2021 Yaz Terlik Modelleri

2021 yaz terlik modelleri için en dikkat çeken detaylardan birisinin pek çoğunun düz olması diyebiliriz.

İlkbahar / Yaz 2021 Ayakkabı Trendleri

İlkbahar 2021 ayakkabı trendleriyle ilgili en büyük dikkat çeken detaylardan biri, pek çoğunun düz olması! Yüksek topuklu ayakkabılar normalden çok daha az yaygın görünmekte. Bir çift stilettoyu sevmemize rağmen, varlığımızın çoğunu rahat ama şık dairelerde geçirmeyi tercih ederiz.

Genel Bakış

İlkbahar / yaz 2021 ayakkabılarının çoğu, her türden sandalet ve parmak arası terlik ile ayakları çoğunlukla çıplak tuttuyor. Bu yaz için mükemmel ayakkabı, doğası gereği yüksek moda değil, ancak bazı tasarımlar onları hem askılı hem de kalın seçeneklerle gerçekten benzersiz bir şeye dönüştürüyor.

Boy artışı isteyenler için, 2021 bayan terlik modelleri trendleri gerçekten eğlenceli platformlar içeriyor. Geleneksel bir topuk tercih edenler, topukların kendisi önemli bir trend unsuru olmasa bile, 2021 ilkbahar ayakkabısı boyunca birkaç tane serpiştirilmiş olduğunu görecekler.

2021 yaz erkek terlik modelleri de doğal yapısı ve rahatlığı ile öne çıkmaktadır.

Son olarak, her iklim için birçok başka ayakkabı stili de gözümüze takıldı. Botlar, spor ayakkabılar ve daha profesyonel ayakkabı seçeneklerinin hepsi mevcuttu ve hesaba katılıyordu, bu nedenle sezon kaygısız olsa da, herkes kendisine sevecek bir şeyler bulacak.

Büyük Askılı Düz ​​Sandalet

2021 yazlık terlik modelleri doğa bağlantılı ve rahat modellerden oluşuyor. Doğaya geri dönmenin rahat, rahat sandaletlerden daha iyi bir yolu var mı? Biz öyle düşünmüyoruz. Kilit altında olmakla ilgili bir şey, birçok tasarımcının doğa ile bağlantı kurmasına neden oldu ve onlar da bizden aynısını yapmamızı istediler. Bu sandaletler yardımcı olacak!

2021 yaz bayan terlik trendi moda pistlerinde, modellerin palmiye ağaçları arasında rahat elbiseler veya bol şortlarla, ayaklarına kalın, renkli kumaş kayışlarla tutturulmuş kalın tabanlı sandaletlerle yürüdüğü Jason Wu'da tam da durum buydu.

Anna Sui'deki sandalet ve kıyafet kombinasyonu, kız gibi, fırfırlı elbiseler ve eğlenceli baskılı çoraplar giyen modellerle biraz tuhaftı. 2021 terlik modelleri içinde ilginç olan diğer bir model ise, elbiselere uyması için kalın sandalet kayışları da fırfırlarla süslendi!

Son olarak, Christian Dior'da, dokuma deriden kayışlarla şık sandaletlerle tamamlanan daha gevşek ve hatta biraz daha bohem bir koleksiyon gördük. 2021 terlik modelleri Emilia Wickstead ve Hugo Boss da dahil olmak üzere pek çok etiket, modellerini modaya uygun hale getiren bu hafif kalın sandaletlerle piste gönderdi.

Parmak Arası Terlik

Parmak arası terlik, yaz 2021 kadın terlik modelleri trendleri için çok önemliydi. Yüksek moda parmak arası terlikler çok nadir olmasa da, podyumda sıradan değildi. Ancak, bu moda ayı çoğundan daha rahat geçti ve sonuç olarak çok sayıda parmak arası terlik gördük.

2021 terlik modelleri günlük giyim ve tropikal baskılarla dolu Tom Ford koleksiyonu, evde ya da tatilde kesinlikle işe yarayacak çok rahat parmak arası terlikler içeriyordu.

Jacquemus pistinde meydana gelen her şey bir trend haline gelebilir, bu yüzden dikkatli olun. Jacquemus'taki parmak arası terlikler biraz daha kalın ve daha yastıklıydı ve siyah veya beyaz renkte ortaya çıktı. Basit, değil mi?

Stella McCartney, Sportmax, Acne Studios ve David Koma'da çok sayıda yüksek moda parmak arası terlik seçeneği vardı.

Rahat Slaytlar

2021 terlik modelleri parmak arası terlikler bir yaz tatilini akla getirir, ancak rahat kaydıraklar ev için idealdir veya dışarıdayken bile evde olduğunuzu hissetmek için. Göze çarpan bulanıklıktan sade pelüşe kadar modeller, 2021 ilkbahar bayan terlik modelleri trendlerinde kesinlikle yer aldı.

Gabriela Hearst'te gördüğümüz rahat örgü kaydıraklarla başlayalım. 2021 terlik modelleri ilk bakışta, pedikürünüzü güvende tutmak için bir spa'da giyebileceğiniz türden terliklere benziyorlardı, ancak aslında yün üst ve sağlam tabanlar ile kolayca yıpranabilecek dayanıklı bir tasarımla yapılmışlardı.

Bulanık Balenciaga slaytlarını dışarıda giymeye daha az istekli oluruz, ancak bunları başka türlü giymek için herhangi bir mazeret ararız. Siyasi bir aday için logo gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir Balenciaga logosu ile parlak ve eğlenceliydi.

Celine, Rosetta Getty, Vince ve MSGM ayrıca hayal gücünüzü doruğa çıkarabilecek bazı keyifli slaytlar da sundu.

Kısacası 2021 yaz terlik modelleri için en dikkat çeken detaylardan birisinin pek çoğunun düz olması diyebiliriz.

Garip Garip Durumlar

2021 terlik modelleri hafif hacimli sandaletler ve eğlenceli parmak arası terliklere ek olarak, ilkbahar 2021 ayakkabıları arasında tarif edilmesi biraz daha zor olan başka askılı ayakkabı durumları da vardı.

Örneğin, JW Anderson görünüm kitabında, modellerin epeyce çok kayışlı flip-flop-sandal melezleri birden fazla parmak arasına girdi ve bazı tüy süsleri eksantrik tasarıma daha da eğlence kattı.

Givenchy'de yüksek topuklu sandaletlerle de olsa benzer bir durum gördük. 2021 terlik modelleri içinde birden fazla parmak arasına giren bir kayış vardı. Bu sandaletler, uzun zamandır gördüğümüz en sıra dışı ayakkabı stillerinden birini oluşturacak şekilde hizalı ayak çoraplarıyla eşleştirildi. 

Khaite ve Etro'daki bantlı sandaletler hala benzersizdi, ancak eski ikisine kıyasla çok daha sıradan! Khaite'de kare parmaklı topuklu ayakkabıların ayaklarının üzerine düğümlenmiş kayışlardan yapılmış bir üst kısmı varken, Etro'da sandaletler ve parmak arası terlikler arasında bazı renkli melezler vardı, ipten yapılmış kayışlar da ayak bileğine sarılmış, tabanları bize hatırlattı. Biraz espadril modelleri ise rahatlığı vurguladı.

Eudon Choi and Theory'de sandaletlerdeki kayışlara birkaç benzersiz yaklaşım daha gördük.

Basit ve Hassas Daireler

2021 terlik modelleri içinden, topuğu dışlayan ilkbahar 2021 ayakkabı trendlerine devam ediyoruz, bu sefer narin ve feminen dairelere odaklanıyoruz! Akşam etkinliklerinde yüksek topuklu ayakkabıların yerini kolayca alabilen geleneksel bale daireler ve arkası açık iskarpinleri gördük - ayaklarınız yorulduğunda orta noktada değil, en başından itibaren!

Hem Sandy Liang hem de Marina Moscone, bale ayakkabılarından gerçekten ilham alan, yuvarlak burunlu ve tam ayak kapsama alanına sahip, minimalist siyah renkte klasik daireler sundu.

Emilia Wickstead, güzel bir bacak uzatma etkisi olan sivri uçlu bir burun kutusu ile yapılmış olmasına rağmen basit düz tasarımlar da sundu. Oldukça az sayıda düz renkli daire vardı, ancak mavi bir tekne baskısıyla kaplı beyaz bir çiftle büyülendik.

Celine, Sharon Wauchob ve Yuhan Wang'da daha hassas daire örnekleri vardı.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds