2021 Terlik Modası

2021 terlik modası birçoğumuzun uzaktan çalıştığı bu dönemde eminim herkesin ilgisini çekiyordur. Tüm dünyada ki moda trendleri bu sene her biri birbirinden renkli ve rahat terlik ve sandalet modellerini nihayet piyasalara sürmeye başladı.

2021 İlkbahar / Yaz Ayakkabı Trendleri Beklentisi

2021 yaz terlik modelleri nihayet piyasalara sürüldü. Uzaktan çalışılan ve sosyalleşme imkanı oldukça az olan son bir yıldan sonra, ayakkabı giyme fikrinin biraz tuhaf gelebileceğini söylemek doğru olur. Ancak bahara doğru giderken, dünyaya ve bizim yerimize geri adım atabilmeyi umuyoruz! Tasarımcılar ayakkabı gerektiren bir geleceğe bahse giriyor ve bize dört gözle beklemek için ciddi lüks seçenekler sunuyorlar.

2021 terlik modası her biri birbirinden renkli ve rahat terlik ve sandalet modellerini nihayet piyasalara sürmeye başladı.

Bekleyiş Sona Erdi

Altı ay önce,  S / S 21 koleksiyonları yeni ayakkabı trendleri ile bizi büyüledi ve şimdi sezon teslimatları nihayet piyasaya çıktığına göre, tüm yeni sezon yeniliklerini giymek için bekleyiş sona erdi. 2021 yazlık terlik modelleri ve sandalet trendleri rahatlık ve canlılIkları ile herkesi büyüledi. Ülkenin belirli bölgelerinde sandalet sezonu hala umut dolu bir düşünce olsa da, önümüzdeki sezon için tartışmaya, planlamaya ve alışverişe başlamak için asla çok erken olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle dikkatimizi pistlerden çıkan en büyük sandalet trendlerine çevirdik.

2021 terlik modası birçoğumuzun uzaktan çalıştığı bu dönemde eminim herkesin ilgisini çekiyordur.

Sandalet Trendi

Ayak halkası bağları gibi karmaşık ayrıntılar veya yumuşak dolgulu kayışlar gibi geriye dönük silüetler olsun, bahar koleksiyonlarını inceledik ve önümüzdeki sıcak aylarda büyük bir etki yaratacağını tahmin ettiğimiz aşağıdaki altı geniş sandalet stilini keşfettik. 2021 bayan terlik modelleri için sizlere küçük ipuçları verebiliriz.

2021 sandalet trendleri: rahat kayışları olan, yumuşak tabanlı ve ekstra geniş askılı retro sandaletlerin yükseltilmiş versiyonu gibidir diyebiliriz.

Yassı sandaletler - özellikle bağcıklı bağları ve espadrille tabanlı olanlar - tüm yaz ayakkabınızla mükemmel bir şekilde eşleşecek olan dikkate değer versiyonları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

2021 yılında ki bu sandalet eğilimini ACNE Stüdyolarında, Khaite ve daha pek çoğunda S / S 2021 pistlerinde gördük, bu da bize 2021 yaz ayakkabı modasında izlenecek bir şey olduğunu söylüyor. Karmaşık kayışlar ve asimetrik kesikler gibi unsurlarla, hiç kimse bunlardan gözünü alamayacak.

2021 terlik modası tüm dünyada ki moda trendleri bu sene her biri birbirinden renkli ve rahat terlik ve sandalet modelleri ile bizi karşıladı.

2021 İlkbahar Modasında Sandaletler Onaylandı

Kalın sandaletler burada kalacak. İlkbahar pistleri, renkli kumaşlar ve tuhaf süslemeler gibi güncellemelerle sportif Velcro sandaletlerle (modanın yükseltilmiş Tevas'ı ele alması) dolu. Sadece kadınlar için değil 2021 yaz erkek terlik trendleri de rahatlıkları ve renkleri ile can alıcı detaylar içermektedir.

2021 terlik modası bu sene her biri birbirinden renkli ve rahat terlik ve sandalet modelleri ile onaylandı.

Kare Burun Sandaletler

2021 terlik modası içinde abartılı kare burunlu sandaletler, 2021 ilkbahar / yaz koleksiyonları boyunca fark ettiğimiz başka bir tutarlı tema ve bu trendin mutlaka yeni olmadığını görünce, henüz silueti aşamalı hale getirmenin zamanının gelmediğini görebiliriz.

Ev Terlikleri

Bayan terlik modelleri içinde belki de son bir yılda en çok kullandığımız model eminim ki ev terlik modelleridir.

Ev terliğini nasıl unutabiliriz? Bu rahat daireler, geçen yıl bizi en konforlu hale getiren şeydi ve 2021 yılına kadar amacına, suni kürk ve hoş pastel tonları gibi lüks güncellemelerle hizmet edecekler.

Kış mevsimi ve soğuk hava durumu hemen hemen hakim olsa da, neden bu baharda ortaya çıkacak tüm güzel ayakkabılara bakarak kendinizi zamanın kaçınılmaz geçişinden uzaklaştır mıyorsunuz? Ve önümüzdeki sezon için, tekrar ısındığında ilk kez sahneye çıkacak olan pistlerdeki tüm muhteşem moda ve aksesuar trendlerini görebildik. Yine de spoiler uyarısı: Bunların çoğu geçmiş sezonlardan biraz tanıdık gelebilir.

2021 terlik modası modelleri nihayet piyasalara sürülmeye başlandı.

Takunyalar

2021 yaz bayan terlik trendinde takunyaları da görmekteyiz. Takunyaları hatırlıyor musun? Evet, hala güçleniyorlar. Düz formlar, bir daha asla stiletto giymemek için size harika bir bahane sunabilir. Temel olarak, bu stiller moda ve işlevin mükemmel birleşimidir ve almak için can atacaksınız.

2021 terlik modası içinde takunyalarda yerini aldı.

2021 Terlik Modelleri

2021 yılı trendi olan kadın terlik modelleri olarak aşağıdakileri örnek olarak verebiliriz.

 • Leopar Peluş Terlikler
 • Platformlar: Herhangi bir rahatlıktan vazgeçmeden biraz fazladan yükseklik istiyorsanız, düz yüzeyler gitmenin en iyi yoludur.
 • Bantlı Sandaletler: Bu bantlı sandaletler ayaklarınızı sabit tutar, böylece düşme endişesi yaşamazsınız.
 • Trekky Platform Sandalet: Düz bandana kayış biçimleri şüphesiz göze çarpan bir ayakkabı modelidir.
 • Yastıklamalı Parmak arası Terlik: Yastıklamalı parmak arası terlikler, normalden daha sıcak bir bahar günü için mükemmel bir günlük sandalettir.
 • Platform sandaletleri: Bu sandaletler size yükseklik kazandırır ve giymesi rahattır - bu bir kazançtır.
 • Zincir Detayları: Ayakkabılarınızdaki zincirler bu baharda her görünümü yükseltecek.
 • Kolay ama şık bir görünüm için bu timsah kabartmalı sandaletleri kot pantolon ve tişört ile eşleştirilebilir.
 • Askılı sandalet: İster bacağınıza tamamen sarılmış olsunlar, ister bileğinize daha yakın dursunlar, bu trend için ne kadar çok kayış olursa o kadar iyi olur.
 • Altın Bisiklet Ayakkabısı: Ayaklarınız bu metalik ayakkabılarda ilgi odağı olacak.
 • Nötr Bale Daireleri: Babetler, bacaklarınızda uzatma etkisi için rengi cilt tonunuzla eşleştirin.

2021 terlik modası tüm dünyada her biri birbirinden renkli ve rahat terlikler ile sizleri bekliyor.

 


Leave a comment

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds