Dolgu Topuklu Terlik Modelleri ile Yapılabilecek Kombin Önerileri

Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri kişiye göre değişiklik gösterebilir. Öncelikli olan kullanmayı istediğiniz üst ve alt parçanın seçimini yapabiliyor olmanızdır.

Terlik kullanan kişiler genellikle ortopedik problemler ile savaşan insanlardır. Bu ortopedik problemlerin getirdiği olumsuzluklar, mevsimlere göre değişiklik gösterse de ortopedik ayakkabı kullanımından daha çok tercih edildiği gözlemlenmiştir. Bu noktada terlik kullanımının sadece ortopedik tercihler için kullanıldığını söyleyemeyiz. Aynı zamanda konforundan ödün vermek istemeyen, ayakkabının kapalı yüzeylerinin terliğin kapalı olmayan formunu daha cazip kılması nedeniyle tercih edenler de mevcuttur.

Konfor Alanınızı Terk Etmeyin

Özellikle konfor alanını terk etmeden aynı zamanda şık ve farklı görünmek isteyen kadınlarımız için önerimiz ise topuklu terlik modelleridir. Model seçimleri her zaman kişinin istediği görünüme göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, dolgu topuklu terlik modelleri sizi hem ortopedik açıdan tatmin edebileceği gibi aynı zamanda şık görünmenizi de sağlar. Burada önemli olan kişinin nasıl bir görüntüye kavuşmak istediğiyle alakalıdır. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri ile ilgili bazı pratik fikirleri sizin için derledik.

Kot Pantolon ile Kombin

Topuklu terlik modelleri ile kombinleyebileceğimiz en kolay parçalardan biri kot pantolondur. Kot pantolonlarınız ile her güne hazır olabilirsiniz. Örneğin, akşam özel bir davette ya da gün içerisindeki bir toplantıda görünüşünüzü tamamlayıcı öğeler ile adeta bir moda ikonu gibi görünmeniz mümkün. Burada önemli olan topuk formundaki belirleyici noktaları belirlemektir. Örneğin, terliğinizde herhangi bir toka ya da süsleme kullandıysanız o zaman kot pantolon seçiminizi sade tutmanızı öneririz.

Kot Pantolon Rengine Dikkat

Ayrıca kot pantolon denildiğinde aklımıza birçok kesim ve renk seçeneği gelmektedir. Özellikle topuklu terlik siyah renginde kullandığınız bir kombinde buz mavisi bir kot pantolon ya da parlament mavisi paçaları uzun bir kot pantolon sizi her zamankinden daha formda gösterecektir. Burada önemli olan topuklu terlikte kullandığınız topuk boyu, süslemesi ve renginin kot seçiminize olan etkisidir. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri içerisinde kot pantolonları mutlaka listenin başında tutmalısınız.

Kot Etek ile Kombin

Kot pantolon seçimlerinden kot etek formuna geçiş yapıyoruz. Burada kot eteğin boyu önem arz etmektedir. Örneğin, midi boy bir kot etek tercih ettiğinizde size en uygun olan dolgu topuk modeli sade formda, deri bir dolgu topuklu terlik seçimidir. Ya da mini boy bir etek tercih etmek isterseniz önceliğiniz muhakkak burnu kapalı bir topuklu terlik ayakkabı benzerliği yüksel bir modeli olmasıdır. Burada vurgulamak istediğimiz hangi parça ise ona göre hareket etmek önemlidir. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri içerisinde kot etek parçalarınızı mutlaka bu düşünce ile kombinlemeye çalışın.

Çan Etek ile Kombin

Özellikle bu parçayı gardırobunuzdan eksik etmeyin. Çan etek formu dolgu topuklu terlikler ile muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Çan eteğin rengi, deseni ve kumaşı modunuza göre değişiklik gösterse de, terlik seçiminizi çok etkilemeyecektir. Çünkü bu formdaki eteklerin herhangi bir terlik ile uyum sağlayabileceğini siz de gözlemleyebilirsiniz. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri için favori parçanın çan etek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pileli Etek ile Kombin

Bu formdaki etekler ile önceliğiniz deri terlikler olmalıdır. Belki üzerinde bir toka ya da tüy süslemesi ile şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Deri topuklu terlik fiyatları diğer topuklu terliklere göre biraz daha maliyetli olsa da bu tarzda etekler ile kombinlemek istiyorsanız bu kumaştaki terlikler ile giymenizi öneririz. Pileli etekte boy da bu noktada önem kazanmaktadır. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri için midi formda pileli etekler ile kombin yapmanız faydalı olacaktır.

Tayt ile Kombin

Kadınların her zaman gardıroplarında birçok tarzda uyum sağlayabilsin diye farklı form ve kesimlerde tayt modelleri eksik olmamaktadır. Burada bazı günler kadınların konfor alanından vazgeçmek istememeleri temel sebep olarak gösterilebilir. Çünkü her zaman güzel görünmek adına dar ve rahatsız formlar kullanmak istemeyebiliriz. Bu noktada tayt bizim gardıroplarımızda kurtarıcı görevi üstlenmektedir. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri için ise tayt formunun kalın kumaştan ya da deri kumaştan olması terlik modelinizin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Geniş Formda Elbise ile Kombin

Topuklu terlik kombinleri genellikle iş hayatımızda kullanmaktan çekindiğimiz bir kombindir. Aslında bunu iş hayatımızda kullanılabilir hale getirmek de yine bizim elimizde. Eğer bu konfora sadece gündelik hayatımızda değil, iş hayatımızda da ihtiyacımız var ise terlik modelleri ile kombin yapmanızı öneriyoruz. Örneğin mesleğiniz gereği sürekli ayakta olmanız ya da rahatsız bir zeminde çalışmanız gerekiyorsa dolgu formda sandalet-terlik modelleri tam size göre. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri için burada geniş formda elbiseler ile sade ve kullanışlı bir terliği kullanmanızı öneririz.

Dar Formda Elbise ile Kombin

Dar formda elbiseleri seviyorsak ve artık ince topuklu sivri burunlu ayakkabıları giymekten sıkıldıysak ya da dar formda elbise giymek isterken konforsuz bu tarz ayakkabı giymek istemediğiniz için dar formdaki elbiseleri giymekten kaçıyorsanız, dolgu topuklu terlik ile kombin yapmanızda fayda var. Burada önemli olan dar formdaki elbisenizin kumaş detayları, dekoltesi ve rengidir. Dolgu topuklu terlik modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri bu noktada elbise seçiminiz ile şekillenecektir.

Örneğin, dar formda dekolteli bir elbise tercih etmek istediğinizde size rugan formda, siyah ya da kırmızı renk ile kombin yapabileceğiniz tarzda topuklu terlikler önermekteyiz. Dolgu topuklu terlikleri her alanda, her zaman kullanabileceğinizi unutmayın. Burada önemli olan sizin konfor alanınızı ne kadar esnetebileceğiniz ve bu rahatlığı sağlarken aynı zamanda şık ve iddialı görüntünüzü nasıl yakalayabileceğinizdir.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds