Ayakkabı Markaları

Ayakkabı markaları çeşitleri her geçen gün değişen ve zenginleşen sektörlerdendir. Ne isterseniz isteyin gönlünüze göre bir ayakkabı kesinlikle bulabilirsiniz.

Yüksek topuklu ayakkabı giymek tam anlamıyla bir acıdır. Ve eski "Güzellik acıdır" sözüne kesinlikle inanmıyorum. Ancak rahat olmak için topuklularınızdan tamamen vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Tarzınız nedeniyle rahatlıktan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Ve bu makale, bazı ayakkabı markaları giyebileceğiniz en rahat topukluları yaptığını ve harika göründüğünü ve hissettirdiğini kanıtlıyor.

  • Rahat yüksek topuklu ayakkabılar

Daha uzun olmak istediğiniz için topuklu ayakkabı giymek isteyebilirsiniz. Veya resmi durumlar veya iş için ya da sadece belirli kıyafetlerin topuklu ayakkabılar üzerinde daha iyi göründüğünü düşündüğünüz için topuklu ayakkabılar eklemek isteyebilirsiniz.

Sebep ne olursa olsun, seçeceğiniz topuklu ayakkabıların sadece şık değil aynı zamanda ayağınızda rahat olmasına da özen göstermelisiniz.

Ne Şıklıktan Ne Sağlığınızdan Ödün Verin

Konfor için en iyi ayakkabı kadın türleri yavru kedi topuklu, blok topuklu ve platform topukludur. Bu ayakkabıların topuğu 1 İnç veya daha azdır.

Bu nedenle trendi ve şıklığı rahatlıkla birleştireceksiniz bundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, alçak topuklu ayakkabılar şu anda trend, bu nedenle rahat ve modaya uygun hissedebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, bu stiller kesinlikle şu anda trend oluyor. İlkbahar / Yaz sezonu için en iyi ayakkabı trendleri ile siz de harika bir yaz geçireceksiniz.

Harika görünen topuklu ayakkabılar aldım, ama onları bir veya iki kez giydikten sonra dolabın arkasına itmek çok rahatsız edici. Ayakkabı markaları bu yüzden bir öneme sahiptir.

Topuklu Ayakkabıyı Rahat Giymek

Yaptığım bir hata olduğunu biliyorum. Topuklu ayakkabı markaları bu kadar rahatsız edici olamaz. Rahatlamak istiyorsanız şunları aklınızda bulundurun:

  • Sizin için doğru topuk yüksekliğini seçin

Bir kadın için rahat olan bir yükseklik, mutlaka bir başkası için rahat olan bir yükseklik değildir. Sırf tipi güzel diye rahatsız bir ayakkabı seçmeyin. Genel olarak, 2 inç ile 3 inç arasındaki boylar en iyisidir.

  • Yastıklı bir taban bulun

Yüksek topuklu ayakkabı giymek, ayak parmaklarınızın tabanına çok fazla baskı uygular. Yastıklı tabanlı ayakkabılar arayın (veya her zaman daha fazla ekleyebilirsiniz).

Sadece kadınlarda değil, ayakkabı erkek seçenekleri arasında da ortopedik bir taban bulmamız çok önemlidir.

Doğru Bedeni Aldığınızdan Emin Olun

Herhangi bir ayakkabı bebek için bile doğru uyumu bulmak her zaman önemlidir. Ancak yüksek topuklu ayakkabılarla kesinlikle ayaklarınızı sıkıştırmak veya kaymak istemezsiniz. Giyim gibi, size uygun ayakkabı markaları olacaktır. Sadece ayakkabınızın boyutuna değil ayağınıza uygun bir genişlik seçtiğinizden emin olun.

  • Doğal malzemeler seçin

Deri ve süet genellikle elastiktir ve giyildiğinde ayağa biraz "verdikleri" için ayağa toleranslıdır.

  • Sivri mi yuvarlak mı?

Topuğu giymek zor olabilir. Sivri burunları takmak zor olabilir çünkü iyi oturmazsanız ayak parmaklarınıza baskı uygulayabilirler. Yani ikisini bir araya getirdiğinizde sivri topuklu ayakkabı giymenin rahatsız edici olduğunu göreceksiniz.

Ayak parmaklarınızın çökmesini istemiyorsanız, yuvarlak bir parmak (veya sıcak günlerde açık parmak) arayabilirsiniz.

  • Ayakkabıları öğleden sonra deneyin

İster doğrudan ister çevrimiçi satın alıyor olun, ayakkabılarınızı öğleden sonra denemek en iyisidir. Bunun nedeni bacakların gün içinde biraz şişmesi ve şeklinin değişmesidir. Bu yüzden sabah size uygun olan ayakkabılar bile öğleden sonra çok dar gelebilir. Öğleden sonra almanız daha mantıklıdır.

Dikkat Edilmesi Gereken Rahat Topuklu Tipleri

İster bir akşam gezintisi ister özel bir gün, iş veya özel bir gün için bir topuk arıyorsanız, topuk yüksekliğinin ve ayakkabı şeklinin size uygun olup olmadığını düşündüğünüzde en rahatı. Topuk stilleri aşağıda gösterilmiştir. Sadece günlük kullanım için.

Kısa ve narin yavru kedilerin topuk yüksekliği yaklaşık 1,5 inçtir, bu da yürümeyi diğer birçok topuk türünden daha kolay hale getirir.

Sadece bu değil, Balmain, Dior ve Giorgio Armani gibi ayakkabı markaları, İlkbahar / Yaz 2020'ye doğru büyük bir trend olan podyumda güzel topuklu ayakkabılarını sergiliyor.

Profesyoneller bile acı verici olabilir. Rahatsızlığı gideren mucizevi kremler olabilir, ancak bu sadece doğru ayak parmaklarını seçerek tamamen önlenebilir. Ayakkabının burnunun şekli genellikle sivri, badem, yuvarlak veya kare şeklindedir, ancak yuvarlak, tartışmasız en geniş ve bu nedenle en rahatıdır. Bu yüzden ayakkabı kadın spor materyalleri de yuvarlak şeklinde var.

Topuk Yüksekliğini 2,5 İnç-Maksimum Tutun

Yol boyunca kendi yolunuza gitmeyi seçebilirsiniz, ancak Lady Gaga'nın yüksek topuklu hırslarına sahip değilseniz, zorunda değilsiniz. Düşük topuklu ayakkabılar, aslında çok yüksek topukluları giyip çıkarmaktan daha rahat ve kendinden emin (ve benzer) hissetmeni sağlar.

Gelişen platformun büyülü bir çekiciliği olduğuna hiç şüphe yokken, bu çok fazla şık ve pratik seçenek bulamayacağınız anlamına gelmez. Yavru kedi topuklu ayakkabı markaları artık çok popüler.

  • Kalın topuklu ayakkabılar en iyi arkadaşın

Ayakkabı markaları ile alışveriş yaparken, sadece topuk yüksekliği değil, topuk genişliği ve şekli de dikkate alınması gereken önemli faktörlerdir.

Düz Ayakkabılar

Çoğu ayakkabı bot sabit bir taban sağlar ve destek arıyorsanız sağlam bir topuk seçeneğidir. Şekil farklı olabilir, bu yüzden lütfen kullanmadan önce dikkatlice kontrol edin. Dengenizi koruyup korumadıklarını görmek için onları iyice test edin.

Ancak ayakkabının ortasına doğru daralırsa, favorilerinize kaydedin ve sepetinize ekleyin, ancak en azından henüz satın almayın.

  • Platformun gücünü unutmayın

Platform ayakkabı modelleri önünde topuklu ayakkabı giymek, rahatlık veya stilden ödün vermeden kendinizi geliştirmenin basit ama etkili bir yoludur.

Platform gizli olabilir veya olmayabilir. Her durumda, başparmak ve topuk arasındaki yükseklik farkını en aza indirerek konforu en üst düzeye çıkarmak için çalışır.

Son Ayarlamaları Düşünün

Artık aradığınız topuğun türünü bildiğinize göre, boyutuna ve kalıbına da dikkat etmeye değer. 44 numara bir spor ayakkabı mutlaka topuk boyutunun aynı olacağı anlamına gelmez.

Çünkü ayakkabının stili ve ayakkabı markaları ayağın hissini etkiler. Aynı markanın iki farklı ürününde bile dünya kadar fark varken bütün bir stil bütün ayakkabıyı etkiler.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds