Dockers Kadın Bot Modelleri

Dockers kadın bot modelleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz botlların bizim için ideal olup olmadığını belirlerken hangi kriterlere bakmalıyız. Botlarımızın temizliğini yaparken nelere dikkat etmeliyiz.

Neden Bir Çift Dockers Kauçuk Çizme Satın Almalı?

Kauçuk ağacı özlerinden elde edilen kauçuk, olağanüstü doğal özelliklere sahiptir. %100 sentetik malzemeler yerine kauçuk kullanarak, Dockers kadın bot modelleri elindeki usta kauçuk üreticilerimiz, 60'tan fazla aşamada, esnekliği mükemmel konforla birleştiren botlar üretmektedir. Kauçuk botlar daha dayanıklıdır ve aşınmaya dirençlidir, sağlam, yırtılmaya ve delinmeye karşı yüksek bir karlılığa sahiptir, böylece onları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kauçuk Çizmelerin Doğru Çiftini Benim İçin Nasıl Seçerim?

Doğru kadın bot çiftini seçmek, onları ne amaçla kullanmak istediğinize bağlıdır.

Bir dergide görülen en son tasarımı arıyorsanız, bu yağmur botları kategorisindedir.

Belirli bir etkinlik için bir çift bota ihtiyacınız varsa: avlanma, balık tutma, profesyonel botlar veya bahçe botları, aradığınızı uzman kategorilerimizde bulacaksınız.

Kadın bot fiyatları alacağınız markaya ve modele göre değişiklik gösterir.

Hangi Boyutu Seçmeli?

Her zaman ayak parmaklarınız ile Dockers kadın bot modelleri arasında boşluk olduğundan emin olun. Yürürken topuğunuzun hafifçe yukarı kalkması normaldir ancak tamamen çıkmaması gerekir. Çizmelerin çıkacakmış gibi hissetmemelisin.

Bedeninizden emin değilseniz, ayakkabı beden çizelgemizi yazdırabilir ve bedeninizi öğrenmek için ayaklarınızı ölçebilirsiniz.

Size yardımcı olmak için, her bir önyükleme için boyutu seçtiğiniz yerin yanında, kramponun normal mi yoksa geniş mi olduğunu belirtiyoruz.

Baldamının Çevresine Uymak İçin Nasıl Çizme Seçerim?

Kauçuğun olağanüstü doğal özellikleri vardır, ancak ne kadar esneyeceğinin bir sınırı vardır. Çok sıkı oturan bir Dockers kadın bot modelleri giymek hoş olmayacaktır, sipariş vermeden önce kontrol etmeniz önemlidir.

Baldırınızın çevresini hesaplamak için, bir sandalyeye oturun, ayağınızı dizinizi 90 ° açıyla bükerek yere düz bir şekilde koyun. Bir mezura kullanarak baldırınızın en geniş kısmını bandı çekmeden ölçün. Her iki baldırınızı da ölçmenizi tavsiye ederiz. Büyük bir fark varsa, daha büyük ölçümü kullanın.

Artık baldırınızın çevresini bildiğinize göre, kadın botları nasıl giyeceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Örneğin, pantolonunuzu çizme çiftinizin içine itmek istiyorsanız, giysinizin ek genişliğini ve 0,5 cm güvenlik marjını eklemeniz gerekir.

Çizmelerim Ne Kadar Büyük?

Dockers kadın bot modelleri yüksekliği, iç taban ile botun üstü arasındaki mesafenin düz bir çizgide ölçülmesiyle elde edilir.

Yağmur Çizmeleri Mi, Bilekli Botlar Mı?

Bot ve bilekli botlar arasındaki seçim, başlangıç için estetik bir seçimdir, ancak hepsi bu kadar değildir! kadın bot modelleri ne için kullanacağınıza bağlı olarak, dikkate almanız gereken birçok durum vardır.

Bir çift Dockers kadın bot modelleri en klasik seçimdir ve size çocukken su birikintilerine ne zaman atladığınızı kesinlikle hatırlatacaktır. Bot seçmek aynı zamanda en iyi koruma için tüm bacağı kapsayan bir tasarım seçmekle de ilgilidir.

Kadın bot ayakkabı giderek daha popüler hale geliyor. Daha hafiftir ve takması çok kolaydır. Diğer bir avantaj, seçiminizi yaparken bacağınızın boyutu hakkında endişelenmenize gerek olmamasıdır.

Çizmeleri Denemek İçin İpuçları?

Kadın bot markaları denerken, ayak parmaklarınız ile botun ucu arasında bir boşluk olduğundan daima emin olun. Yürümek çok daha rahat olacak ve bu hava boşluğu soğuk hava şartlarında izolatör görevi görecek.

Dockers kadın bot modelleri ile ilk adımlarınızı attığınızda, ayağınız bağcıklı bir çift ayakkabıyla aynı şekilde desteklenmediği için topuğunuzun hafifçe yukarı kalkması normaldir. Her adımda botun çıktığını hissediyorsanız, o zaman çok büyüktür.

Kış Aylarında Hangi Tasarımı Giymeli?

İki seçeneğiniz var:

Bir çift kürk astarlı bot al. Ayaklarınızı sıcak tutmak için hangi çift çorap giyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Astarlı bir çorap satın alın, kürk daha fazla rahatlık sağlayacaktır.

Bununla birlikte, bu tasarımlar, örneğin uzun süre dışarıda iseniz veya kürk astarını bottan ayıramadığınız için gerçekten soğuktan nefret ediyorsanız, aşırı soğuk koşullarda muhafaza edilmelidir. Örneğin özelliklerini ürün açıklamasında bulacağınız farklı türlerde kürk, doğal, imitasyon kürk veya neopren vardır.

Sahip olduğunuz diğer seçenek, bir çift klasik lastik çizme satın almak ve satın alma işleminizi, Warmsocks tasarımı gibi, yünlü bir çift çorapla tamamlamaktır. Bu, mevsime bağlı olarak zevkinize ve gereksinimlerinize göre botlarınızı daha kolay giymenizi sağlayacaktır.

Kar Gelirse Çizmelerimi Takabilir Miyim?

Evet, ama lastik çizmeleriniz asla iyi bir kayak sonrası ayakkabının yerini alamaz. Bot tercih ediyorsanız, sizi soğuktan koruyacak kürklü botları tercih edin. Ayrıca taban seçimine de dikkat etmelisiniz. Kaymanızı önlemek için tırtıklı bir taban seçmenizi tavsiye ederiz.

Ayaklarım Çizmelerimde Terler Mi

Taahhüdümüz, size tamamen su geçirmez Dockers kadın bot modelleri sunmaktır. Tamamen su geçirmez ve nefes alabilen bir ürün yaratmak teknik olarak imkansızdır. Hava koşullarına bağlı olarak ayağınızın botlarınızda terlemesi muhtemeldir, ancak su birikintilerinde bile kuru kalmanız garanti edilir. Bu yüzden, hayalini kurduğunuz bu çift botla kendinizi şımartacaksınız, değil mi?

Çocuklar İçin Hangi Çizmeleri Seçmeli?

Çocuklarınız için yetişkinlerle aynı kurallara uymanızı tavsiye ederiz.

Çocuklarınızın ayakları hızla büyür ancak çok büyük bedenler almamaya dikkat edin. Topuğun yürürken hafifçe yukarı kalkması normaldir ancak tamamen çıkmaması gerekir.

Hangi boyutu seçmeliyim?

Çok küçük çocuklar için ayaklarının şekline uygun bir tasarım öneriyoruz. 19-23 arası mevcut Baby Flac botu daha alçak ve daha geniştir. Giymesi kolaydır ve çocuğunuzun yürümesine engel olmaz.

Çizmelerimi Nasıl Bakım Yapmalıyım?

Her kullanımdan sonra, lastik çizmelerinizi sabunlu suya batırılmış bir süngerle temizleyin ve açık havada kurumaya bırakın. Bunları sıcağa veya güneşe çok yakın bir yere koymaktan kaçının: bu, kauçuğun kalitesini ve rengini değiştirebilir. Güneş ışığından ırak, oda sıcaklığında ve nemsiz bir yerde, örneğin bir ayakkabı standı kullanarak düz tutun.

Dockers kadın bot modelleri korumak ve kauçuğu canlandırmak için üç ayda bir özel spreyi uygulayın. Kutuyu bottan 20 cm uzaklıkta tutun ve botların tüm dış yüzeyine püskürtün. Açık havada kurumaya bırakın. Bunu açık alanda yapmanızı tavsiye ederiz.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds