Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri

Ayakkabı çanta kombin siteleri, ayakkabı ve çantalar arasındaki renk ve model uyumlarını inceleyerek kadınlara, doğru seçimler yapmaları için tavsiyeler veren sitelerdir.

Ayakkabı ve Çanta Kombini

Ayakkabı çanta kombin  uyumunu sağlamanın farklı yolları vardır. Kombinlenen aksesuarların modasının geçmiş olduğunu duymuş olabilirsiniz, ancak gerçek şu ki ayakkabı ve çanta kombinasyonu, günümüzde hala tarz yaratmak için vazgeçilmezdir. Bununla birlikte, kombin yaparken sadece aykkabı ve çanta değil giyilen tüm unsurların uyum içinde olması için belirli renk ve model uyumlarının bilinmesi gerekmektedir.

Ayakkabılar ve çantaları kombinleyerek bir uyum içerisine sokmak oldukça iyi bir fikirdir. Ayakkabı çanta kombin siteleri bu parçaları nasıl kombinleyeceğinden emin olamayan kadınlar için bilgiler vermektedir Ancak bu tarzınıza, mevsime ve durumuuza bağlıdır. Bazı kurallara ve stil yönergelerine uyarak, ayakkabılar ve çantalar ile kombininizin direkt podyumdan gelmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri Neler Öneriyor

Ayakkabı çanta kombin siteleri geçen senelerde oldukça popülerdi ve bu konu hakkında bilgilenmek isteyen kadınlar tarafından oldukça ziyaret ediliyordu. Bu yüzden bizde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Bu yazıyı okuduktan sonra dolabınızdaki kıyafetler ile ayakkabılar ve çantalarınızı nasıl uyum içinde tutabileceğiniz hakkında fikir edineceksiniz.

Birbirleri ile uymayan renkleri tercih etmek çoğu durumda doğru değildir. Ancak zıt renklerin doğru kullanımında güzel bir görünüm elde edilebilir. Buradaki en önemli nokta renk tonlarına dikkat etmekten geçer. Her rengin soğuk tonları ve sıcak tonları vardır ve nötrlerle aynıdır. Siteler, genelde sıcak renkli bir çantayı soğuk renkli modeller ile kombinlemeyi uygun görmüyorlar.  Ama gri renkli bir ayakkabı ile kahverengi bir çanta arasında bir uyum yakalanabilir. Ayakkabı çanta kombinleri renk uyumunun yanında tasarımlarının da uyum içerisinde olmasına bağlıdır.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri Model Önerileri

Ayakkabı çanta kombin siteleri kadınlara bu sene genellikle sivri uçlu ve ince topuk detaylarıyla şık ayakkabıların giyilmesini öneriyor. Bu ayakkabılar stiletto olarak bilinen ayakkabılardır. Ve kadınların birçoğu tarafından hayranlık duyulan modellerdir. Stiletto ayakkabılar, kadınların kombinleri için bir çeşit kurtarıcıdır ve çok şık bir görünüm elde etmek için kullanılır. Özel günler için oldukça tercih edilen ürünlerdir. Bu ayakkabılar ile kombinleyeceğiniz bir çanta oldukça şık duracaktır.

Ayakkabı çanta kombin modelleri içerisinde stiletto modeller ile rahatlıkla kombilenebilecek çantalar vardır. Şık kombinler yaratmak için doğru tasarımlara vakit kaybetmeden hızlıca göz atın. Bu sayede aradığınız uyumu kısa sürede yakalamanız kaçınılmazdır. Şık ayakkabılar ve çantalar, özel günler için oldukça değerlidir.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri Abiye Tarz için Öneriler

Ayakkabı çanta kombin siteleri abiye tarz şık görünümleri, özel akşam yemekleri ve davetler için veriyor. Bu özel günlerde güzel görünebilmek için bütün detayları hesaba katmak gerekiyor. Örneğin gece çantaları ile ayakkabıların yanı sıra takılar ve elbisenin uyumu da çok önemlidir.

Abiye tarz için yapılan ayakkabı çanta kombin alışveriş sırasında abiyeler için uyumlu olması için küçük çantaların tercih edilmesi gerekmektedir.Bu çantalar tercihen rugan olabilir. Kıyafetin uyumuna göre taşlar ile süslü olan bir model tercih edilebilir. Abiye giyilen günlerde ayakkabılar içinde süet veya deri modellerin seçilmesi daha şık olur. Seçilen ayakkabının topukları tercihen ince olması daha zarif bir görünüm yakalanmasını sağlar. Kıyafetin bütünü diğer süslemeler ile tamamlanır.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri Renk Önerileri

Ayakkabı çanta kombin siteleri içerisinde bu ürünlerin kombinlenebilmesi için ilk önerileri hiç kuşkusuz renk uyumları olmuştur. Ayakkabıların ve çantaların renk tonlarının birbirleri ile uyum içerisinde olması gerekmektedir. Peki bu renk uyumları nasıl olmalıdır?

Ayakkabı ve çantalar kombinlenirken çok parlak renkli tonların birbirleri ile kombinlenilmesi çoğu durumda önerilmez. Örneğin kırmızı renkli ürünlerin birbirleri ile kombinlenmesi rüküşlük ile aranızda ince bir çizgi olmasına sebep olur . Bu yüzden kırmızı renkli çantalar kullanmak isteyen kişilere, ayakkabılarının renklerinin pudra tonlarında olması tavsiye edilir. Yani bu kombinler yapılırken canlı renkler ile mat renklre bir arada güzel bir uyum yakalayabilir. Yalnız aynı durum koyu renkler için geçerli değildir. Örneğin siyah ile siyah uyumu her dönem herkes tarafından beğenilir. Yine ayakkabıların ve çantaların aynı kahve tonunda kullanılması oldukça beğenilir. Ancak bu renkler kullanılırken kıyafetlerinizin rengi de bunlarla uyum içerisinde olmalıdır.

Ayakkabı Çanta Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Ayakkabı çanta kombin siteleri renk uyumları ile ilgili verdikleri tavsiyeler ile ilgili bilgiler ile beraber bu ürünlerin uyum içerisinde olabilmesi için ürünlerin yapıldığı malzemelerin de birbirleri ile uyum içerisinde olması gerekmektedir. Örneğin deri çantaların süet ayakkabılar ile kombinlenmesi tavsiye edilmez.

Son yıllarda bu sitelerin kadınlara çantaların kullanımında metal zincirli çantaları kullanmalarını tavsiye ettikleri görülmektedir. Çantalarda olduğu gibi ayakkabılarda da metal zincir detayları oldukça kullanılıyor.Kadınlar kombinlerini bu ikisi arasında yakaladıkları uyum ile tamamlayabilirler. Ayakkabı çanta kombin ucuz olabilmesi için ayakkabıların ve çantaların üretildiği malzemelerin kalitesiz malzemelerden olması gerekmez. Ucuz fiyatlara yüksek kalitede ürünler bulabilmek de  mümkündür.

Ayakkabı Çanta Kombin Siteleri Desen Tavsiyeleri

Ayakkabı çanta kombin siteleri tavsiyelerinde yalnızca renk ve materyal uyumu ile sınırlayarak bırakmaz. Bu siteler renk malzemelerin üretildiği malzemelerin uyumunun yanı sıra ürünlerin tasarımlarında bulunan desenler arasında yakalanan uyum ile yakalanabilecek şıklıklar hakkında kadınlara tavsiyeler verir. Günümüzde desenlerin kombininde desen tasarımlarının tamamen aynı olmaması tavsiye edilir. Örneğin desenli çantaların kullanıldığı durumda ayakkabılarda da desen olması karışık bir görüntü oluşmasına sebep olabilir.

Desen uyumu için ayakkabılar ve çantalar için geçerli olan kuralların tümü kıyafetler için de geçerlidir. Kadınların desenli ve süslü kıyafetleri tercih ettiği bu gibi durumlarda yine çok desenli çanta ve ayakkabıların kullanılması göz yorucu bir görüntü yaratır. Bu şekilde giyilen desenli kıyafetler ile kombinlenen çantaların ve ayakkabıların sade olması daha şık bir görüntü sağlanmasına sebep olur.

 


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds