İpli Babet Ayakkabı

İpli babet ayakkabı normal ayakkabıların aksine, doğru bir uyum, ayakkabının bir "eldiven" gibi uyması anlamına gelir. Özellikle mini elbiseler ve şortlar ile harika görünürler!

İpli Babet Ayakkabılar Nereden Geliyor

Babet ayakkabılar bale ayakkabılarından türetilmiştir. Çoğu kişi ipli babet ayakkabı ürünlerinden bir mevsimlik faydalanmak istediğinden sadece yazlık ürünler gibi görünselerde aslında her mevsim tercih edilebilirler. Eğer ayak parmağında veya topukta biraz boşluk olan terlikler satın alırsanız havalar soğuduğunda onları çoraplar ile de giyebilmeniz mümkün olacaktır.

İpli babet ayakkabıları düzgün bir şekilde giymek için, ipi dikkatlice çekmelisiniz, böylece sadece ayakkabının genişliğindeki boşlukları kaplarsınız ve ayaklarınız rahat eder. Bu ipi sıkıca çekmeyin, aksi takdirde ayakkabının arkası hassas Aşil tendonunu keserek ağrıya ve rahatsızlığa neden olur.

Bir kez çekildikten sonra, ipli babet ayakkabı ipini gevşetmek neredeyse imkansızdır. İpli ayakkabı nasıl bağlanır konusunu bilmeniz bu yüzden önemlidir. Doğru şekilde bağladıktan sonra, ipleri çift düğümleyin ve ipleri ayakkabının önünde birleştirin. Eğer aşırı miktarda ip varsa, içeri sokmadan önce bir kısmını kesebilirsiniz, bu tamamen size kalmıştır. İpler hem görünüm için, hem de ayaklarınızı sıkı tutmak için işleyen bir uyum sistemi olarak tasarlanmıştır.

İpli Babet Ayakkabıları Gündelik Kullanılır Mı

İpsiz ayakkabı modellerinin aksine, babet ayakkabıları normal bir sokak ayakkabısı gibi düşünülebilir. İpli ayakkabı bağlamakta sorun yaşıyorsanız bunların tokalı olanlarını tercih edebilirsiniz. Toka kullanmak, ayakkabı bağlamayla ilgili tüm sorunları azaltır.

Herkesin kendisini diğerlerinden daha fazla heyecanlandıran bir moda ürünü vardır. Klasik olarak tasarlanmış paltolar ve kaşmir bölmeler gibi, güzelce işlenmiş çantalar yaygın bir favoridir. Bizim için ise ipli babet ayakkabılardır. Özellikle el yapımı, elde dikilmiş, tereyağ kadar yumuşak ipli ayakkabı modelleri. Gelecek sezonun kaliteli ipli babet ayakkabı seçimini inceleyerek karantinada çok fazla zaman geçirdikten sonra, ilkbahar için yeni bir görünüme sahip olacağımız hepimiz için çok açıktı.

İpli ayakkabı çantası kullanarak ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilecek olmanız da cabası! Günlük kombinler için, bir çift ipli babet ayakkabı ve kot pantolon kesinlikle şık gezmenin kolay bir yoludur.

Yazın Şık Tercihi İpli Babet Ayakkabılar

Yaz kombinize, bir kolsuz bluz ve bir çift ipli babet ayakkabı eklerseniz, kimse giyinmeye zahmet ettiğinizi düşünmez. Ancak herkes bir o kadar şık olduğunuz konusunda hemfikir olur. Bunun gibi süper rahat bir görünüm için, biraz aksesuar eklemek önemlidir. Tüm bunlar kolaylık ile ilgili, ama aşırı rahat olmanız gerektiğini söylemiyorum, kullanacağınız aksesuarlar salaş görünümünüzü bir anda kusursuz bir şıklığa çevirelibir!

Örneğin, ipli babet ayakkabı modellerini kot pantolonlarla nasıl şekillendireceğinizi ele alalım. Pedikür yaptırmak veya günlük alışveriş yapmak için sokağa çıktığınızı var sayıyoruz.  Bu kombin için kotunuzun altına giyeceğiniz bir çift spr ayakkabı yerine, Abir çift ışıltılı rahat ipli babet ayakkabı, basit bir chevron kolye, renkli bir çanta ve kot ceket kullanabilirsiniz. Herhangi ani bir plana dahil olmak için bile yeterince şıksınız! Şimdi gidip gündelik işlerinizi yapabilir ve sokağa aniden çıkmış olsanız bile yataktan yeni çıkmış gibi görünmeyebilirsiniz.

Kalem Pantolonlar ile İpli Babet Ayakkabılar

İpli ayakkabı erkek modelleri mevcut değildir, bu yüzden kombin önerilerimize kadınları baz alarak devam ediyoruz. Kalem pantolonlar ultra şık bir patiye gitmek için giyeceğiniz pantolonlar olmayabilir, ancak onları sıcak bir akşamda arkadaşlarınızla veya saçınıza fön çekmekten daha fazla çaba gerektirmeyen gündüz planlarında giymek isteyebilirsiniz.

Bu pantolonları ipli babet ayakkabılar kolaylıkla şıklaştırabilir, hatta topuklu ipli babet ayakkabılarla bile giyebilirsiniz. Bir çift ince ince stiletto tavsiye etmiyorum bunun yerine babetleriniz kesinlikle yeterli ve oldukça şık olacaktır. Bunun gibi topuklu ayakkabılar da vücudu uzattığı için harika bir çözüm olabilir. Drapeli büzgü kalem pantolonlar vücuda gereksiz hacim katma potansiyeline sahiptir ve uzunluğa karşı koyarak istenmeyen dolgunluk görünümünü ekarte edebilirsiniz.

Tabi ki, bu pantolonları her yerde giyebileceğinizi söylemiyoruz, ancak bu pantolonu temel bir t-shirt veya tank top ile şekillendirmek, onları dışarıda gıpta edilmesi gereken bir kıyafete dönüştürebilir.

Gündelik Ziyaretlerinize Çarpıcı İpli Babetlerinizi Ekleyin

Örneğin ipli babet ayakkabı kombinime yazlık kolsuz bir üst ekledim ve kırmızı bir el çantası, bir mercan daire, bir çift küpe ve bir bileklikten oluşan aksesuarların da kullanılması ile  kıyafet, kusursuz bir şıklığa sahip oldu!

Ayrıca, gündelik bir kıyafeti daha ilginç hale getirmenin bir başka yolunun, benzersiz ve cesur şekillerde renk kombinasyonu ile oynamak olduğunu unutmayın. Bu kombinde yaptığım tek şey üstte bulunan renkleri referans almak ve oradan aksesuar renklerini çıkarmaktı.

Bununla birlikte, ilk bakışta olduğu gibi, bu kıyafetle ilgili adımlar, bu ayakkabıları kullanarak kolaylıkla şekillendi.

Bu nedenle, ayakkabı koleksiyonunuzu sadece temel parçalara ayırmak veya görünümünüze daha Fransız bir his vermek için birkaç çift eklemek istiyorsanız ipli babet ayakkabı modelleri  tam size göre!

İpli Babet Ayakkabılar ile Fransız Esintisi

Fransız kızların basit yaz kıyafetleriyle giydikleri ayakkabıları daha önce görmüşsünüzdür. Bunlar çoğunlukla ipli babet ayakkabılardır. Bu yaz gardırobunuza Fransız esintili bir stil eklemek ile ilgileniyorsanız, ipli babet ayakkabı modellerine bir an önce göz atın!

Ayrıca rahat kanvas ürünler olmadan hiçbir yaz gardıropu tamamlanmış sayılmaz. Babet ayakkabılar basit ve rahattır, bu yüzden onları ilginç bir karışık desenli elbise ile eşleştirmeyi deneyin. Ayakkabılarınız rahat yaz boho stili elbise parçalarınız için mükemmel bir tamamlayıcı olacaklardır.

Stilist ipucusu olarak normalde saf babet ayakkabıları çamaşır makinesine atabilseniz de, yine de dikkatli olun. Tabanlar ve ipler jütle sarılır ve bu sıkma döngüsü sırasında çözülebilir, bu yüzden onları elde yıkayın.

İpli Babet Ayakkabı ile Stil İpucuları

Hafta sonları evden çıkmadan saatler mi kaybediyorsun? Rahat bir ipli babet ayakkabı hızlı bir kombin için mükemmel bir arkadaştır. Elbette bunun gibi sade bir stil, en sevdiğiniz kot pantolon gibi, aynı derecede rahat bir kıyafet gerektirir. Skinny kot pantolonlarla eşleştirmek için ayakkabılarla ilgili daha fazla ilham almak için babet modellerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz!

Son bir ipucu olarak sivri topuk olmadan babetler doğal olarak daha rahat ve stabildir. Ayrıca, yürüyüş gerektiren etkinlikte taşlara sıkışıp kalmazlar!


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds