2021 Yazlık Terlik Modelleri

2021 yazlık terlik modelleri içinde en dikkat çeken detayların düz, rahat ve doğal olması diyebiliriz.

2021 Yazlık Terlik Trendlerine Genel Bakış

İlkbahar / yaz 2021 yaz terlik modelleri ve ayakkabılarının çoğu, her türden sandalet ve parmak arası terlik ile ayakları çoğunlukla çıplak tutan modellerden olmuş. Bu yaz için mükemmel ayakkabı, doğası gereği yüksek moda değil, ancak bazı tasarımlar onları hem askılı hem de kalın seçeneklerle gerçekten benzersiz bir şeye dönüştürüyor.

2021 bayan terlik modelleri trendleri gerçekten eğlenceli platformlar içeriyor. Özellikle boy artışı isteyenler için, geleneksel bir topuk tercih edenler, topukların kendisi önemli bir trend unsuru olmasa bile, 2021 ilkbahar ayakkabısı boyunca birkaç tane serpiştirilmiş olduğunu görecekler.

Ayrıca, her iklim için birçok başka ayakkabı stili de gözümüze takıldı. Botlar, spor ayakkabılar ve daha profesyonel ayakkabı seçeneklerinin hepsi mevcuttu ve hesaba katılıyordu, bu nedenle sezon kaygısız olsa da, herkes kendisine sevecek bir şeyler bulacak.

Takunya

Daireler, platformlar ve topuklu ayakkabıların yer aldığı ilkbahar 2021 yazlık terlik modelleri trendlerinden biri de takunyaydı! Biraz fazla mantıklı veya huysuz olarak görülebilirler, ancak bu alışılmadık sezon için tam olarak trend.

Elbette herkes Hermès'deki takunyalardan bahsediyordu. 2021 yaz bayan terlik modellerinden olan takunya, yuvarlak, kıvrımlı bir tasarıma ve taban ile üst kısım arasındaki dikiş boyunca çivilerin metal aksamına sahip, platform olarak sayılacak kadar kalın olmayan hafif kalın bir tabana sahiplerdi.

2021 terlik modelleri içinden, Bally'deki takunyalara benzerdi, ancak ahşap tabanlar sayesinde biraz daha rustik bir his uyandırdı, Molly Goddard'da ise her türden eğlenceli renkte birkaç süper yüksek düz şekilli takunya gördük!

Platformlar

İlkbahar / yaz 2021 terlik modelleri ve ayakkabı trendleriyle boy artışı elde etmenin bir yolu platformlardır. Yüksek ve etkileyicidirler, ancak ayak bileklerinizi veya dizlerinizi zorlamazlar. Biz zaten platformları çok görmüştük. 70'lerin diriliş kapsamında geçen sezon her şeye ama günümüze kadar bağlı değildi. Bayan terlik modelleri için bu sene platformlarda oldukça sık rastlayacağımız modellerden biri olacak.

Örneğin, Comme des Garçons'ta, aslında bir yönden trendlerin bir kombinasyonu olan, daha sportif bir şeyi masif, yüksekliği artıran tabanların dramasıyla sergileyen beyaz platform spor ayakkabılar vardı.

Materyalin diğer koleksiyonlarda çok yaygın olmaması nedeniyle başlı başına dikkat çeken yılan derisini geri getirdi. Ayakkabılar, platformlarda olduğu gibi bir çift pompaya da uyan çok şık, açık uçlu bir saya sahipti.

Altuzarra, Versace, Coperni, Tod's ve Simone Rocha da farklı ve heyecan verici 2021 terlik modelleri düz biçimler sundu.

Gladyatörler

Gladyatörler muhtemelen en şaşırtıcı 2021 yaz ayakkabısıydı. Kadın terlik modelleri olarak elbette, çoğu düzdü, ancak özellikle rahat sezona uygun görünmeyen belirli bir yaygara ve drama seviyesi var. Bu alışılmadık sezonun koleksiyonlarında da yer alan fantezi ve kaçışla biraz daha bağlantılıydılar.

2021 terlik modelleri için, Ulla Johnson, etkileyici melezler sunarak bu sezon hem düz formların hem de gladyatör sandaletlerinin ikonik statüsünü pekiştirdi. Ayakkabıların kalın, ahşap platformlu tabanları vardı, üstleri deri ve baldırın etrafına şerit sarılmıştı.

2021 terlik modelleri için, Emilio Pucci görünüm kitabında, modeller sade beyaz külotlu çorap üzerine siyah gladyatör sandalet giydi. Ayak başparmağının üzerindeki küçük bir halka biraz takla attı, baldırın etrafına sarılan kayışlar ise saf bir dramaydı. Adeam, Rebecca Taylor, 1961 Limanları ve Blumarine'de daha ilginç gladyatör sandaletleri vardı.

Zincirlerde Ayakkabılar

Zincirler, önceki sezonların sürekliliğini temsil eden ilkbahar 2021 ayakkabı trendlerinden biri, bu yüzden onlara daha fazla anlam yüklememeyi seçiyoruz. Aksi takdirde, sonuçların biraz korkutucu olacağını söylemek doğru olur.

Versace'de altın zincirler gösterişli lüksle ilgilidir, bu nedenle, vampirlerin hemen üzerinde göz alıcı bir dekorasyon olarak, rugan düz şekilli ayakkabılara eklenmelerini memnuniyetle karşılıyoruz!

2021 terlik modelleri için, altın zincir, Tom Ford'daki bir çift yüksek topuklu sandalete enerjik bir dokunuş kattı. Ayak parmaklarını sabitlemek için tipik bir kayış yerine zincir kullanılırken, deri ayak bileğinin etrafına birkaç kez sarıldı.

Gümüşü tercih ediyorsanız, Victoria Beckham'a bakın! 2021 terlik modelleri için, kalın zincir halkaları, bir çift beyaz terliğin üzerine serilen basit tasarıma biraz ilgi ve parlaklık kattı.

Spor Ayakkabı

Her ne kadar 2021 terlik modelleri hakkında konuşsak da bu sene spor ayakkabıları da oldukça revaçta. Rahat giyim hüküm sürerken, athleisure aynı zamanda biraz yer kapladı, bu da 2021 ilkbahar ayakkabısı için çok sayıda spor ayakkabı gördüğümüz anlamına geliyordu.

Yeni Celine koleksiyonu, atletizmle ilgili değildi, çünkü genç ve havalı bir kitleye hitap edecek basit, modaya uygun gündelik giyim hakkındaydı. Bu, eşofman altı ve deri ceketlerle eşleştirilmiş basit, net beyaz yüksek bilekli spor ayakkabıları içeriyordu.

Yan taraftaki el yazısı L logosu ve ön tarafta biraz yukarı doğru uzanan kaş tabanı ile eski bir havası olan Loewe'deki beyaz spor ayakkabılara birçok müşteri hayran kalacağını düşünüyoruz . Spor ayakkabılar fırfırlı elbiselerle tasarlanırken, Influencer kalabalığının onları giyerken olduğu gibi olmayacağına eminiz.

Son olarak, Undercover'da biraz daha tıknaz koşu ayakkabıları aslında seyir kitabını kapattı. Eşofmanlı modellerin kanat ve taç taktığı tasarım gerçekten eğlenceliydi.

Sneaker Melezleri

Geleneksel spor ayakkabılara ek olarak, üzerinde çalışmaya cesaret edemeyeceğimiz her tür garip spor ayakkabıdan ilham alan ayakkabı da gördük.

Bunun bir örneği, Miu Miu'da siyah, beyaz veya göz kamaştırıcı gümüş renkli spor ayakkabı tarzı kedi topuklu ayakkabılar ve Miu Miu logosu dil üzerine basılmıştı. Simone Rocha, platform tabanlı beyaz ve hoş spor ayakkabı tarzı ayakkabılar yaratarak 2021 ilkbahar ayakkabı trendlerini birleştirmeyi seçti. 

Tod'un koleksiyonunda birkaç farklı vintage esintili spor ayakkabı çifti vardı, ancak en alışılmadık çift, tıpkı gladyatörler gibi baldırların etrafına sarılmış, düz benzeri bir üst ve uzun velkro kayışları olan, işlemeli, sneaker tarzı bir tabana sahipti.

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds