2021 Yaz Ayakkabıları

2021 yaz ayakkabıları harika dış mekanlara olan yolculuk arzusu göz önüne alındığında, pistteki ayakkabı trendleri de aynı şeyi takip ediyor. Çiçekli çayırlara benzeyen stilettolar, spor sandaletler ve yeni bir flatform silueti ile büyüleneceksiniz.

2021 İlkbaharında Sizi Heyecanlandıracak 8 Ayakkabı Trendi

New York'tan Londra, Milano ve Paris'e videolar, sunumlar ve yeni sosyal olarak mesafeli podyum gösterileri aracılığıyla tasarımcılar, geçen Moda Haftası 2021 yaz ayakkabı modası ve 2021 ilkbaharına yönelik kilitlenme hayallerinden esinlenerek geleceğe tuhaf kaçışlar sundular. Harika dış mekanlara olan yolculuk arzusu göz önüne alındığında, pistteki ayakkabı trendleri aynı şeyi takip etti - çiçekli çayırlara benzeyen stilettolar düşünün. Teva ve Birkenstock'tan ilham alan spor sandalet trendi devam etti ve yeni bir flatform silueti hüküm sürüyordu. 2021 yaz ayakkabıları sizi oldukça heyecanlandıracak.

McMullen'in kurucusu Sherri McMullen'ın bize söylediği gibi , "Giysilerin destek, rahatlık ve açıklama için olduğu bir dönemdeyiz." Klasik ve rahat bale daireleri geri döndü ve blok topuklu ayakkabılar bize ekstra güç ve yükseklik sağlıyor.

2021 yaz ayakkabıları harika dış mekanlara olan yolculuk arzusu göz önüne alındığında, pistteki ayakkabı trendleri de aynı şeyi takip ediyor. Çiçekli çayırlara benzeyen stilettolar, spor sandaletler ve yeni bir flatform silueti ile büyüleneceksiniz.

2021 yaz ayakkabı modelleri için gelecek en büyük sekiz ayakkabı trendine birlikte göz atalım.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Dış Mekanlar İçin Hazırlandı

2021 yaz bayan ayakkabı modelleri için çocukluğunuzun Resifleri, Tevaları ve Birkenstockları, spor sandalet trendi geri döndü ve her zamankinden daha güçlü bir şekilde üst düzey bir dönüş alıyor. Rahatlık Milan New York'tan pistlere bu stilleri ile üstün bir duruş, ancak bu yüksek colorways ve malzemelerle size sunulacak.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trend: Doğal Fanteziler

Tasarımcılar da dahil olmak üzere kilitlenme, çoğumuzun dış mekanla ilişkimizi yeniden düşünmesine ve doğayı derinden arzulamasına neden oldu. İlkbahar / Yaz 2021 pistlerindeki ayakkabılar, flora ve faunadan ilham alan stillere sahip doğal fantastik fırlatma rampaları haline geldi.

2021 yaz ayakkabıları harika dış mekanlara olan yolculuk arzusu göz önüne seriyor.

 

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Öne Çıkan Notlar

Dikkatinizi çekmek! İlkbahar / Yaz 2021 koleksiyonları genellikle, ayrıştırılmış görünümleri tamamlayan parlak renk patlamaları ile noktalanır. 80'lerin neonlarından esinlenen tasarımcılar, bize gelecek sezon için daha ölçülü bir şekilde kaygısız aşırılığın son büyük çağı için nostalji verdiler.

2021 yaz ayakkabıları çiçekli çayırlara benzeyen stilettolar ile sizi büyüleyecek.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trend: Bale Daireleri

İlkbahar / yaz ayakkabı modelleri içinde yine babet yerini aldı. Zamansız, fevkalade şık ve Fransız kız havalı bale daireleri geri döndü ve İlkbahar / Yaz 2021 yinelemeleri uygun pointe ayakkabılara o kadar yakın görünüyor ki neşe içinde dans ediyoruz!

2021 yaz ayakkabıları içinde babetlerde yerini almış bulunuyor.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Yassı Platformlar

New York'tan Milano'ya, geçmiş sezonlarda hayvan baskıları, ahşap ve rafya ve mantarın ilkbahar / yaz favorisi olan stilin ivmesi üzerine inşa edilen pistlerde flatformlar ortaya çıktı. Şu anki topuk yüksekliği, önümüzdeki baharda her yerde düz formlar görmeyi bekliyoruz.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Zımbalı ve Süslenmiş

Zorlu birkaç aydan sonra, İlkbahar / Yaz 2021 pistleri, sivri uçlar, çiviler ve göz kamaştırıcı süslemelerle biraz kenar gösteriyor. New York'tan Londra'ya, Paris'ten Milano'ya herkes süslenmiş trende farklı bir bakış açısı getiriyor: Valentino'nun kendine özgü piramidi büyürken, Burberry kristallerle çalışırken ve Tory Burch dokuma çiviler yaratıyor.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Dokuma Harikaları

Temellere dönersek, İlkbahar / Yaz 2021 için pistlerde çok sayıda dokuma ve el yapımı makrome görüyoruz. Tasarım evleri, dört gözle beklememiz için mükemmel İlkbahar görünümü fantezilerinde deri, pamuklu dimi ve ip gibi malzemeleri dokuma. Bally gibi markalar eski el işçiliğine geri dönerken, Tory Burch bize bale dairesinde mükemmel bir yaz dönemi yorumu sunuyor.

2021 yaz ayakkabıları dokuma tasarımlarıyla sizi içten etkileyecek.

İlkbahar 2021 Ayakkabı Trendi: Denim Dreaming

Evden çalışırken eşofman yerine daha az kot pantolon giyiyorduk, bu nedenle 2021 yaz ayakkabıları için tasarımcılar kot ayakkabılarla kaybettiğimiz günleri telafi ediyor. Karmaşık detaylara sahip, hatta bazılarında etiket şeritleri ve perçinleri olan bu eğlenceli yeni tarz, baştan aşağı Kanadalı bir smokin görünümü ya da Britney Spears ve Justin Timberlake'in 2001 Amerikan Müzik Ödülleri'nin denim kıyafetlerle eşleşen daha basit zamanlarını özlememizi sağlayacak.

2021 İlkbahar / Yaz

Alışılmadık ortamlara rağmen moda tasarımcıları, 2021 yaz ayakkabıları İlkbahar koleksiyonlarına devam ettiler ve en iyi ayakkabılarını öne çıkarmaya devam ettiler. WFH hayatının birçok kişi için devam ettiği göz önüne alındığında, ayakkabılarda rahatlık için genel ihtiyaç kesinlikle karşılandı ve düz sandaletler çoğu koleksiyonda en çok faturalandırıldı.

2021 baharı için, kadın ayakkabı modelleri pratikliğin tasarımcılar ve tüketicilerden gelen talepler için ilk sırada yer aldığı açıktı. Evde geçirdiğimiz bu süre zarfında gardıroplarımızın envanterini çıkardık ve ayakkabı koleksiyonumuzun daralması şovlara yansıdı. Önümüzdeki altı ayımızın neye benzeyeceğini tahmin edemiyor olsak bile, çoğu tasarımcının birkaç sezondur ayakta kalması gereken tanıdık stillere yöneldiği gerçeğinde rahatlayabiliriz.

Bu nedenle, geçen yılki bir çiftin tozunu atıyor veya en sevdiğiniz at ve git stilinizi değiştiriyor olun, yatırım yapmaya değer olduğunu düşündüğümüz trendleri yıktık. Çünkü sıcaklıklar hala soğuk ve bahar pansuman hissi veriyor hala çok uzakta, bu stillerin çoğu çorap ve örgü çoraplarla eşleştirildiğinde süper geçişlidir veya evinizin konforunda ve sıcak giyilebilir - isteğe bağlı pedikür. Başka bir deyişle ayaklarınız gevşeyebilir.

2021 yaz erkek ayakkabı modası için ise diğer yazımızda görüşmek üzere.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds