İnci Taşlı Gelin Ayakkabısı

İnci taşlı ayakkabı gelin olarak seçeneklerinizden biri durumundadır. Burada yapabileceğiniz şey inciyi güzel bir şekilde kullanmaktır.

İçinde mutlu evlenmeniz için mükemmel gelin taşlı ayakkabı topuklu bulmanın ne kadar zor olduğu şaşırtıcı. Fazla düşünmeden bir çift seçmek iyi bir fikir gibi görünebilir. Sonuçta, kimse gelinliğin altında ayakkabılarınızı bile görmez, değil mi?

Ama bir düğün gününün en büyük pişmanlığı, elbisenize tam olarak uyan beyaz tonu bulmaktan ziyade, büyük gününüze daha uygun olan yanlış ayakkabı satın almak, ya da mutlu olmadığınız ayakkabıyı almanız.

Ayakkabı bulmanın birçok yolu vardır! Ben de gelin ayakkabısı tasarımcılarını ve uzmanlarını gelinlerin yaptığı en büyük altı hatayı öğretmeye davet ettim

" İnci taşlı ayakkabı seçmek sadece bir gelinliği eşleştirmekle ilgili değildir. O mükemmel çifti ararken, düğün gününüzde ne yapacaksanız yapacaksınız ve hangisini ayağınızın üzerinde gerçekten istiyorum sadece kendinize soracaksınız. Doğru ayakkabıyı bulma sürecine yardımcı olmak için, kaçınılması gereken ana hataların bir listesini oluşturdum.

Rahat Olan Ayakkabıları Seçin

Gelin olarak düğün gününüz boş bir gün değildir. Günün çoğunu ayakta geçireceksiniz, bu nedenle düğün ayakkabılarınızı seçerken kaçınmanız gereken bir hata, rahatsız edici bir çift satın almanızdır.

Hangi İnci taşlı ayakkabı satın alırsanız alın, yeni hayat arkadaşınızla uzun bir yürüyüş, ayakta durma, selamlama ve dans gününün tadını çıkarcağınızdan (dayanabileceğinizden) emin olmalısınız.

Yüksek topuklu ayakkabı giymekte yeniyseniz, en çok satan, dantel ve büyüleyici güzel bale ayakkabılarını deneyin. Çünkü mutlu ayaklar = mutlu gelin.

Ancak hayaliniz farklı bir elbise ve topuk giymekse, en iyi bahsiniz, giymeye alışkın olduğunuz bir yükseklik seçmektir. Ya da hiç topuk giymediyseniz, daha küçük olanı seçin.

Gelinin sallanmasını ya da daha kötüsü, koridordan aşağı düştüğünü görmek kimse istemez. Art Deco'dan ilham alan taşlı ayakkabı modelleri gibi alçak topuklu ayakkabılar giymek, dantel ve simli ayakkabılarla güzel ve rahat görünmenizi sağlayacak.

2½ inç topuklular, günün sonunda ayak ağrısından endişe duymadan topuklu ayakkabı giymek istemeyen gelinler için mükemmeldir. Mükemmel düğün ayakkabılarını seçmenin anahtarı rahatlıktır!

Rahat düğün İnci taşlı ayakkabı seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, araştırmaya şimdiden başlamalısınız.

Düğün Ayakkabılarınıza Alışın

Koleksiyonunuzdaki diğer İnci taşlı ayakkabı gibi, düğün ayakkabılarınıza da büyük günden önce alışın. El değmemiş beyaz satenlerini görme fikri size bir kabus verebilir, ancak onlara alışmazsanız, sunağın üzerinde durana kadar kutularında sakladığınıza pişman olacaksınız

Düğünden önceki her çıkışınızda onları giymek zorunda değilsin, ancak onları doğru zamanda denemeniz iyi olur. Ayakkabılarınıza zarar vermeden alışmanın en iyi yollarından biri, onları evinizin etrafında veya ofiste giymenizdir. Bu kısa sürelerde düzenli olarak düğün ayakkabısı giymek, düğününüzde gösteriş yaparken size en fazla rahatlığı verecektir.

  • Yedek çifti paketlemeyi unutmayın

Cazibe ile hareket ediyorsanız topuklu İnci taşlı ayakkabı giymek kesinlikle pratik değildir, bu nedenle rahat terlikler harika bir düğün öncesi ayakkabısı olabilir.

Ardından, iç prensesinizi tamamlayacak tören için muhteşem yüksek topuklu ayakkabılara değişebilirsiniz. Ayrıca, birkaç santim daha uzun olmak, resme uyan poz için harika bir seçim!

Yedek Ayakkabı Önemi

Bütün gece topuklu İnci taşlı ayakkabı giyen tüm gelinler, nedimeler ve misafirler bütün gece ayakta kalmak istemez. Düğününüzün konumuna bağlı olarak, doğası değişecektir.

Bu nedenle sahilde evlenecekseniz misafirleriniz için bir sepet parmak arası terlik alırken, dans pistinde ne giyeceğinizi unutmayın. Gelin çantanıza güzel ve rahat gelin sandaletleri koyun.

Fantastik ışıkta gezinmeye hazır olduğunuzda. Boho şık bir gelin iseniz, Yunan sandaletleri sizi bir Yunan tanrıçasına dönüştürecek. Vintage gelinler, sevimli düğün sandaletlerinizin ve İnci taşlı ayakkabı kristal mücevherlerine tapınır ve büyüleyici gelinler, sandaletlerimizin ışıltılı oval kesimlerinin parlaklığına ve incilerine tapınır.

  • Ayakkabılarınız elbisenize uygun olmak zorunda

Zeminden daha uzun bir elbise giyiyorsanız, ayakkabılarınızı elbiseyle eşleştirmenin önemli olmadığını düşünebilirsiniz. Ama bir düğün günü planlıyorsanız, özellikle şirin düğün ayakkabısı resimleri, mükemmel ve uyumlu bir görünüm için çabalamalısınız.

Kesinlikle elbisenizi giymeden önce ayakkabılarınızı seçmek miistiyorsunuz! Çünkü düğün ayakkabılarınız gün boyu boyunuzu belirler; bu nedenle, 6 inç topuklu ayakkabılarınızı giymeyi planlıyorsanız, elbisenin yere değdiğinden emin olmanız gerekir.

Ayrıca, çıplak ayakla giderseniz, ayaklarınızın kıyafetinizin odak noktası olmaması için ayaklarınızın taşlı ayakkabı ile kapalı olduğundan emin olun.

Kesinlikle Beğendiniz Bir Çift Satın Alın

Gelinliğinizi eşleştirmemek, düğünde İnci taşlı ayakkabı seçerken kaçınmanız gereken büyük bir hatadır, ancak bu çekici topukluları (veya düz ayakkabıları) Yine giymemek de utanç verici olabilir.

Bu nedenle düğün ayakkabınızı alırken tekrar nasıl giyebileceğinizi düşünmelisiniz. Gelin ayakkabılarının geleneksel olarak beyaz saten olduğunu biliyoruz ancak bu, ofiste çalışırken giyebileceğiniz bir şey değildir.

Diğer resmi etkinlikler için inci taşlı spor ayakkabı kullanabilirsiniz. Yumuşak metalik çıplak topuklu ayakkabılar gibi bir şey seçmek, büyük gününüzden sonra birçok durumda giyebileceğiniz çok yönlü bir seçimdir.

Düğün ayakkabılarının artık beyaz veya fildişi olmasına gerek yok. Gittikçe daha fazla gelin, stillerini daha iyi yansıtan daha renkli ve benzersiz ayakkabılar giymeyi tercih ediyor.

Düğün topuklu ayakkabıları arasında popüler olan açık mavi inci taşlı gelin ayakkabısı, çok yönlülük arayan ve mavi bir şeye ihtiyaç duyan gelinler için mükemmeldir! Veya geleneksel fildişi veya beyaza şık bir alternatif olarak, güzel açık bir ayakkabı ile parmaklarınıza bakın.

Ayakkabı Ve Bütçe

Her zaman büyüleyici bir tanrıça olmayı hayal ettiyseniz, altın topuklu İnci taşlı ayakkabı tam size göre! Topuklular, tabandaki ekstra pedlerle rahattır, ancak aynı zamanda bir nakış tasarımıyla masalsı bir his verirler.

  • Ayakkabılarınızı bütçenize dahil etmeyi unutun

Büyük gün bütçenizde ayakkabı kalmadığını öğrenmeniz, kaçmanız gereken büyük bir hatadır! Mükemmel düğün ayakkabıları (hem şık hem de rahat) pahalı olabilir ve bu maliyetin düğününüz için diğer planları nasıl etkileyeceğini düşünmeden satın almak hatadır. Bu bir darbe olabilir. Taşlı ayakkabı spor amaçlı değil, düğününüzde giymek için aldığınız bir şeydir.

Düğününüz için doğru ayakkabıyı seçmek gelin hazırlığının en önemli kısımlarından biridir. Düğün ayakkabılarınız, hazırlıktan koridor aşağısına ve gecede dansa kadar her anın tadını çıkaracak kadar rahat kalarak tarzınızı sergilemelidir!

Bu nedenle, büyük gününüz için inci taşlı topuklu ayakkabı seçmeden önce yukarıdakileri dikkatlice okuyun.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds