Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pappuccino
Çanta Zincir Askılı Siyah Bagy
Image
HIZLI TESLİMAT
Image
ÜCRETSİZ KARGO!
₺ 359.90₺ 309.90
Siyah
Stoğa Gelince Haber Ver

BGYSYHCNT

Ürün Kodu: PCD30101

Ürün Detayı: Zincirli veya zincirsiz kullanım

Ürün Özelliği: Deri

Ürün Türü: Çanta

Ürün Rengi: Siyah

Ürün Boyutu: Geniş

Model Türü: Askılı-Askısız kullanım

Ürün Kalitesi: %100

Değişim Garantisi: Vardır İade Yoktur


Çanta zincir askılı siyah bagy, kadın giyim sektöründe yenilik ve farklılık arayışına cevap olarak yeni sezonda sıklıkla karşımıza çıkarken, sevilen bir tarz olacağını söyleyebiliriz. Çantalar, eski sezonlar gibi sadece ihtiyaç odaklı kullanım için değil, estetik görünüm amacı güdülmesiyle birlikte, aksesuar olarak da kullanılmaya başlamıştır. İster zincir askılı isterseniz askısız, hem gece hem de gündüz kullanımı için uygundur.

 

El çantası olarak ta kullanıldığından, fazlasıyla benimsenerek trendlerde yerini almıştır. Yeni sezon trendlerinde sıklıkla karşımıza çıkacak ve her sezonun favori renklerinden olan siyah, birçok renk ile uyumu düşünüldüğünde, kombin yapmak kolay ve eğlenceli olacaktır. Trendi takip eden ya da yakalamak isteyenlerin, tercihlerini siyah renge uygun pastel renklerden yana yapmaları doğru bir karar olabilir. Seçilecek oje renkleri, saç modeli, makyaj gibi detaylar, kombinlerin vazgeçilmezleri olarak belirlenebilir. 

Çanta Zincir Askılı Siyah Bagy Kombinlerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Küçük detaylar ile uyumu sağlayıp, kusursuz bir görünüm elde etme amacına ulaşmak oldukça kolaydır. Çanta Zincir Askılı Siyah Bagy, gündüz sokak modası için, kot pantolon ile kombin yapılacak ise, yüz makyajını çok koyu yapmamak ve fazla pırıltıdan kaçınmak gerekir. Gece kombini yapmak istiyorsak, pırıltı ve koyu makyaj tercih edebilir, şıklığımızı topuklu ayakkabılar ile tamamlayabiliriz.

İş hayatında da sıklıkla kullanılan Zincir Askılı Siyah Bagy çantalar, kumaş takımlarla ve sivri topuklu ayakkabılarla oldukça uyumlu olabilirler. İş giyiminde kullanırken dikkat edilmesi gereken ise, simli ve ağır küpelerden uzak durmak olmalıdır. Önceki trendlerde gümüş renk ile altın rengi bir arada kullanılmazken, yeni sezon trendlerinde birlikte kullanılmaya başlamıştır.

Dağınık bırakılmış özensiz görünümlü saçlar, iş giyimi dışında her tarza uyum sağlayabilir. Hafif bir yüz makyajı tercih ediyorsak, renksiz dudak parlatıcısı tamamlayıcı bir son dokunuş olabilir.