Gelin Ayakkabısı Stiletto

Gelin ayakkabısı stiletto modelleri gelinliklerin altına en çok yakışan modeldir. Saç ve makyajdan muhteşem elbisenize kadar düğün gününüzde kesinlikle en iyi şekilde görünmek isteyeceksiniz.Bunlardan biri de senin  en önemli gününün aksesuarı olan  düğün ayakkabıları ise.  Gelinlik tüm dikkatleri almaya meyilli, ancak düğün ayakkabıları da özel olmalı. Onları sevmelisin, elbiseyle mükemmel uyum sağlamalılar Düğün ayakkabıları tüm gelin görünümünüzü bir araya getirecek ve elbisenizi sansasyonel bir şekilde tamamlayabilirler. Ama sevdiğin bir çift ayakkabı almak yeterli değil. Mükemmel elbiseniz için mükemmel bir çift ayakkabı seçerken, doğru çifti bulduğunuzdan emin olmak sevdiğiniz bir çift satın almadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

 

Gelin Ayakkabısı Gelinlik İle Uyumlu Olmalı

Son yıllarda, uyumluluk tarzı fikri büyük bir moda haline geldi. Bu konsept düğün stillerinde de ilgi görüyor olabilir. Pek çok gelin hala ayakkabılarını önlükleriyle eşleştiriyor , ancak birçok gelin dekorlarına, nedime elbiselerine , çiçek renklerine ve hatta saç süslerine, kemerlerine veya takılarına uyan gelin ayakkabısı süsleme seçiyor. Düğün dekorunuzdaki bir şeyle uyumlu bir renk seçin. Beyaz elbisenizle nefes kesici gelin ayakkabısı stiletto giymek isteyebilirsiniz. Parlak beyaz ve krem ​​arasındaki tonlar ince olabilir, ancak yan yana olduklarında fark belirgindir. Renkleri eşleştirirken yapacağınız en iyi şey, terzinizden veya perakendecinizden bir kumaş renk örneği istemektir.

Tarz ve İşlev

Daha önce sütyen taktıysanız, stil ve işlev arasında büyük bir fark olduğunu bilirsiniz. Geniş askılı ve güvenli bir kancalı, saçma sapan pamuklu bir sütyen rahat olacak ve gün boyu ait olduğu yerde kalacaktır. Yine de kimse onun hakkında ya da ona bakış şekliniz hakkında şiir yazmayacak. Kapak tarafı, cildinizin kremsi yumuşak görünmesini sağlayan ve kıvrımlarınızı vurgulayan narin, dantelli bir sütyen, deli gibi kaşınabilir ve sizi bir mengeneye tıkılmış gibi hissettirebilir. Burada bir ders var: İç çamaşırlarınızda ve sizin sahip olduğunuz gelin ayakkabısı hem stil hem de işleve sahip olabilirsiniz, ancak her ikisi de eşit ölçülerde olmayabilir. Belki de herhangi bir çift ayakkabıyı bulurken hatırlamanız gereken en önemli şey, sadece düğün gününüzde değil, onların içinde dolaşmanız gerektiğidir . Hayalini kurduğun en güzel ayakkabıyı bulmuş olabilirsin, ancak onların içinde yürüyemiyorsan, o ayakkabı senin için doğru ayakkabı değil. Gelin ayakkabısı babet seçimleri gelinlerin rahatlık açısından en fazla tercih ettikleri ayakkabıdır.

 

Gelin Ayakkabısı İle Dans Pistine Hakim Olun

Resepsiyon mekanına geldiniz şimdi kutlama başlasın! Gömülü misafirleriniz muhtemelen partiyi tüm hızıyla devam ettirmeye hazırdır ve gün boyu tören sonrası eğlenceyi dört gözle bekliyorlar.Umarım yolunuza çıkacak tüm dans isteklerini hazırlamışsınızdır. Uzaktaki amcanızdan partnerinizin küçük kardeşine kadar herkes, büyük olasılıkla günün kadınıyla dans etmek  isteyecektir. Kibarca reddedilmesi, bir sandalyeye kilitlenmesi ve ağrıyan ayaklarla hareketsiz kılınması gereken gelin olmayın. Bu senin özel günün. Gelin ayakkabısı spor modelleri ile dans pistine hakim olabilirsiniz. Sizi kutlamaya gelen tüm sevdiklerinizle birlikte dans edebilirsiniz. Geceyi kendi şartlarınıza göre bitirme kararını verin. Bu kararın arkasında her zaman durmalısınız. Gelin ayakkabısı dolgu topuk giyme gibi bir tercihte de bulunursanız buda saygı duyulacak bir diğer konu olacaktır.

 

Çok Yönlü Mekan Seçimi

Hayal ettiğiniz rüya gibi sahneyi yakalayan mükemmel resim mekanını seçmek heyecan verici olabilir, aynı zamanda bunaltıcı olabilir. Kapasite, oranlar, kısıtlamalar ve her şeyden önce konum dahil akılda tutulması gereken, görünüşte sonsuz bir husus listesi var. Rahat düz gelin  ayakkabısı tercih ederseniz lokasyon seçenekleriniz sınırsız olacaktır. Topuklar, çim, toprak ve engebeli arazi bakımından zengin dış mekanlarda şüpheli bir şekilde performans gösterir, ancak düz düğün ayakkabıları kendilerini hem iç hem de dış mekanlara borç verir. Gelin ayakkabısı converse modelleri engebeli arazi düğünlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Gelinlerin gün boyu rahat bir şekilde eğlenebildikleri bir ayakkabıdır. Kumlara batma korkusu olmadan havadar, bohem elbisenizle sahilde yürüyün ya da peri benzeri orman mekanınızda ağaçlık arazide zarif bir şekilde gezinin.

 

Eğlenceli Gelin Ayakkabısı Seçimi

Geleneksel düğün geleneklerine uymakla ilgilenmeyen cesur bir gelin misiniz? Gelinlik ile topuklu ayakkabı giymek, size özgünlüğünüzü gösterme ve önemli stil puanları kazanma fırsatı verir. Özel günleriniz için ezber bozan fikirleri düşünün. Parlak gelin ayakkabısı giyerek beyaz gelinliğinizi bir renk patlamasıyla kontrastlayın. Büyük gününüze "mavi bir şey" katmanın eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, gelin ayakkabısı instagram sayfalarında arayabilirsiniz. Daha sessiz bir estetiği takdir edenler, sade bir stil elde etmek için zamansız klasik lacivert düz düğün ayakkabılarıyla gidebilirler. Baş döndürmek isteyen daha keskin bir gelin iseniz, akuamarin sivri ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Tekrardan Kullanılabilir Olmalı

Maliyetler hızla birikir, pahalı hizmetlerin sayısı azalmaya başladıkça ter boncukları oluşturur. Davetiyelerinizin basıldığı kağıttan, misafirlerinize garnitürlere kadar her ayrıntı önemlidir ve her bir liranın akıllıca harcanması gerekir. Bir düğün grubu satın alındığın da şu soruyu akla getiriliyor; herhangi birini bir daha giyecek miyim? Elbise, peçe veya taç gibi çoğu şeye gelince, cevap muhtemelen hayır olacaktır. Kuralın tek gerçek istisnası, rahat düz düğün ayakkabılarınızdır. Pencerede gördüğünüz o güzel, ışıltılı gelin ayakkabısı size salya akıtabilir, ancak gerçekçi bir şekilde konuşursak, onlardan bir çoğunu kullanmanızın şansı hiç yok. Gelin ayakkabısı 2021 yılında kadınların en çok para harcadıkları ayakkabı kategorisindedir. Bu durumu göz önüne aldığımızda sadece bir kere giyebileceğiniz bir ayakkabıya bu kadar fazla para vermemeliyiz.

Çevre Dostu Gelinler İçin

Başarılı bir düğün uygulamasına giden üretim miktarı, düşünmek bile çok zor olabilir. Hayalinizdeki vizyonunuzu hayata geçirmek için bir köy veya en azından koordineli satıcılardan oluşan bir ekip gerekir. Ne yazık ki, bu perde arkası ve merkez sahne operasyonlarının çoğu, dünyamızda büyük bir ayak izi bırakıyor. Hayalinizdeki düğünün de yeşil bir düğün olmaması için hiçbir sebep yok. Sürdürülebilir olmak, artan sayıda gelin için bir önceliktir ve en büyük gününüzde modadan ödün vermeden sürdürülebilir olmanın basit ve benzersiz bir yolunu sunar.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds