Bot Kadın Trendyol

Bot kadın trendyol sitesinde birçok bot modeli bulunmakta. Korkmayın sizin için hazırladığımız listede nelere dikkat edip nasıl bir rota izlemeniz gerektiği rahatça anlaşılacak.

Doğru Kadın Botları Nasıl Seçilir

Bot kadın modelleri, dekolte bilekte botlardan göz alıcı diz yükseklikleri ve pratik kış kar botlarına kadar çok çeşitli stillerdedir.

Çeşitlilik harika olsa da hangi tarzın ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu ve iyi göründüğünü bulmak en bilgili modacılar için bile akıllara durgunluk verebilir. Hangi bot kadın ucuz modelleri satın alacağınızı seçme kılavuzumuz doğru çifti seçmenize yardımcı olacaktır.

Başlamanıza yardımcı olmak için, işte kadınlar için en popüler bot kadın ayakkabı türlerinin hızlı bir incelemesi. Onları ne zaman giyebileceğiniz ve en iyi nasıl giyebileceğiniz konusunda sizinle konuşacağız.

Bilekten Çizmeler

Bot kadın trendyol alternatiflerden biri bilekten botlardır, bileğinizde durduğunu tahmin edebilirsiniz. Bu, ayak bileğinin hemen altında, ortasında veya üstünde durabileceklerini söyledi. Bilekten botları ayrıca düz veya alçak, orta veya yüksek topuklu olabilir. Bilekten botlarının çoğu gerektiği gibi yukarı veya aşağı giyilebilir ve bir etek veya elbise ile skinny kot pantolonlarda olduğu kadar iyi görünebilir.

Diz Üstü Çizmeler

Dizin hizasını geçen botlar bu bölüme girer. Çıkarmak zor olabilir, ancak doğru yaptığınızda ultra şık görünürler. Göğsünüzü kapalı tutan büyük boy bir üst ile eşleştirmek ve uzun, eğimli bacaklarla kutsanmadıkça düz diz üstü çizmelerden kaçınmak, uymanız gereken iyi kurallardır.

Bilek Üstü Çizme

Bot kadın trendyol alternatiflerden biri buzağı botları, ayak bileği botlarından daha yüksek oturur ve sundukları koruma açısından diz boyu botlara yaklaşır (bu, özellikle sert malzemeden yapılmış düz topuklu bir bot seçerseniz, kış için harika oldukları anlamına gelir).

Kama Çizmeler

Bunlar, herhangi bir topuklu ayakkabı gibi, genellikle daha ince bir topukla ilişkili rahatsızlık vermeden yükseklik katan, kama topuklu botlardır. Çoğu bot stili, kama topuklu çeşitlerdedir.

Chelsea Çizmeler

Bot kadın trendyol alternatiflerden bir diğer şeçeneği Chelsea botları, geçmişi Viktorya dönemine kadar uzanan bir tür ayak bileği botudur ve evet, adını zengin Londra ilçesinden almıştır. Chelsea botları birbirine yakışır ve her iki tarafında farklı elastik bir panele sahiptir. Geleneksel olarak botlar düzdür ancak topuklu varyasyonlar da artık çok popülerdir.

Biker Botları

Başlangıçta motosikletçiler için tasarlanan biker botları, uzun zamandan beri temel bir moda parçası olmuştur. Sıcak ve sağlamdırlar, kış için çok iyidirler, ancak en akıllı biker bot kadın siyah modelleri bile oldukça rahat görüneceğini unutmayın (kot pantolonlar, taytlar ve etekler, hatta elbiseler dahil çoğu giyim eşyası için harika olurlar).

Kar Botları

Bot kadın trendyol çok tercih edilen modellerinden biri de adından da anlaşılacağı gibi kar botları, karda ayakları sıcak ve kuru tutmak ve buzlu koşullarda tutuş sağlamak için tasarlanmıştır. Kar botları modadan çok işlev için üretilirken şık görünebilirler. Bot kadın beyaz modelleri skinny kot pantolon veya çok soğuk değilse tozluk veya tayt ve etekle eşleştirmeyi deneyin.

Binici Bot

Binicilik botları, başlangıçta çok özel bir amaç için tasarlanmış başka bir klasik stil - binicilik. Genellikle diz altına otururlar ve bisikletçi botları gibi soğuk aylarda giymek için idealdirler. Sabit binicilik botlarından giyildiğinde yukarı veya aşağı giyilebilir ancak dar kot pantolon, tozluk veya tayt ve mini etekle harika görünecektir.

Hangi Botları Seçmeliyim?

Sizin için en iyi botları seçerken vücut hatlarınız, onları nerede giymek istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu dikkate almanız önemlidir. Örneğin, günlük kış giyimi için bot kadın topuklu bir ayak bileği botu veya ofiste bot giymek istiyorsanız muhtemelen bisikletçi botları seçmemelisiniz.

Minyon Kadınlar İçin Çizmeler

Boy ekledikleri ve bacağınızı uzattıkları için topuklu botların size en uygun olacağını öğrenince muhtemelen şaşırmayacaksınız. Bununla birlikte, bir çift kışlık bot arıyorsanız, düşük topuklu ayakkabıların çok daha pratik olduğunu unutmayın.

Minyon kadınlar ayak bileği Bot kadın trendyol konusunda dikkatli olmalıdır (özellikle düz iseler). Onları giyebilirken, bileğinizin yanlış kısmında duran botlar bacaklarınızı kesebilir ve onları bodur gösterebilir. Bileğinizi saran ve ayak bileğinin tam ortasında veya bir inç kadar üzerinde duran botları seçin. Alternatif olarak, önü kesik olan bir bot seçin (bu, bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlar).

Diz boyu çizmeler, pek çok minyon kadının kaçındığı, ancak kaçınmaması gereken başka bir stildir. Her zaman olduğu gibi, topuklu botları ve kısa elbise, etek veya şortlu bir takım seçin (giysileriniz asla botların üstüne binmemelidir).

Her durumda, minyon kadınlar dana boyu veya sarkık botların yanı sıra askılı veya kare burunlu botlardan kaçınmalıdır.

Uzun Kadınlar İçin Çizmeler

Uzun ve zayıfsanız, bot söz konusu olduğunda büyük ikramiyeyi yakaladınız her şeyde iyi görünmelisiniz. Bir çift diz üstü çizme deneyin uzun, ince bacaklara sahip değilseniz, çıkarması en kolay stil değildir.

Geniş Ayaklar İçin Çizmeler

Genel bir kural olarak, geniş ayakları olan kadınlar, sivri uçlu botların yanı sıra toka veya kayış gibi ayağın görünümünü genişletebilecek dekoratif detaylardan Bot kadın trendyol modellerinden kaçınmalıdır (özellikle ayak tabanına yakın oturuyorlarsa). Endişeleniyorsanız bu, botlarınızın istediğiniz kadar kadınsı görünmeyeceği anlamına gelir, ince bir topukla yuvarlak bir parmağınızı düzeltin.

Geniş Baldırlar İçin Botlar

Söylemeye gerek yok ki geniş baldırları olan kadınlar, elastik köşeli (Chelsea çizmelerinde görülen detay) veya esnek malzemelerden yapılmış botların daha kolay ve daha rahat olduğunu göreceklerdir. Bağcıklı botlar da ekstra hediye sunabilir. Buzağılarınızın görünümünü inceltmek istiyorsanız, baldırınızın en geniş kısmına oturan botları saran kayışlardan veya botlardan kaçının.

İnce Baldırlar İçin Botlar

Baldırları zayıf olan kadınları kıskanmak kolaydır, ancak iş Bot kadın trendyol modellerini satın almaya geldiğinde sandığınızdan daha sorunlu olabilir.

Esnek malzemeler genellikle iyi bir bahis. Geniş bir baldıra uyacak şekilde esneyebildikleri için oldukça zayıf olma eğilimindedirler. Alternatif olarak, bir toka veya bağcıkla sıkılabilen botları arayın.

Kış İçin Doğru Kadın Botları Nasıl Seçilir

Kışlık bot satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, onları giymeyi beklediğiniz koşulların ciddiyeti olacaktır.

Çoğunlukla kapınızdan arabaya ve arabanızdan ofise yürüyecekseniz, sizi sıcak ve kuru tutacak her şey - örneğin kaliteli bir ayak bileği veya diz boyu çizme - yeterli olacaktır.

Biraz daha yürüyecekseniz ve dünyanın sizin bölgenize kar düşme ihtimali varsa, güçlü bir tutuşa sahip su geçirmez Bot kadın trendyol modelleri seçtiğinizden emin olun. Daha da iyisi, bir çift yürüyüş botuna veya kar botuna yatırım yapın. Minimum kar yağışı alan bölgeler için düşük bir ayak bileği iyi olmalıdır. Çok uzakta kuzeyde yaşıyorsanız ve derin kar yağışı bekliyorsanız, ayak bileğinizin yukarısında biten veya baldırlarınızda duran botları seçin.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds