Business Casual Kombin Önerileri

Business casual kombin önerileri için tam olarak doğru yerdesiniz. Giydiğiniz her kombinin bir gücü var ve bu gücü her zaman kendi çıkarınız için kullanmanızı istiyoruz.

Business Casual Kombin Nedir

Öncelikle bu kombinler diğer resmi takımların haricinde gün içerisinde sizi daha rahat ve şık bir gösterecek Casual kombin tarzlarıdır. Business casual kombin kadın ya da erkek için birçok seçenek sunar. Business casual kombin önerileri için doğru yerdesiniz.

Standartların Dışında Pantolon Modelleri

Business casual kombin erkek modelleri için ofis ortamında kumaş pantolonlar veya bol pantolonlar çok hızlı bir şekilde monoton hale gelebilir. Düz lacivert, gri veya odun kömürü dışında başka pek bir şey yok. Arada bir, belki hâkî tonunda ya da kum rengi pantolonlar görürsünüz, ama hepsi bu kadar. Bize soransanız oyumuzu kadife pantolonlara veririz.

Business casual kombin önerileri için yılın daha sıcak ayları, soluk mavi renkli chinoları veya daha cüretkarsanız bir çift Nantucket kırmızı chino denemenizi öneririm. Tabii ki, kumaş ile de oynayabilirsiniz ve keten bir çift pantolonla giderseniz, soluk maviden veya Nantucket kırmızısından daha koyu ve daha az gösterişli olan bir kraliyet mavisi rengi kullanılabilir. Bu aynı zamanda dokuyu da öne çıkarıyor ve tipik bir iş takımında iki veya üç ton daha açık olan bir mavi seçerek, bunun aynı giysi olmadığını ve bir takım elbiseden çok farklı olduğunu belirtmiş oluyorsunuz.

Desenli Blazer veya Spor Ceket

 

Business casual kombin önerileri için lacivert blazer'ı duymuş olabilirsiniz. Harika bir ceket, ama biraz resmi. İyi haber şu ki, kesinlikle bir iş kombinasyonu olarak denenebilir. Aynı zamanda, küçük beyaz ve mavi şeritli ceketler, balıksırtı desenli, tüvit paltolar gibi ayrı seçeneklere sahip olmak, smart casual kombin modellerini daha rahat ve daha kolay hale getirebilir.

 

Blazerlar genellikle takım elbise olarak satılır, ancak bir blazer ceket alıp farklı pantolonlarla giymeniz kombinlerinizi çeşitlendirecektir. Bu şekilde, pantolon ve ceket arasında yeterince kontrast olduğu sürece, daha rahat ama görsel olarak ilginç casual kombin erkek modelleri tasarlayabilirsiniz. İsterseniz, ceketi orta kahverengi bir takım elbise veya yeşil fresk bir takım elbise gibi açık renkli bir takımdan çıkarabilir ve iş amaçlı gündelik kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi ortada her zaman bir ceket var ve onu daha rahat hale getirmek istiyoruz. Yani bir deseni olmalı, normal iş renginden farklı ilginç bir kombin olmalı.

Casual Kombin için Tüvit ceket

 

Tüvit ceketlerin hayranı olmamak elde değil çünkü çok yönlüler, kumaşlarında çok fazla renk var, sıcak, aynı zamanda daha kalınlar ve bu nedenle kırışmaya karşı çok dayanıklılar. Dürüst olmak gerekirse, bir ceketin üzerine oturabilir ve bir köşeye fırlatabilir, tekrar kaldırabilir, giyebilirsiniz ve hiç kırışıklık göstermez. Şimdi bunu diğer takım elbiselerinle dene ve ne demek istediğimi anlayacaksın.

 

Business casual kombin önerileri için gündelik giyim söz konusu olduğunda, tüvit gerçekten tam oturuyor çünkü ceket stilini rahatlatıyor ve daha gayri resmi pantolonlarla bir araya getiriyor. Ofis için gerçekten harika bir tüvit rengi gridir. Orta gri renk tercih etmenizi öneririm çünkü hala yeterince resmi kabul ediliyor ve birçok farklı stil arasından seçim yapabilirsiniz; gri bir Donegal olabilir, mavinin alt tonları bu renkli noktalar işleri gerçekten yumuşatır, aynı zamanda bir kot pantolonla, fitilli kadife ile giyebilir ayrıca chinos ile de kombinleyebilirsiniz.

 

 Casual Kombin için Yelek veya hırka

Geleneksel olarak yelekler bir takım elbisenin parçasıdır, ancak daha rahat bir ortamda üç parçalı bir takım elbise bir seçenek değildir. Ancak kışın daha soğuk olduğunda, ceketinizin altında kontrast oluşturan ve oldukça şık görünebilen bir yelek giyebilirsiniz.

 

Business casual kombin önerileri için bir adım daha ileri gitmek isterseniz desenli yeleklere veya balıksırtı deseni gibi desenli kazaklara da sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bir çeşit kablo örgüsü veya diğer unsurları olan dokulu kazaklar da bulabilirsiniz. Ofise bir süveter giydiğinizde, genellikle onu bir kravatla birleştirmeyi tercih edin, bu da derin kesilmiş v yakalı bir süveter almanız anlamına gelir çünkü bu şekilde kravat ve kravat düğümü gerçekten öne çıkar ve sade bir gömlekten çok daha iyi görünür.

Gömlek Renkleriyle Oynayın

Business casual erkek kombinleri için gömlekler açısından, bazen düğmeli yakalı küçük kareli gömlekleri tercih edebilirsiniz. Sadece düz beyaz olanlardan uzak durun çünkü onlar çok sönük kalıyor ve süveterin rahatlığına pek yakışmıyorlar. Şimdi çoğu insan ofise düz beyaz veya açık mavi gömlek giyiyor casual kombin kadın ya da erkek fark etmeksizin, ben kirli beyaz veya krem rengi gömlekleri tavsiye ediyorum, çünkü uzaktan çok daha yumuşak, neredeyse beyaz bir gömlek gibi görünüyor, ancak daha sıcak tonları bağlıyor yeşil veya düz beyaz bir gömleğe göre çok daha iyi.

Business casual kombin önerileri için günün sonunda, krem rengi bir gömleğin beyaz bir gömlekten daha iyi olduğunu, çünkü çok daha çok yönlü olduğunu iddia edebilirsiniz. Bir iş takımıyla giyilebilir, Harrington ceket veya keten ceket gibi şeyler de dahil olmak üzere çok daha rahat ceketlerle de giyilebilir.

Gri ve Kahverengi Kombinasyonu

Geleneksel olarak gri bir pazen gibi daha koyu giysiler bile nadiren kahverengiyle karıştırılıyordu, ancak bu iki renk de doğru bir şekilde ele alınırsa çok iyi bir şekilde birleştirilebilir.

 

Business casual kombin önerileri için daha koyu bir griniz varsa, koyu bir kahverengi tonu tercih edebileceğiniz anlamına gelir. Diyelim ki gri bir pazen takımınız var, onu kahverengi nar şurubu kravat ve belki kahverengi mokasenlerle birleştirin. Hafif bir bronzluk ile gitmek yerine, belki bir çikolata kahvesi ile gidin. Bu renklerin ikisini birden seçmek, kıyafetinize daha sıcak bir görünüm kazandırır, aynı zamanda, çoğu ofis ortamı için yeterince resmi.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds