Greyder Kadın Bot Modelleri

Greyder kadın bot modelleri kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinde de aynı şekilde üretilen birçok model ayakkabı mevcuttur. Sizin için uygun ayakkabıları ararken tek bir markaya takılı kalmadan araştırma yapmalısınız. Ancak yinede kalitesine güvendiğiniz ayakkabıları ön planda tutmalısınız.

Botlar sezona geri döndü

Temel olarak, kadınlar botlarında rahat hissetmelidir

Kadınlar, kendilerine yakışan ve kombinlere uyum veren Greyder kadın bot modelleri gibi ürünlere ihtiyaç duyar. Yani düz çizmeler bir anda düşer. Minyon kadınların topuklara, tercihen dar bloklara ve ince topuklu ayakkabılara ihtiyacı vardır. Yükseklik genel resme uymalı ve kadın içinde güvenle yürüyebilmelidir.

Yüksek topuklu otururken zaten rahatsız hissediyorsanız, onları hemen bir kenara bırakmalısınız. Şaft durumunda, genel görünüm de belirleyicidir. Yüksek şaftlar buzağılarla eşleşirse iyi giyinir. Ancak şaft yüksekliğine dikkat edin, aşırı dizler küçük kadınlar için çok fazla iyi bir şeydir. Uzun boylu kadınlar için daha uygundur.

Çok uzun ve ince olanlar, topuklu ayakkabılarda sallanmayı sevenler düz bot giymeyi tercih ederler. Kıyafetteki kesintilerin de benzer bir etkisi var. Uzun boylu kadınlar ayrıca parlak renkli taytlar giyebilir ve renkler ve desenlerle çalışabilirler. Süslü modeller sadece uzun boylu, zayıf kadınlar için faydalıdır. Kapitone, bağcık ve kürk uygulamaları bacağın daha kalın görünmesini sağlıyor ve saçaklar şu anda modern, ancak aslında sadece daha abartılı kadınlara uygun.

Topuklular

Topuklar söz konusu olduğunda, botların giyildiği durumlar önemli bir rol oynar. Zarif ve feminen Greyder kadın bot modelleri stilettolar, özellikle zevkli kıyafetlerle en iyi sonucu verir. Bir gece elbisesine veya kokteyl elbisesine uyumlu bir ektirler. Ancak bu, kama ve topuklu ayakkabıların gece kıyafetlerinde tabu olduğu anlamına gelmez. Sadece kalın bir topuğun ayağın hacimli görünmesini sağladığına dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle yaylalar uzun boylu kadınlar için daha fazladır.

Ayak Bileği Botları

Ayak bileği kelimesi İngilizceden gelir ve Ankle Boot anlamına gelir. Şimdi hangi önyüklemenin kastedildiği hemen anlaşılıyor. Bu kış mutlaka sahip olunması gerekenler. Stil açısından Greyder kadın bot modelleri çok çeşitlidirler, pürüzsüz deriden klasik, zarif botlar, zebra tasarımlı modaya uygun botlar veya perçinlerle süslenmiş kaya desenli bot türleri arasından size en çok yakışan modelleri seçebilirsiniz.

Aynı zamanda kadın bot modelleri ayak bileğinin biraz yukarısından baldırın maksimum ortasına kadar uzanan ayak bileği botu için de geçerlidir. Sportif, sağlam bir süet çeşidi olarak şu anda piyasada. Hem ayak bileği botları hem de ayak bileği botları her türden dar pantolon ve eteklerle çok iyi gidiyor.

Diz Boyu Çizmeler

Diz boyu bir şaft ile, kadın bot söz konusu olduğunda kadınlar güvenli taraftadır. Her bacağı orantılı ve ince yaparlar. Yüksek botlar söz konusu olduğunda, aşırı dizler nihai histir. Uzun zamandır ihmal edilen bu botlar belli bir imaja sahipti.

Bu, Greyder kadın bot modelleri gibi büyük tasarımcıların üst dizleri podyumlara geri getirmesinden bu yana temelden değişti. Temel olarak, daha uzun kadınlara uzun çizmeler daha çok yakışır. Bu yıl aşırı dizlerde kendini rahat hisseden her kadın bu botları giyebilir. En iyi yumuşak kadife malzemeden yapılırlar veya buruşuk bir görünüme sahiptirler. Aksi takdirde, bagaj çok kompakt görünüyor.

Tasarımlar

Bu sezon Greyder kadın bot modelleri arasında hayvan baskıları en çok satanlar, zebra veya kaplan desenli botlar göz alıcı oluyor. Bu şık botlar, ölçülü bir kıyafetle, botlarla aynı tarzda bir fular veya çantayla giyilebilir. Hayvan izlerini herkes sevmez.

Kontrol desenleri sizi burada modaya uygun bir havaya sokabilir. Renk açısından artık pek de renkli değil. Siyah ve koyu kahverengi modaya uygun. Uyumlu dut tonları, gri dökümlü "kirli" pastel tonlar veya hassas kış beyazı buna çok yakışır. Botlarda aksesuarlar eksik olmamalıdır - şık fermuarlar, sivri tokalar, zincirler, kordonlar, ısıtıcı manşetler ve sıra dışı çoraplar.

Kısa Bacaklar İçin Bilekte Botlar

Görsel olarak Greyder kadın bot modelleri arasından birçok ayakkabı kadınlar için idealdir. Kısa botlar bunun için idealdir, özellikle de bot ayak bileğinin hemen üzerinde bitiyorsa. Topuklar da bacakları daha uzun gösterdiği için faydalıdır. Topuk ne kadar ince olursa bacaklar o kadar uzun görünür. Ek olarak, sivri burunlu botlar ve botlar daha uzun ayaklar sağlar.

Kaba botlar ve pardesüler küçük kadınlar için pek uygun değildir. Güçlü baldırları olan kadınlar da kadın botları arasından ayak bileği botlarını tercih etmelidir. Bacağın en dar kısmı olan ayak bileğinde bitiyorlar. Çizmesiz yapmak istemiyorsanız, siyah bir modeli tercih etmelisiniz.

Motorcu Botları

Motorcu botları çok yönlüdür. Bu kadın bot markaları tarafından üretimi yapılan ayakkabılar artık sadece rock tutkunları tarafından değil, birçok şekilde kombinlerde birleştirilebilir. Kot pantolon, klasik ceket, deri ceket veya trençkot ile iyi giderler. Zincir veya delik desenli eğlenceli modeller, bol fırfırsız botlar ve gerçek tokalı kayalık versiyonlar vardır.

Uzun Boylu Kadınlar

Hemen hemen her kadın bot ayakkabı uzun boylu kadınlar için uygundur. Diz boyu çizme veya overkne, özellikle çok uzun bacaklı kadınlar için uygundur. Uzun boylu kadınlar da sert bağcıklı botları mükemmel şekilde giyebilirler. Günlük stille özellikle iyi gidiyorlar. Bu kadınlar aynı zamanda uzun bacaklarını gösteren ve çok rahat olan düz ayakkabılar da giyebilirler. Hala topuklu istiyorsanız, yarım yükseklikte botlar seçmeli ve sivri uçlu başlıklardan kaçınmalısınız. Ayakları daha da büyütürler.

İnce Bacaklar İçin Hangi Bot?

Çok ince ve uzun kadınlar Greyder kadın bot modelleri arasından, ayaklarına iyi oturan bir bot seçmelidir. Bot çok genişse, bacaklar daha da ince görünür. Ayak bileği botları ve Everknees bot modelleri, botların yapısı sıkı ise ince bacaklar için idealdir. Streç malzemeden yapılmış botlar en iyisidir. Sözde çorap botları tamamen modaya uygun. Bu ve birçok markaların kadın bot fiyatları üretilen malzemeden, üreticinin deneyimine göre değişir. Malzeme ne kadar kaliteli olursa fiyatlar o derece artabilir.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds