Business Casual Kombin Kadın

Business casual kombin kadın modellerini öğrenmek ve uygulamak için doğru sitedesiniz

Business casual kombin kadın kombin tasarımcıları için gündelik işin ne olduğunu anlamaya çalışmak günümüzün çalışma ortamında biraz zor olabilir. İş amaçlı gündelik kıyafet kuralı, çalıştığınız şirkete, günlük yaptığınız işe ve bulunduğunuz şehre göre değişebilir. Bildiğiniz gibi, gündelik bir iş kıyafeti kuralı, içinde bulunduğunuz dünyanın hangi şehirleri, eyaletleri ve bölgelerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygun şekilde giyinmek söz konusu olduğunda birkaç basit kurala uymak akıllıca olacaktır.

Smart casual kombin oluştururken özel etkinlikler ve iş seyahatleri için aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar ve ipuçları vereceğim. İş amaçlı gündelik giyim hakkında daha fazla stil tavsiyesi için, bu kılavuzun sonunda kadınlar için gündelik iş söz konusu olduğunda ne giyilmemesi gerektiğini listeledim. Çeşitli fikirler ve ilham arıyorsanız, Kadınlar için Günlük spor casual kombin tavsiyelerine göz atmayı unutmayın, bu kılavuz, ihtiyacınız olan gündelik iş temellerini ve bunları şık kıyafetler oluşturmak için nasıl bir araya getireceğinizi açıklar.

Kadınlar İçin Casual Kombin Nedir

Business casual kombin kadın modelleri gündelik iş dünyasını düşünmenin en kolay yolu, profesyonel ve gündelik giyimin bir karışımıdır. İş amaçlı gündelik kıyafetler tam kapalı bir takım elbise değildir, ancak parmak arası terlikli askısız bir sundress kullanılmamalı. Casual kombin daha çok, bir blazer takım elbise eteği veya nötr renklerdeki pantolonlar gibi daha resmi iş kıyafetlerinin öğelerini desenli kabuklu üst veya leopar desenli babetler gibi daha rahat parçalarla karıştırmakla ilgilidir.

Şirketlerin çoğu için casual kombin erkek modelleri standarttır. Bu nedenle, evden çalışmıyorsanız şık iş kıyafetlerini nasıl bir araya getireceğinizi anlamak çok önemlidir. Ana iş kıyafetlerinizin çoğunun nötr renklerde olması akıllıca olacaktır: siyah, gri, lacivert, kahverengi, bej ve beyaz. Nötr renklerde temel parçalarla başlayıp ardından renk patlamaları eklemek sadece ofis kıyafetlerinize biraz hayat ve kişilik getirmenize izin vermektedir. Haftada iki ila üç kez bir çift gri pantolon giyebilir ve üstünü ve aksesuarlarını değiştirebilirsiniz. Bir çift parlak baskılı pantolon alırsanız, onları sadece arada bir giymekten kurtulursunuz, çünkü bunlar çok akılda kalıcı olacaktır.

Casual Kombin Oluştururken Neler Aranmalı

business casual kombin kadın kullanıcılar için tasarlanması en zorlu yönlerinden biri, doğru gündelik iş parçalarını bulmaktır. Gündelik iş kıyafetleri için alışveriş yapmak zorluğun yarısıdır, o zaman bu eşyaları iş için şık ve rahat kıyafetlerle bir araya getirmeniz gerekir.

Aşağıdaki bölümlerde, gardırobunuza iş amaçlı gündelik pantolonlar, üstler, kazaklar, blazerler, ceketler, elbiseler ve ayakkabılar eklemek istediğinizde birkaç alışveriş ipucu paylaşacağım.

Business Casual Kombin İçin Kadın Pantolonları

Pantolon, business casual kombin kadın modelleri için bariz bir seçim ve ilk seçenektir. Size tam oturduklarından, kırışması zor olduğundan ve yıpranmış paçalar veya yırtık dikişleri olmadığından emin olun. Yün, kadife, keten ve gabardini tercihlerine ek olarak ayrıca bakımı kolay olan polyester de ekleyebilirsiniz. Bu günlerde güzel bir renkli kot seçeneği de var, rengin soluk olmadığından emin olun.

Temel nötrler, çok sayıda renkli üst kısımla eşleştirebileceğiniz için en iyi sonucu verir, ancak bordo veya orman yeşili gibi koyu renkli, yumuşak bir renkte renkli bir pantolon tercih edebilirsiniz. Casual kombin kadın modelleri için ayrıca ince çizgili veya küçük kareli pantolonlarıda deneyebilirsiniz. Orta veya yüksek bel pantolonların her ikisi de çalışır ve paçalar kelepçeli veya kelepçesiz olabilir.

Busıness Casual Kombin İçin Pantolon Alışverişi

Business casual kombin kadın pantolonları için alışveriş yaparken, genellikle orta kemerli ve kemer için ilmeksiz pantolonlar arayın. Daha geniş bir bel bandı destekleyicidir ve karnınızı sıkı tutar. Ayrıca, karnınız sorunlu bir bölgeyse, daha belirgin görünmesini sağlayabileceği için alçak veya yüksek katlı stillerden kaçının. Midenizin çevresinde sorunlu bir alan yoksa, daha ince bir bel bandı tercih edebilirsiniz.

Tam kalçalarınız ve kalçalarınız varsa, koyu tonları ve kıvrımları küçümseyen tropikal yün gibi yapılandırılmış kumaşları en aza indirin. Esneme onları daha da bağışlayıcı kılar. casual kombinler kadın kullanıcıların düz veya geniş bacakları için en iyisidir. Ancak ince bir kesim istiyorsanız, süper pimli bacakları atlayın ve kalçaları dengelemek için etek ucu biraz geniş olan bir çift seçin. Pileli pantolonlardan kaçınmak ve yan dikişler boyunca uzanan dikey cepli pantolonlara dikkat etmek en iyisidir. Dikey cepler dışarı çıkarak kalçalarınızın olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilir. Daha büyük bir arkanız varsa, pantolonunuzla birlikte bir kemer takmak, arka tarafınıza daha fazla vurgu sağlayabilir. Gereksiz vurgu, kemer halkaları olmayan pantolonları aramamın bir nedenidir.

Business Casual Kombin İçin Bluzları ve Üstleri

Business casual kombin kadın kıyafetleri için biraz renk veya desen eklemek adına bluzları ve üstleri düşünün. Ten renginizi, gözlerinizi ve saç renginizi tamamlayacak güzel renklerde birçok seçenek var. Pasteller, mücevher tonları, ekoseler, sessiz çiçekler ve baskılar kabul edilebilir.

Yakalı, kayık boyunlu, kare boyunlu veya balıkçı yaka ile yakanızı biraz mütevazı tutun. Bir kepçe veya V yakayla giderseniz, bölünmenin ekranda olmadığından emin olun. Gömleğinizi içeride tutun veya yıpranmışsa, belinizi birkaç inç kapladığından emin olun. Ve bluzunuz tamamen şeffafsa bir sütyen ve bir tank veya kaşkorse giymeniz gerektiğini söylemeden geçmelidir.

Business Casual Kombin İçin Mevsimler

business casual kombin kadın tasarımcıları için mevsim önemli bir etmedir. Ayrıca mevsimler boyunca iş rahat pantolonunuzun tarzını da değiştirebilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında, mevsimle daha eşanlamlı koyu renkler ve desenlerde daha kalın kumaşlar arayın.

İlkbahar ve yaz aylarında kumaş ve renkte daha hafif pantolonlar arayın. Ayrıca yılın bu döneminde çok daha fazla seçeneğiniz var. Tarzınıza bağlı olarak, beyaz veya allık renkli geniş paçalı bir pantolon bile giyebilirsiniz. Soğuk aylarda uzun kollu tercih edin İlkbahar ve yaz için kısa kollu iyi çalışır ve hatta geniş askılı bir tank bile takabilirsiniz. Daha sıcak aylarda ipek, hafif pamuklu veya diğer hafif kumaşlardan kasket kollu, kolsuz ve kabuklu üstleri olan hafif bluzlar arayın.

 

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds