Gelin Ayakkabısı 2021

Gelin ayakkabısı kadınların en özel gününün ana temel noktasıdır. Her kadın düğün gününde tepeden tırnağa bir prenses gibi hissetmelidir. Ancak bu olay için yanlış ayakkabı seçmek, herhangi bir prensesi kötü bir kraliçeye dönüştürebilir. Sizi koridordan aşağıya taşıyacak mükemmel bir düğün ayakkabısını bulmak ne kadar zor olabilir . Yüzlerce beyaz ve bir çok saten topuklu ayakkabı ve düz ayakkabı var, çok fazla düşünmeden sadece bir çift seçmek iyi bir fikir gibi görünebilir. Ne de olsa kimse uzun elbisenin altındaki ayakkabıları görmeyecek, değil mi? Ayakkabılarınızı seçmek, onları gelinliğinizle eşleştirmenin ötesine geçmelidir. O mükemmel cam terliği ararken, düğün gününüzde ne yapacağınızı ve ne kadar uzun süre ayakta durup ayakta kalmayacağınızı gerçekten düşünmek istersiniz.

Rahatsız Gelin Ayakkabısı Seçmek

Bir gelin olarak düğün gününüz boş bir günden başka bir şey olmayacak. Muhtemelen günün çoğunu ayaklarınız üzerinde geçireceksiniz, bu nedenle ayakkabınızın meydan okumaya hazır olduğundan emin olmalısınız. Düğün ayakkabınızı seçerken kaçınılması gereken bir hata, rahatsız edici bir çift seçmektir. Gelin ayakkabısı babet seçimi doğru bir seçim gibi düşünülebilir fakat sizlere daha makul öneriler sunabiliriz. Yürümek, ayakta durmak, akrabaları selamlamak ve yeni hayat arkadaşınızla dans etmekle geçen uzun bir güne dayanabilecek bir çift bulun. Yüksek topuklu ayakkabı giymeye alışkın değilseniz , tabandaki ekstra dolgu ile gün boyu konforu garantilemek için tasarlanmış gelin ayakkabısı modellerini tercih edin.

Gelin Ayakkabısı Düğünden Önce Denenmeli

Koleksiyonunuzdaki diğer ayakkabılar gibi, dantel düğün ayakkabınız büyük günden önce giyilmelidir. El değmemiş beyaz satenlerinde bir yer bulma düşüncesi bir kabus gibi görünse de, onları sunakta durmadan önceki dakikaya kadar kutularında tuttuğunuz için pişman olacaksınız. Düğünden önceki her gezide onları giymek zorunda değilsin, ama arada bir onları giymenin bir zararı olmayacak. Ayakkabılarınıza zarar vermeden denemenin en iyi yollarından biri de onları evde veya ofiste giymektir. Düğün ayakkabınızı bu kısa zaman aralıklarında yürümek, onları gösterme zamanı geldiğinde katlanılabilir olmalarına yardımcı olacaktır. Düğün ayakkabınızı, özellikle de ayakkabılarınız geldiği güzel kutuyu aldığınızda duyduğunuz heyecanı biliyoruz, öyleyse neden bu bahaneyi onları denemek için kullanmayasınız ve aslında sahip olduğunuz gelin ayakkabısı instagram adresinize yükleyebilir arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Yedek Gelin Ayakkabısı Olmalı

Bütün akşam topuklu ayakkabı giymek hiç kimse için işe yaramayacaktır ve resepsiyonunuzun konumuna bağlı olarak çıplak ayakla dolaşmak bir seçenek olmayabilir. Tüm gün giymek için rahat gelin ayakkabısı spor modelleri  gibi  bir çift ile düğün dansınızı yapabilirsiniz . Misafirleriniz için bir sepet parmak arası terlik alırken, dans pistinde ne giyeceğinizi unutmayın. Bu yüzden, gelin çantanızı toplarken, ayaklarınız artık dayanamadığında ve çaresizce ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda, hoş ve rahat bir çift gelin  ayakkabısı babet modellerden de  atmayı unutmayın. İçinizdeki prensesi ortaya çıkarmak için tören için göz alıcı bir prensese dönüşün. Bu özel gününüzde topuklu ayakkabı sevdasına kapılıp gününüzü zehir etmeyin. Sevdikleriniz ve eşiniz ile birlikte  mükemmel bir düğün deneyimi yaşayın.

Gelin Ayakkabısı Gelinliğe Uygun Olmalı

Yerden uzun bir elbise giyiyorsanız, ayakkabılarınızı elbisenizle eşleştirmenin önemli olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak düğün gününüzde, özellikle düğün ayakkabılarınızın sevimli fotoğraflarını planlıyorsanız, mükemmel ve uyumlu bir görünüm için çabalamalısınız. Elbisenize karar vermeden önce ayakkabılarınızı seçmek sizin yararınıza olabilir. Gelin ayakkabısı süsleme ile ayakkabılarınızı gelinliğinize uygun hale bile getirebilirsiniz. Düğün ayakkabılarınız gün boyu boyunuzu belirleyecek olan şeydir. Yani, bir çift altı inçlik topuğu sallamayı planlıyorsanız, elbisenin yine de yere ulaşacağından emin olmanız gerekir. Ve çıplak ayakla gidiyorsanız, ayaklarınızın örtülü olduğundan emin olmak istersiniz, böylece kıyafetinizin odağı olmazlar. Gelin ayakkabısı dolgu topuk modelleri sizi gelinliğinize uygun bir yüksekliğe taşır hemde konforluğu ile uzun süre ayaklarınızda rahatlık sağlar.

Tek Sefer Kullanacağınız Gelin Ayakkabısı Almayın

 Evet, elbisenizi eşleştirmemek, düğün ayakkabılarınızı seçerken kaçınmanız gereken büyük bir hatadır, ancak bu ayakkabıları bir daha asla giymemek de bir rezalet olacaktır. Düğün ayakkabılarınızı seçerken, onları tekrar giyip giymeyeceğinizi ve ne zaman giyeceğinizi düşünmelisiniz. Geleneksel saten düğün ayakkabısı ofiste çalışmayabilir, ancak yine de gelin ayakkabısı converse günlük hayatınızda tekrardan kullanabileceğiniz güzel bir ayakkabı çifti olabilir. Ve düğün ayakkabılarının her zaman beyaz veya hatta topuklu olması gerekmez. Gittikçe daha fazla gelin, düğün günlerinin çok ötesinde kendi tarzlarına uyacak daha renkli, benzersiz ayakkabılar giymeyi tercih ediyor. Gelin ayakkabısı stiletto , çok yönlülük arayan gelinler için mükemmel bir seçim olabilir. Açık mavi bir düğün ayakkabısı geleneksel ayakkabı türü olmasa da, düğün kıyafetinize eklemeniz gereken mavi bir şey olacaktır.

Gelin Ayakkabısı Bütçeyi Korumalı

Gelin ayakkabısı alırken ayakkabınızı bütçeye koymayı unutmak kaçınılması gereken büyük bir hatadır. Düğün ayakkabıları çok pahalıya mal olabilir ve maliyetin düğünün diğer bölümlerini nasıl etkileyebileceğini düşünmeden satın almak büyük bir darbe olabilir. Düğününüz için doğru ayakkabıyı seçmek, gelin hazırlığının en önemli kısımlarından biridir. Düğün ayakkabılarınız, dışarı çıkıp koridordan ilk adımı atmaktan arkadaşlarınızla dans etmeye ve şimdi odanızda kocanız ile birlikte olmaya kadar her anın tadını çıkaracak kadar rahat kalarak tarzınızı sergilemelidir. Mükemmel düğün ayakkabılarını seçmenin anahtarının rahatlık olduğunu her zaman hatırlayın ve araştırmanızı yapın, böylece düğün ayakkabılarınızı seçerken hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğini bilirsiniz.

2021 Yılında Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı 2021 yılında geçmiş yıllara göre popülaritesini arttırmış durumdadır. Parlak ve fantezi malzemelerden oluşan gelin ayakkabıları daha kalın parıltı ve boncuklardan parıltılı veya parıltılı daha ince parlak kumaşlara geçtik. Gümüş veya altın renkli gelin ayakkabıları da bu kategoriye girer. Prenses gelinler, göz alıcı gelinler ve avangart gelinler için mükemmeldir. Danteller ve rasolar yerini fantezi malzemelere ve deriye bıraktı. Neden? Deri, boyanabilen, ve kişiselleştirilebilen çok daha yönlü bir malzeme olduğu için, temizlenmesi de daha kolay böylece daha fazla konfor elde ediliyor.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds