2021 Yaz Ayakkabı Trendleri

2021 yaz ayakkabı trendleri canlı renkleri, değişik dokuları ve detaylandırmaları ile karşımıza çıkıyor.

Bahar aylarına geldiğimiz şu günlerde kesin olan bir şey var ki o da 2020'deki trendlerden birinin kalıcı olduğu, yani: konfor!

2021 yaz ayakkabı modası için, bir yıl evde kaldıktan sonra, terliklerin evin dışında giyilebileceğini, evlerimizin iyi olduğunu ve "moda" nın bazen ayaklarınızı kürkle kaplamak anlamına gelebileceğini fark ettik! Evde çok sıkıldıktan sonra giyinmeye hazır olsak da, henüz tüm bu konfordan vazgeçmeye hazır değiliz.

2021 yaz ayakkabı trendleri canlı renkleri, değişik dokuları ve detaylandırmaları ile karşımıza çıkıyor.

İlkbahar ve Yaz Ayakkabı Stilleri: Trendler

Renkler

2021 yaz ayakkabı trendi Stil Kılavuzuna göre:

 • Canlı renkler
 • Yumuşak renkler
 • Mavi
 • Gül rengi altın ve diğer metaller

Dokular

2021 yaz ayakkabı trendleri içinde bu sene farklı dokuları keşfetmek moda ve bunun için heyecanlıyım!

 • Kot
 • Dokuma
 • Desenler
 • Batik
 • Çiçekler
 • Şemsiye
 • Yılan derisi

Detaylandırma

2021 yaz ayakkabı trendleri içinde bu sene oldukça basit olan ayakkabılara ilgi eklemek için eğlenceli detaylar arayın.

 • Yaylar
 • Knot
 • Zincirler

İlkbahar ve Yaz Ayakkabı Stilleri Bale Daireleri

2021 yaz bayan ayakkabı trendi babetler en popülerden birisi. Bale daireler bir bükülme ile geri döndü! Gördüğüm popüler stiller arasında iki tonlu bale daireleri, pastel renkler ve kesik tasarımlı bale daireleri var. 2021 yaz ayakkabı trendleri içinde bu sene yuvarlak ayak parmakları, yerini kare ve sivri uçlu parmaklarla değiştiriyor.

Stil İpucu: Bale daireleri iyi seyahat eder! Bir tatil planlıyorsanız, akşam yemeği kıyafetinizi şık, ağır topuklu ayakkabılar yerine yükseltmek için bunları çantanıza koyun. Esnek, çok yönlü ve paketlenebilir olmaları, onları herhangi bir gündüz veya akşam kıyafeti için mükemmel bir katkı haline getirir.

Sportif

Geçen yıl Birkenstocks resmi olarak havalı çocukların sportif sandaleti oldu! Onları güzel metalik deri içinde arayın. Bu yıl onlara Chaco’s ve açık hava macerasını teşvik etmek için özel olarak tasarlanmış ayakkabılar ve sandaletler katıldı !

Stil İpucu: Asla, asla, asla bunları çoraplarla giyme!

2021 yaz erkek ayakkabı seçeneklerinde de sportiflik trend arasında.

Loafer'lar

Loafer'lar, sevimli, klasik ve rahatlar! Makosenler ve giyim ile detaylandırma zinciri sürekli şık maç için eğilim sağda, hala büyük zincir cüzdanlar.

Stil İpucu: Ayakkabı modelleri içinde makosenleri seviyorsanız, bu harikadır, ancak güncelleme zamanının geldiğini unutmayın! "Şık bir profesyonelim" diyen modaya uygun, güncel bir stil seçin.

Dokuma

Bu sene ki kadın ayakkabı modelleri güzel dokumalardan ve örgülü tasarımlardan oluşmaktadır. Ayakkabının işlevini veya rengini değiştirmeden size stil ve boyut katar.

Baskılı ve Desenli Spor Ayakkabı

Evet! Artık hepimiz rahatlık üzereyiz! Giydiğiniz hemen her şeyin dışında, spor ayakkabıları ile eşleştirilmiş olabilir elbiseler için yüksek belli geniş paçalı kırpılan denim ! Yılan derisi, leopar, kamuflaj, şemsiye ve diğer eğlenceli tasarımlar gibi sevimli desenlere ve baskılara sahip spor ayakkabılar, gündelik bir kıyafeti yükseltmenin harika bir yoludur!

Stil İpucu : Nötr giysilerde daha rahatsan, görünüşüne biraz tuhaflık katmak için 2021 yaz ayakkabı trendleri desenli ayakkabılar deneyebilirsin.

Slaytlar

2021 yaz ayakkabı trendleri içinde bu sene bulunan parmak arası terlikler de bulunmaktadır. Parmak arası terlikler hiçbir zaman ortadan kalkmaz, ancak slaytları “yeni” flip flop olarak düşünün. Atması ve çıkarması o kadar kolay ki, onları bir plaj gezisi ya da sadece ayak işlerini yapmak için harikadır.

Stil İpucu: Kayışlar ayağın yukarısına çıktıkça kendilerini daha güvenli hissederler.

Bilek Kayışı Sandalet

Kaydıraklar istediğiniz kadar güvenli görünmüyorsa, ayak bileği kayışlı sandaletleri tercih edin! Biraz daha şıklar. Ayrıca, ayak bileği kayışlarının her zaman ayak bileğinin etrafından dolaşması gerekmediğini unutmayın. Ayakkabınızın güvenli bir şekilde bağlanmasına yardımcı olacak arkası açık iskarpin veya diğer kayışları arayın!

Stil İpucu: Eğer minyonsanız, ayak bileği kayışlı dairelerden kaçının! Bacak hattını kesebilirler. Bunun yerine, bu ekstra yüksekliği eklemek için platformları tercih edin!

Blok Topuklar

Kısa ve kalın topuklu ayakkabılar daha sağlam, rahat ve yürümesi kolaydır. Orta yaştaki kadınlar, sevinirler!

Stil İpucu: Anında giydirmek için bunları kot pantolonla eşleştirin.

Denim (Chambray) ve Mavi Ayakkabı

2021 yaz ayakkabı trendleri içinde bu eğilim beni şaşırttı! Ama diğer trendlerden örnekler alırken her tarzda mavi ayakkabı bulmaya devam ettim! Öyle ki gerçek bir trend olarak nitelendirildiğine karar verdim! Mavi aşığıysanız, bu senin yılın!

Beyaz Spor Ayakkabılar

Temiz beyaz spor ayakkabı trendi hala yerinde, ancak en yeni görünüm, bir tür ince tasarımla süslenmiş beyaz spor ayakkabılar.

Stil İpucu : Ayrıca, ne için-ne pahasına olursa olsun süper pahalı olan Golden Goose Star spor ayakkabılarının birçok taklidini göreceksiniz.

Platformlar

Bunları geçen yaz ayağımda bir stres kırığı olduğunda takmıştım! Harika hissettiler çünkü tipik olarak bir platformları var ve tabanda eğilmiyorlar.

Espadrilles

Bunlar mükemmel yazlık ayakkabılar! Bazı insanlar onları sever, bazıları sevmez! Tipik olarak ayağınızla bükülmeyen düz bir tabana sahiptirler.

Stil İpucu: Yılan derisi veya iki tonlu gibi güncel trendlerden bazılarını içeren espadrilleri arayın. Bunlarg eniş bir renk ve desen yelpazesine sahiptir.

Bu Yıl Atlanacak Ayakkabı Stilleri

 • Devasa kalın platform spor ayakkabılar: bunların yerini 80'li yıllardan ilham alan spor ayakkabılar alıyor (çok şükür, çünkü bu sadece olmasını bekleyen bir ayak bileği burkulması!)
 • Gladyatör sandaletler ve ekstra bantlı sandaletler.
 • Sıska stilettolar (Yine de yavru kedi topuğunu göreceksiniz .)

İlkbahar ve yaz ayakkabı stilleri bu yıl çok giyilebilir ve ben bundan şikayetçi değilim! Çoğumuz hala çevrimiçi ayakkabı satın alırken daha güvende hissedebiliriz, bu yüzden işleri sizin için kolaylaştırmak için ücretsiz gönderim / iade sunan markaları tercih ettik.

2021 erkek yazlık ayakkabı modelleri içinse rahatlık ve doğal dokular ön planda görünüyor.


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds