Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çizme Deri Körüklü Nude Lui
Image
ORİJİNAL ÜRÜN
Image
HIZLI KARGO
TRY 299.90TRY 279.90
36
37
38
39
40
Nude
SEPETE EKLE

LUIDND37

Özel üretim, El yapımıdır

Topuk boyu 7cm

Çok rahat kalıptır

Kaliteli taban kullanıldı

Ayakta yokmuş gibi rahat hissettirir


Çizme Deri Körüklü Topuklu Nude

Çizme deri körüklü topuklu nude ürünü, birçok özelliği taşıyan ve estetik açıdan önemli bir araç olan türdür. Çizmeler, kadınlar açısından oldukça ilgi çekici ürünlerdir. Yapıları ve çeşitleriyle rahatlıkla kullanılabilir olmalarıyla birlikte önemli işlevleri mevcuttur. Birçok şık modeliyle birlikte onlarca türde çeşidi mevcuttur. Körüklü olması sayesinde rahatça çıkarılabilir. Deri yapısı hem estetik görünümünü hem de dayanıklılığını arttıran önemli bir detaydır.

Ürün kış ayları için tasarlanmış olsa da yaz aylarında da rahatlıkla giyilebilirdi. Dayanıklı ve estetik görünümüyle birlikte, topuklu yapısı birçok kadın için ayrıcalıktır. Ürünlerin sade ve net görüntüsünün yanında, renkleri önemli bir faktördür. Bu aşamada ürünün bej model olması, kadınların tercih etmesi hususunda önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle özellikle önemli gün ve gecelerde rahatlıkla tercih edilebilir. İdeal ve uzun süre kullanım ürünü olarak kullanılmakta ve deri yapısıyla dikkat çekmektedir.

Topuklu Çizme Türleri

Topuklu çizmelerin yapıları ve görünümleri estetik olmalıdır. Bu süreçte çizme deri körüklü topuklu nude modeli oldukça dikkat çekecektir. Körüklü olması, rahatlıkla çıkarılması açısından önemlidir. Bunun yanında dayanıklı ve rahat yapısıyla her ortamda giyilebilir. Ayağınızı sıcak tutacak ve yapısıyla anında dikkat çekecektir. Önemli ve kaliteli bir ürün olmakla birlikte birçok avantaj ortaya çıkaracaktır. Özellikle deri bir yapısının olması, yıllarda kullanılmasını sağlar. Bu süreçte doğru kullanımla estetik görünümünü herhangi bir şekilde kaybetmeyecektir.

Özel gün ve gecelerde giyecek ayakkabı aramak yerine bu tür çizmeleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Süreç içerisinde her an kullanılabilir durumda olmakla birlikte, önemli ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle özel gün ve gecelerin önemli bir parçasıdır. Kadınlar için önemli bir kaygı olan güzellik kavramının, en iyi şekilde karşılanması adına bu modeller birçok kıyafetle de birebir uyumludur.