Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çizme Diz Altı Siyah Dobly
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 289.90TRY 279.90
36
37
38
39
40
Siyah
SEPETE EKLE

DBLYSYH38

Dobly Kalın Topuklu Diz Altı Çizme

Deri kalın topuklu

Çift tabanlı

çift pedli

İç kısım tüyü sımsıcak tutar

Küt burun

Topuk boyu 7 cm

Özel üretim kaliteli deri

A + kalite işçilikle özel üretilmiştir

Çizme Deri Diz Altı Topuklu Siyah

Çizme deri diz altı topuklu siyah ürünler, bacak yapısıyla da doğrudan uyumludur. Bu sayede estetik açıdan sorun teşkil etmez. Deri çizmeler, kadınlar tarafından her daim beğenilmiş olan rahat ve konforlu ürünlerdir. Herhangi bir şekilde yırtılma ya da zarar görme durumları ortaya çıkmamakla birlikte, uzun süre yapısında bozulma olmadan kullanılabilir. Özellikle siyah renkli olması, birçok kıyafetle birlikte kullanılmasını destekler. Bunun yanında oldukça ideal boyutları sayesinde kolay kullanım açısından da uygundurlar.

Deri çizmelerini su geçirmez özellikleri mevcuttur. Özellikle kaliteli ve şık tasarımları sayesinde her an kullanılabilirler. Herhangi bir şekilde sorun ortaya çıkarmayacaktır olan ürünler, tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Bu süreçte oldukça önemli bir detay göz önünde bulundurulacaktır. Böylece birçok mekâna ve toplantıya giderken rahatlıkla tercih edilebilir. Ürün, şık tasarımının yanında topukları sayesinde uzun görünmenizi de sağlar. Bu durumla birlikte kendi güzelliğinizi de çok daha yüksek noktalara ulaştırabilirsiniz.

En İyi Çizme Çeşitleri

Oldukça farklı çeşitleri bulunan ürünlerin yapıları son derece estetiktir. Bu sayede birçok kıyafet türüyle, herhangi bir sorun olmadan kombine olarak kullanılabilir. Bu süreçte ürünlerin zarar görmemesi adına tasarım yapılmıştır. Zaman içerisinde renk atma ya da solma gibi durumlar meydana gelmez. Deri tasarımı sayesinde uzun süre kullanılsa dahi yıpranma ya da zarar görme durumları oluşmaz.

Çizme deri diz altı topuklu siyah modelleri sayesinde oldukça ideal bir üründür. Genel olarak kış aylarında tercih edilirler. Bununla birlikte birçok avantaj sunar. Hem ayağınızı sıcak tutacak hem de estetik açıdan memnuniyet oluşturacaktır. Renk seçenekleri içerisinde kombine yapmak açısından en ideal tür olarak görülmektedir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde istenilen her an kullanılabilir.