olmuştur. Trendler göz önüne alındığında, her kadın her geçen gün daha ayakkabı ve çanta alışverişi yaptığını görüyoruz.

Alışveriş yaparken yapılan araştırmalarla modayı yakından inceleyebilirsiniz. Genelde vitrinlerde gördüğünüz modeller ve en sık gördüğünüz renkler o yılın trendleri oluyor. Özel günler için şık davet ve düğünler için abiye, ayakkabı ve çantalar da bu yıl yine oldukça popüler.

Kadın bot markaları ayakkabı sektöründe oldukça çeşitlilik gösterdiği bilinir. Kadın bot fiyatları da markaların pazarlama anlayışlarına göre değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatta İnci kadın bot modelleri için en doğru zamanı yakalamanız da önemlidir. Sezon sonu indirimlerini takip ederek siz de hayalinizdeki bota sahip olabilirsiniz.

Çanta Kombinleri

İyi bir kombinasyon için önce hangi ortamda kullanmak istediğinizi seçin. Kıyafet, İnci kadın bot modelleri ve çanta üçlüsüne makyaj ve saç gibi tamamlayıcı işlemleri ekleyerek en sevdiğiniz parça ile başlayın. Örneğin; Bir kafede arkadaşlarınızla buluşmaya kot pantolon, salaş kazak ve geniş kaban giyerek gidecekseniz uzun kollu çantanızla gidersiniz çünkü bu çanta tarzınızla uyumludur. Hedefiniz şık bir restoran ise; şık bir elbisenin altında yüksek topuklu ayakkabılar, kürklü palto, clutch çanta mükemmel uyumlu olacaktır.

Ayakkabı ve Çanta Kombini

Tarzına uygun kadın bot ayakkabı ve çanta seçerken; trend renkler, modaya uygun giysiler, trend ayakkabı stilleri, en yeni çanta tasarımları stil yaratmak için vazgeçilmezdir. Bu detaylar göz önünde bulundurularak, sizin için rahat olan, sizi yansıtan ve size en uygun aksesuar ve ayakkabıları her daim gardırobunuzda bulundurun.

Modanın içinizde olduğunu da unutmayın. Tarzınıza uygun bir çanta veya aksesuar tamamlayıcı bir unsur olabilir. Bazen ayakkabılarda kullanılan yeni desen ve aksesuarlara bağlı olarak çantalar basitçe seçilir. Aksine sade bir ayakkabı üzerinde şık ve göz alıcı bir çanta kombininizin yıldızı olabilir.

Kadın Botu ve Çanta Uyumu

İnci Kadın bot modelleri çok fazla çeşitlilik gösterse de kışın giyilen botlarla kol çantaları oldukça uyum içerisindedir. Geçtiğimiz yıllarda büyük çantalar tercih edilirken, son yıllarda yeniden küçük ve kısa askılı kol çantalarına geçiş yaptığımız görülüyor.

 Aslında çanta seçimeri kişinin tarzına, zevklerine ve kullanım durumuna göre değiştiğinden, bu durumu %100 genellemek pek mümkün değildir. Kısa, bilekte biten Kadın bot modellerinin birçok giyim tarzına bağlı olarak çeşitli çantalarla yakışacağını söyleyebiliriz. Kadın bot modelleri arasında clutch çanta ile en çok uyum göstereceğini düşündüğümüz model, ince ve yüksek topuklu botlar oluyor.

Stiletto ve Çanta Uyumu

Neredeyse tüm gece giyim çantaları stiletto model ayakkabılar için uygundur. Abiye elbiseniz abartılı bir model ise stilettonuzu krem ​​ya da bej tonlarında tercih etmelisiniz. Çantanız gece elbisenizin renklerine uygun olmalıdır. Abiye elbisenizde desen veya yoğun hafif taşlar varsa çantanızda da desen detayı veya küçük bir taş detayı olmalıdır.

Platform Topuk ve Çanta Uyumu

Platform topuklu ayakkabılar her zaman bilinir ve tercih edilir. Platform topuklu ayakkabınızı abiye bir çanta ile tercih ederseniz ayak bileği bantlı ayakkabı sizin daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Hafif bir gece çantası kullanmak istiyorsanız, ayakkabılarınız da parlak olmalıdır. Ancak ayakkabılarınız ve çantalarınız parlaksa çantanız çok gösterişli olmamalıdır. Sıradan bir gece elbisesini parlak bir ayakkabı ve çantayla da canlandırabilirsiniz.

Diğer Ayakkabı Modelleri ve Çanta Uyumları

Mary Jane adıyla da bilinen bu ayakkabı modelleri çok sevimliler. Bu yarı açık ve kısa topuklu ayakkabılarda rugan model seçebilirsiniz. Parlak ayakkabı ve botlar ile aynalı bir çanta iddialı kombinasyonlar oluşturabilir. Aynalı çanta için gümüş rengini seçebilirsiniz. Parlak ayakkabıları sevmiyorsanız Mary Jane deri veya süet ayakkabılar arasından seçim yapabilirsiniz. Ayakkabılarınız sade ise abiye elbisenizde ya da çantanızda ayna detayı sizi daha tamamlanmış gösterecektir.

Mule ayakkabı modelleri de oldukça rahatlığı ile bilinir. Ancak bu ayakkabıları yere kadar uzanan bir abiye ile tercih etmek daha iyi olacaktır. Hatta transparan, tül, parlak veya taşlı modeller abiye için çok uygundur. Uzun gece elbiseleri, mule ve küçük bir gece çantası ile istenilen uyumu yakalayabilirsiniz.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds